Diyarbakır Çanakkale Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır Çanakkale Uçuşu

CANAKKALEDiyarbakır Çanakkale uçak bileti almak istiyor ancak karşılaştığınız uçak bileti rakamlarından ötürü endişeleniyor iseniz, uçak bileti almadan evvel ucuzauc ile mutlaka tanışmalısınız. En ucuz uçak bileti fiyatlarını görebileceğiniz ucuzauc ile en avantajlı rakamlarla uçmanın keyfine varabilirsiniz. Sektörünün öncü ve güvenilir isimlerinden olan ucuzauc, binlerce seyahatseverin olduğu gibi sizin de vazgeçilmez seyahat adresiniz olacaktır.

Çanakkale, ülkemizin kuzeybatısında bulunan, kendi adını taşıyan boğazı ile adından söz ettiren, ülkemizin büyük ve zengin kentlerinden biridir. Kızılçam ve meşe ağaçları ile zengin ve gösterişli bir kent olan Çanakkale, tarihi açıdan da baş döndürücü bir geçmişe sahiptir. Geniş cadde ve kaldırımları, tertemiz sokakları ve dostane insanları ile Çanakkale, doğal güzellikleri ile de misafirlerini hayran bırakmaktadır. Gökçeada ve Bozcaada ile de hayran kalacağınız Çanakkale, Antik Yunan şehirleri ile de size unutulmaz zamanlar geçirtecektir. Kazdağı da mutlaka görülmesi gereken fevkalade bir noktadır. Çanakkale ziyaretinizde Çanakkale Deniz Müzesi Komutanlığını ve  Çanakkale Abidelerini ve elbette Çanakkale Şehitliğini de ziyaret etmeyi aman unutmayınız. Özellikle bu üç nokta fevkalade önemli ve size çok şey kazandıracak, kıymetli duraklardır.

Çanakkale, ülkemizin kurulması açısından da muazzam bir öneme sahip, mutlaka görülmesi gereken bir kenttir. Gelibolu Yarım Adası Milli Parkı ve Kilitbahir Kalesi de oldukça rağbet gören yerlerdir. Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Kilitbahir Kalesi muhteşem tarihi ile ziyaret edenleri kendine hayran bırakmaktadır. Aynalı Çarşı da en çok ilgi gören noktalardan biri olup, renkli atmosferi ile size adeta zaman kavramını unutturacaktır. 1800 lü yılların sonlarından beri bu kenti taçlandıran Aynalı Çarşı, tarihi açıdan da muazzam bir emanettir. Elbette bir de Truva Atı sizleri beklemekte. Binlerce yıllık geçmişi ve muazzam emanetleri ile Çanakkale, küçük ancak doyamayacağınız bir şehirdir. Bu harikulade güzelliklere sahip kenti gezerken inanın seyahatinizin hiç bitmemesini isteyeceksiniz. Bağcılık ve şarapçılık açısından da oldukça zengin olan Çanakkale, doğal güzellikleri ile de sizi tek kelime ile büyüleyecektir. Haydi, kelimeler ile tarif edilemeyecek, muhteşem bir kent sizleri bekliyor. 

Çanakkale Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Kültür Hazineleriyle Erzurum

14 Şubat 2019

Kültür Hazineleriyle Erzurum

Bembeyaz karları, yüksek dağları, tarihi yapıları, kış sporları, doğal güzellikleri ve e...

Devamı
Dünya’nın Terasları

13 Şubat 2019

Dünya’nın Terasları

Dünya üzerinde yüzlerce muhteşem manzaralara sahip teraslar olsa da sizler içi...

Devamı
Ucuzauc.com