Diyarbakır Konya Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır - Konya Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Diyarbakır Konya Uçak Bileti Ara

Seyahat Mesafesi Diyarbakır
Konya 895KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Son Satış 23 dakika önce

Diyarbakır Konya Uçuşu

KONYADiyarbakır Konya uçak bileti almak ve evliyalar kenti Konya’ ya ziyarette bulunmak istiyorsanız size harika bir teklifimiz var. Yıllardır sektörünün öncü isimlerinden olan ve seyahat severler tarafından en çok tercih edilen firmamız ucuzauc sayesinde siz de en avantajlı fiyatlarla uçak bileti temin edebilir, en ucuz uçak bileti fiyatlarını görebilirsiniz. Ucuzauc, yıllardır seyahat severlere hizmet veren ve misafirlerinin memnuniyeti ile titizlikle çalışan bir firmanın olmasının ötesinde her geçen gün sizlerle çok daha büyüyen kocaman bir ailedir.

Konya, yüz ölçümü bakımından en büyük ilimiz olmakla beraber, en kalabalık ilk on şehrimizdendir. Birbirinden kıymetli, nice güzellikleri ile gelenleri, ziyaret edenleri kendine hayran bırakan Konya, innaç turizmi açısından da benzersiz bir şehirdir. Başta Mevlana Müzesi ve Karatay Müzesi olmak üzere gezilecek ve görülecek noktaları ile de oldukça zengin olan Konya, özellikle çarşıları ile gönlünüzü fethedecektir. Huzur bulacağınız bu kent zaman zaman size duygusal anlarda yaşatacaktır. Özellikle camileri ve tarihi yaşanmışlıkları ile dolu dolu bir kent olan Konya, manevi dünyanızda sizleri bir yolculuğa çıkaracaktır. Medreseleri ile de oldukça ilgi gören bir şehir burası. Özellikle İnce Minareli Medrese ve Sırçalı Medrese yabancı misafirlerimizde de hayranlık uyandırmakta. Anadolu Selçuklu devrine ait işçiliği ile göz kamaştıran Karatay Medresesi de mutlaka ziyaret edilmeli.

Konya, mutfağı ile de oldukça beğenilen bir kent. Konya lezzetlerini, bir de burada, yerinde, Konya’ da tatmalısınız. Özellikle etli ekmeği tadı damağınızda kalacak muazzam bir lezzet. Hem ruhunuzu hem de damak zevkinizi doyuracağınız bu muazzam kente ilk ayak bastığınız andan itibaren ve sık sık keşke daha önce gelseydim diye düşüneceksiniz. Son derece sakin ve huzurlu bir kent olan Konya, eşine az rastalnır bir tarihe de sahip. Zaman zaman en hoş ilahilerin kulaklarınıza çalacağı bu şehirde, mimarilerde sizi zaman zaman şaşırtacaktır. Hayatın getirdiği zorluklardan ve malum hengamelerden yorulduğunuzu düşünüyor iseniz sizin için Konya fevkalade bir alternatif olacaktır. Şimdi bu benzersiz şehir, evliyalar kenti Konya, tüm güzellikleri ile sizi bekliyor.

Konya Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

21 Mart 2019

Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

  Değerli ucuzauc.com yolcuları,   Anadolujet ile Yurt İçi ve Yurt Dışı U&cced...

Devamı
Vietnam Hakkında Bilgiler ve Vietnam Festivalleri

20 Mart 2019

Vietnam Hakkında Bilgiler ve Vietnam Festivalleri

Vietnam birçok televizyon programına ve filmlere konu olmuş ve tarihin en büyük s...

Devamı
Türk Havayollaının IST çıkışlı Kuzey Afrika varışlı uçuş kampanyaları ucuzauc.com ile sınırlı koltuk fırsatlarını yakalayın

20 Mart 2019

Türk Havayollaının IST çıkışlı Kuzey Afrika varışlı uçuş kampanyaları ucuzauc.com ile sınırlı koltuk fırsatlarını yakalayın

      Değerli Ucuzauc.com Yolcuları,     IST çıkışlı Tü...

Devamı
Ucuzauc.com