Diyarbakır Isparta Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır Isparta Uçuşu

Diyarbakır Isparta uçak bileti almak ve Akdeniz semaları üzerinden Isparta’ ya varmak istiyor iseniz en ekonomik ve en hızlı biçimde online uçak bileti temin edebileceğiniz ucuzauc ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Ucuzauc, sektörünün yıldız isimlerinden olup, en ucuz uçak bileti fiyatlarını görebileceğiniz güvenilir ve öncü bir firmadır. Böylelikle zamandan tasarruf ederken ve uçuş keyfini yaşarken bütçenizi de sarsmamış olursunuz. Seyahat severlerin ikinci adresi olan ucuzauc ailesine sizlerde katılabilir, avantajlı fiyatlardan siz de faydalanabilirsiniz.

Isparta, huzurun çok somut bir biçimde hakim olduğu, görülecek bir çok yeri ile fevkalade önemli bir turistik şehrimizdir.  Gezerken oldukça keyif alacağınız bu şehir, güller diyarı olarak bilinir. Meşhur Isparta güllerinin kokusu adeta tüm şehri sarmıştır.

Tarihi bakımdan da oldukça zengin bir kent olan Isparta, özellikle antik alanları ve sahaları ile fevkalade dikkat çekmektedir. Kültürel açıdan da şahsına munhasır bir çeşitliliğe sahip olan bu kent, minyatür at arabaları ile de oldukça ünlüdür. El emeği göz nuru, işçilik isteyen, birbirinden sevimli at arabaları şehre gelen misafirlerin oldukça ilgisini ve beğenisini kazanmaktadır. Gümüş ve deri işlemecilikleri ile de oldukça iddailı olan Isparta, yabancı misafirlerini kendine adeta hayran bırakmaktadır. Bu bereketli topraklar üzerinde, son derece marifetli insanlar yaşamakta. Misafir perverlikleri ile de gönlünüzü kazanacak olan Isparta halkından ayrılmak hiç te kolay olmayacaktır. Camilerinin ve medreselerinin güzelliği de dillere destandır Isparta’ nın. Bir de yaşlı çınar ağaçları sıkça taçlandırmaktadır bu kenti. Başta da söylediğimiz gibi derin bir huzur hakimdir şehre. Bu huzura bir de mis gibi kokan Isparta gülleri eklendiğinde bu şehir sizi tüm dertlerinizden arındırır. Bu harikulade gülleri evinize taşımanızda mümkün. Nasıl mı? Isparta’ ya özgü gül aromalı şampuanlar, duş jelleri, sabunlar, tespihler, baş örtüleri ve daha nice ürünler ile. Gülleri, birbirinden güzel şehir manzaraları, çay bahçeleri, gezilecek yerleri, tarihi yerleri ve çarşıları, et ve balığın ağırlıkta olduğu lezzetli mutfağı ile dolu dolu ve son derece keyifli bir şehir, Isparta şimdi sizleri bekliyor. 

Isparta Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com