Diyarbakır Tekirdağ Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır - Tekirdağ Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Diyarbakır Tekirdağ Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Tekirdağ Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Diyarbakır
Tekirdağ 1,1154KM
Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Son Satış 42 dakika önce

Diyarbakır Tekirdağ Uçuşu

TEKİRDAĞDiyarbakır Tekirdağ uçak bileti alıp seyahat etmek istiyorsunuz. Fakat  daha cazip fiyatlarda uçak bileti bulabilme arzusunda iseniz sizi de Ucuzauc ile tanıştıralım.  Ucuzauc, sektörünün önemli ve güvenilir isimlerinden biri olup,  en ucuz uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz ve bilet temin edebileceğiniz benzersiz bir platformdur.

Tekirdağ,  gezilecek ve görülecek yerleri ile oldukça zengin, huzur bulacağınız, görmenizi hararetle tavsiye edeceğimiz, harikulade bir kentimiz. Yemekleri de, doğası da, insanı da çok güzel olan bu şehirden daha ayrılmadan yeniden gelme planları yapacaksınız. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu kentte gezilecek yerler de öyle çok ki. Evvela Tekirdağ Müzesini ve Rakoczi Müzesini mutlaka görmelisiniz. Şarapçılıkta fevkalade iddalı olan Tekirdağ bağları ile de göz kamaştırıyor. Namık Kemal’ in Evi de bu kenti ziyaret edenler misafirler tarafından oldukça rağbet görmekte. Bu güzel şehir bir o kadar keyifli de. Tekirdağ, her şeyin yanı sıra camileri ile de oldukça ünlü bir yer. Örneğin 1830 senesinde yapılmış olan Eski Cami ve 1553 senesinde Sadrazam Damat Rüstem Paşa tarafından yaptırılmış olan Rüstem Paşa Cami mutlaka ziyaret edilmelidir. Mirliva Hüseyin Paşa Cami ve Gazi Ömer Bey Türbesi de atlanmaması gereken noktalar. 1406 yılında inşa edilen Taşoğlu Cami özellikle minaresinin taş işçiliği ile göz kamaştırmaktadır. Saray ilçesinde bulunanAyaz Paşa Cami de paha biçilmez bir değere sahip. Tekirdağ’ a geldiğinizde, aslında bir Fransız yapıtı olan ve 1876 yılında yaptırılmış olan Hora Feneri de sizi fevkalade etkileyecektir.

Tekirdağ, tatil yöreleri ile de oldukça meşhur bir kent. Özellikle Şarköy müdavimleri olan, bambaşka bir yer. Doğal güzellikleri ve zeytin ağaçları ile ünlü olan Şarköy, birbirinden güzel pansiyonlar ve oteller ile de ziyaretçilerin konforunu sağlamaktadır. Elbette bir de göz Tekirdağ’ ın göz bebeği Marmara Ereğlisi var. Marmara bölgemizin incisi Tekirdağ, nice antik yerleri, tarihi emanetleri, doğal güzellikleri ve keyifli mekanları ile mutlaka görülmesi gereken bir yer. Trakya' nın tarihi yarım adası şimdi tüm renkleri ile siz kıymetli ziyaretçilerini bekliyor. 

Diyarbakır Tekirdağ arası direk uçuş yoktur. Diyarbakır İstanbul uçak bileti alıp, oradan da otobüs ile Tekirdağ'a yolculuk yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında bazı dönemlerde Ankara Çorlu arası Anadolujet uçuş düzenlemektedir.

 

Tekirdağ 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

TEKIRDAG TEKIRDAG

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Diyarbakır Samsun Uçak Bileti

Tekirdağ Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Ucuzauc.com