Diyarbakır Konya Uçak Bileti

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Diyarbakır Konya Uçak Bileti

Konya Kalkışlı En Ucuz Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Diyarbakır Konya Uçuşu

KONYADiyarbakır Konya uçak bileti almak ve evliyalar kenti Konya’ ya ziyarette bulunmak istiyorsanız size harika bir teklifimiz var. Yıllardır sektörünün öncü isimlerinden olan ve seyahat severler tarafından en çok tercih edilen firmamız ucuzauc sayesinde siz de en avantajlı fiyatlarla uçak bileti temin edebilir, en ucuz uçak bileti fiyatlarını görebilirsiniz. Ucuzauc, yıllardır seyahat severlere hizmet veren ve misafirlerinin memnuniyeti ile titizlikle çalışan bir firmanın olmasının ötesinde her geçen gün sizlerle çok daha büyüyen kocaman bir ailedir.

Konya, yüz ölçümü bakımından en büyük ilimiz olmakla beraber, en kalabalık ilk on şehrimizdendir. Birbirinden kıymetli, nice güzellikleri ile gelenleri, ziyaret edenleri kendine hayran bırakan Konya, innaç turizmi açısından da benzersiz bir şehirdir. Başta Mevlana Müzesi ve Karatay Müzesi olmak üzere gezilecek ve görülecek noktaları ile de oldukça zengin olan Konya, özellikle çarşıları ile gönlünüzü fethedecektir. Huzur bulacağınız bu kent zaman zaman size duygusal anlarda yaşatacaktır. Özellikle camileri ve tarihi yaşanmışlıkları ile dolu dolu bir kent olan Konya, manevi dünyanızda sizleri bir yolculuğa çıkaracaktır. Medreseleri ile de oldukça ilgi gören bir şehir burası. Özellikle İnce Minareli Medrese ve Sırçalı Medrese yabancı misafirlerimizde de hayranlık uyandırmakta. Anadolu Selçuklu devrine ait işçiliği ile göz kamaştıran Karatay Medresesi de mutlaka ziyaret edilmeli.

Konya, mutfağı ile de oldukça beğenilen bir kent. Konya lezzetlerini, bir de burada, yerinde, Konya’ da tatmalısınız. Özellikle etli ekmeği tadı damağınızda kalacak muazzam bir lezzet. Hem ruhunuzu hem de damak zevkinizi doyuracağınız bu muazzam kente ilk ayak bastığınız andan itibaren ve sık sık keşke daha önce gelseydim diye düşüneceksiniz. Son derece sakin ve huzurlu bir kent olan Konya, eşine az rastalnır bir tarihe de sahip. Zaman zaman en hoş ilahilerin kulaklarınıza çalacağı bu şehirde, mimarilerde sizi zaman zaman şaşırtacaktır. Hayatın getirdiği zorluklardan ve malum hengamelerden yorulduğunuzu düşünüyor iseniz sizin için Konya fevkalade bir alternatif olacaktır. Şimdi bu benzersiz şehir, evliyalar kenti Konya, tüm güzellikleri ile sizi bekliyor.

Konya Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Dünyadaki En İlginç Doğal Yapılar

15 Ocak 2019

Dünyadaki En İlginç Doğal Yapılar

Dünya üzerinde birbirinden farklı birçok doğal oluşum bulunmaktadır. Gezginlerin di...

Devamı
Dünya’nın Tarihi Dokusuyla Büyüleyen Güzellikteki Kafeleri

15 Ocak 2019

Dünya’nın Tarihi Dokusuyla Büyüleyen Güzellikteki Kafeleri

Dünya’nın Tarihi Dokusuyla Büyüleyen Güzellikteki Kafeleri Dünya tar...

Devamı
Balkanların En Güzel 3 Şehri

14 Ocak 2019

Balkanların En Güzel 3 Şehri

Balkanlar, ülkemize yakın olması ve vize konusunda kolaylık sağlamasının yanı sıra belirli bir ...

Devamı
Ucuzauc.com