Diyarbakır Bolu Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır - Bolu Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Diyarbakır Bolu Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Bolu Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Diyarbakır
Bolu 804KM
Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Son Satış 48 dakika önce

Diyarbakır Bolu Uçuşu

BOLUDiyarbakır Bolu uçak bileti almak ve yurdumuzun batı Karadeniz bölgesine uçmak istiyor iseniz, uçak biletinizi almadan evvel ucuzauc ile tanışmanızı tavsiye ederiz. İsterseniz web sitemiz ile, isterseniz çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçerek en ekonomik uçak bileti fiyatlarına erişebilirsiniz. Ucuzauc, en ucuz uçak bileti fiyatları ile, kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır.

Bolu, batı Karadeniz bölgesinde bulunan, dağlar, ovalar ve akarsular açısından zengin, Osmanlı dönemine ait nice güzellikler ve hikayeler barındıran kıymetli bir şehrimizdir. Ormanları bakımından da fevkalade zengin olan bu şehir, kaplıcaları ile de oldukça rağbet görmektedir. Yıl içerisinde yerli ve yabancı milyonlarca misafiri ağırlayan Bolu, yeşil ve mavinin en güzel tonlarına sahiptir. Binlerce yıllık tarihi ve misafir ettiği uygarlıkların bıraktığı emanetleri ile de oldukça değerli topraklar olan Bolu, doğası ile de baş döndürücü güzelliktedir. Gezilecek yerleri ile de oldukça zengindir Bolu. Örneğin Gerede Asar Kalesi, Seben Kaya Evleri en çok rağbet gören yerler arasındadır. Büyük Cami, diğer adı ile Yıldırım Beyazıt Cami de atlanmaması gereken, fevkalade bir noktadır. Kadı Cami, Saraçhane Cami ve  Ilıca Cami de mutlaka ziyaret edilmelidir. Süleyman Paşa Cami, Kanuni Cami ve Yukarı Tekke Cami de muazzam önemli, fevkalade kıymetli duraklardır. 1389 yılında yaptırılmış olan ve süslemeleri ile göz dolduran Orta Hamam’ da ziyaret edeceğiniz yerler listesinde başta olmalı. Tavil Mehmet Paşa tarafından 16. Yüz yılda yaptırılmış olan Tabaklar Hamamı da görülmeye değer. Gazi Süleyman Paşa tarafından yaptırılmış olan Süleyman Paşa Hamamı da  gelenleri, ziyaret edenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Bolu, sivil mimarileri ile de oldukça dikkat çekmekte, adeta yürekleri ısıtmaktadır. Örneğin Göynük Evleri, eski Türk evlerine en iyi örneklerdendir. Mudurnu Evleri de en az Göynük Evleri kadar özel ve mimari açıdan güzel yerlerdir. Abant Gölü ve Abant Gölü Tabiat Parkı’ da Bolu’ ya geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken iki noktadır. Kaplıcalara girmeden de Bolu’ dan ayrılmayı düşünmemelisiniz. Oldukça keyifli ve zengin bir kent olan Bolu, şimdi tüm güzellikleri ile sizi bekliyor. 

Bolu Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Diyarbakır Bolu Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Bolu’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

17 March 2020

Bolu’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Bolu’da Gezilecek Yerler Nelerdir? Bolu, kış turizmine yön veren, kışın gidilebilecek ...

Devamı
Diyarbakır Gezilecek Yerler

14 February 2020

Diyarbakır Gezilecek Yerler

Diyarbakır, yüzyıllar öncesinden itibaren birçok önemli medeniyete ev sahipliğ...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.