Diyarbakır Balıkesir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır - Balıkesir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Diyarbakır Balıkesir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Diyarbakır
Balıkesir 1.160KM
Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Popüler Havayolları 1 saat 20 dakika
Son Satış 44 dakika önce

Diyarbakır Balıkesir Uçuşu

Diyarbakır Balıkesir uçak bileti almak istiyor ancak  karşılaşacağınız yüksek meblağlardan çekiniyor iseniz, en ucuz uçak bileti fiyatları için ucuzauc ile tanışmalısınız. Ucuzauc, en ekonomik uçak bileti fiyatları ve müşteri memnuniyetleri ile sektörünün önemli isimlerindendir.

Balıkesir, Ege ve Marmara denizlerine kıyı vermiş, doğal, kültürel ve tarihi açıdan fevkalade kıymetli bir şehrimizdir. Tertemiz denizin pırıl pırıl kumsallarla buluştuğu, zeytinliklerin adeta taçlandırdığı bir kent Balıkesir. Dünyada bir eşi benzeri daha olmayan oksijeni, irili ufaklı adaları, şifa dağıtan termalleri ile Balıkesir, gezilecek yerleri ile de oldukça zengin. Şehri anlamanızın en güzel ve keyifli yolu ise mutlaka Balıkesir Müzesini ziyaret etmenizdir. Kaz Dağı ve Kaz Dağı Milli Parkı da mutlaka görülmelidir. 1231 tarihinden bu yana toprakları şereflendiren Kurşunlu Cami de muazzam bir nokta ve sizlerin ziyaretini bekliyor. Plajları ile de göz alıcı bir kent olan Bursa’ da özellikle Akçay ve Altınoluk plajları ile fevkalade rağbet görmekte. Özellikle Altınoluk, bir oksijen deposu olup, Edremit’ e aşağı yukarı yarım saat uzaklıktadır. Kaplıcaları ile de binlerce misafir Bursa’ yı tercih etmekte, termallerde şifa bulmaktadır. Örneğin Edremit’ e on iki km uzaklıktaki Edremit Güre Kaplıcası bir alternatif olabilir. Burası bir dinlenme, yenilenme ve sağlık merkezi olup, ilk çağ Roma hamamı özellikleri taşımaktadır. Romatizma, cilt hastalıkları, kireçlenme ve sedef hastalıklarına karşı birebir olan bu kaplıcayı ziyaret etmenizi de tavsiye ederiz. Edremit Derman Kaplıcalarını da tercih edebilirsiniz. Burası da yirmi bir adet küvetli odaları ile kadın hastalıkları ve romatizmaya fevkalade iyi gelmektedir.

Balıkesir ziyaretinizde elbette susurluk ayranı içeceksinizdir. Ancak eğer tatlı seven biri iseniz meşhur Balıkesir höşmerim tatlısı yemeyi de ihmal etmeyiniz. Ayrıca burada sevdiklerinize yine meşhur olan Balıkesir kolonyalarından da alarak hediye edebilirsiniz. Bir de Balıkesir’ de Şeytan Sofrasında gün batımını izlemeden dönmemelisiniz. Cunda Adasın da balık yemeden dönmek elbette olmaz. Sevimli, renkli, dolu dolu bir şehir, Balıkesir tüm zenginlikleri ile sizleri bekliyor.Haydi, en ucuz uçak biletini de bulduğumuz göre, daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. 

Balıkesir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Oman Air ile Bayram sonrası İndirimleri

20 Ağustos 2019

Oman Air ile Bayram sonrası İndirimleri

    Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,     31 Ağustos 2019 tarihine kadar s...

Devamı
UIA ile İstanbul Kiev arası 139 USD 'den başlayan fiyatlarla

19 Ağustos 2019

UIA ile İstanbul Kiev arası 139 USD 'den başlayan fiyatlarla

      İstanbul - Kiev arası 139 USD 'den başlayan  fiyatlar ile şimdi u...

Devamı
Ukrayna Havayolları İzmir Çıkışlı Promosyonları

08 Ağustos 2019

Ukrayna Havayolları İzmir Çıkışlı Promosyonları

Ukrayna Havayolları İzmir Çıkışlı Promosyonları    Ukrayna Havayolları'nın ...

Devamı
Ucuzauc.com