Diyarbakır Tokat Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır - Tokat Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Diyarbakır Tokat Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Tokat Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Diyarbakır
Tokat 414KM
Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Son Satış 46 dakika önce

Diyarbakır Tokat Uçuşu

tokatDiyarbakır Tokat  uçak bileti almaya karar verdiniz fakat çok daha makul fiyatlarda uçak bileti bulabileceğiniz bir adres arıyorsanız binlerce konuğumuz gibi sizi de Ucuzauc ailesine dahil edelim.  Ucuzauc, her geçen gün çok daha büyüyen, güven çerçevesi içerisinde en ucuz uçak bileti fiyatları ile seyahat edebileceğiniz, sektöründe güvenilir ve titizlik ile çalışan bir isimdir. Siz de bir çok firmanın en makul uçak bileti fiyatlarını web sitemizden görebilir veya işinin uzmanı çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tokat, ülkemizin en önemli kentlerinden biri olup, fevkalade  zengin, baş döndürücü tarihi ile mutlaka görmeniz gereken bir şehir. Zaman zaman kendinizi bir film setinde gibi hissedeceğiniz bu şehir, doğası kadar tarihi ve tarihi mekanları ile de baş döndürmekte. Doğası ile de fevkalade çekici bir kent burası. Örneğin Kaz Gölü’ nde kendinizi bir rüyada hissedebilirsiniz. Sazlarla kaplı bu gölün insanı içine çeken bir atmosferi olduğu aşikar. Burayı bırakmak istemeyeceksiniz. Onlarca kuş türü ile de karşılaşacağınız Kaz Gölü size unutulmaz zamanlar yaşatacak. Tokat’ aaşağı yukarı bir saat uzaklıkta bulunan Sulusaray Kaplıcalarını da mutlaka görmelisiniz. Sadece bu kaplıcadan faydalanmak için yüzlerce km yol gelen misafirleri var bu şehrin. Hem şifa bulabileceğiniz, hem de dinleneceğiniz bu kaplıcalar yabancı misafirlerin de oldukça ilgisini çekmekte. Sulusaray demişken, Sulusaray Antik Kentini atlamak bu şehre ihanet olur. Roma dönemine ait olan Sulusaray Antik Kenti, yıl içerisinde milyonlarca yabancı misafiri adeta mıknatıs gibi kendine çekmekte, Tokat’ ımızı dünyaya tanıtmaktadır. Oldukça eski bir yerleşim yeri olan Sulusaray’ ın çarşısı da mutlaka ziyaret edilmeli elbette. Acepşir Cami, Ali Tusi Türbesi, Ali Paşa Hamamı ve Takyeciler Cami de mutlaka görülmesi gereken, önemli yapıtlarımızdan. Bir de Yağıbasan Medresesi var ki, kelimeler ile tarif edilemez güzelliği ve zarafeti. Takyeciler Camine oldukça yakın olan Yağıbasan Medresesinin yapım tarihi son derece eski. Öyle ki 1247 yılında onarım görmüş. Esbab- ı mucibesi sizi oldukça özel ve kıymetli bir şehir bekliyor. Tokat’ ı gezerken ihtiyaç duyacağınızdan yanınıza bir küçük defter ve kalem almayı unutmayınız. 

Diyarbakır Tokat uçak bileti alabileceğiniz havayolları Türk Hava Yolları ve Borajet 'dir. Türk Hava Yolları ile İstanbul veya Ankara aktarmalı olarak alabilirsiniz. Borajet ile Tokat biletini İstanbul aktarmalı olarak alabilirsiniz.

 

Tokat5 Günlük Tahmini Hava Durumu

TOKAT TOKAT

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Diyarbakır Tekirdağ Uçak Bileti

Tokat Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Diyarbakır Tokat Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.