Diyarbakır Trabzon Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Diyarbakır Trabzon

 Diyarbakır - Trabzon 13 Mar 2019 114,58₺   Diyarbakır - Trabzon 21 Mar 2019 159,58₺   Diyarbakır - Trabzon 21 Mar 2019 186,58₺   Diyarbakır - Trabzon 21 Mar 2019 187,58₺   Diyarbakır - Trabzon 26 Ara 2018 205,59₺   Diyarbakır - Trabzon 13 Mar 2019 205,59₺   Diyarbakır - Trabzon 26 Ara 2018 205,59₺   Diyarbakır - Trabzon 26 Ara 2018 206,59₺   Diyarbakır - Trabzon 26 Ara 2018 206,59₺   Diyarbakır - Trabzon 13 Mar 2019 206,59₺   Diyarbakır - Trabzon 04 Haz 2019 276,58₺   Diyarbakır - Trabzon 10 Ağu 2019 455,58₺ 

trabzon

Diyarbakır Trabzon uçak bileti almak ve güzel Karadeniz’ imizin nadide kenti Trabzon’ a bir seyahatte bulunmak istiyor iseniz en avantajlı adrestesiniz. Ucuzauc, en ucuz uçak bileti fiyatlarını görebileceğiniz ve en ekonomik fiyatlar ile uçak bileti temin edebileceğiniz, seçkin ve güvenilir bir adres olup, yıllardır sektöründe titizlikle hizmet vermektedir. Size de Ucuzauc ile tanışmadan uçak bileti almamanızı tavsiye ederiz.

Trabzon, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan, doğal güzellikleri ile dört mevsim görebileceğiniz, muhteşem manzaraları ve bulunmaz havası ile ile aklınızı başınızdan alacak, ender bir şehir. Mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirlerin başında gelen Trabzon, şahsına münhasır yapısı, kendine has evleri, yeşilin her tonu ile doğası, mimari eserleri, köprüleri, çeşmeleri, kiliseleri ve camileri ile içinizde muhtelif hoş  duygular uyandıracak ve güzel anılar biriktirmenize vesile olacak bir yer. Komşulukların en içten yaşandığı şehirlerden biri olan Trabzon, envai çeşit kuşların şakımaları, gürül gürül su sesleri ve geleneksel çalgıları ile bambaşka bir dünya. Şimşiri, kavalı, zurnası, tulumu ile müziğin en yüreğe dokunanını dinlersiniz Trabzon’ da. Her an her yerde, bir anda başlayan horonlara tanıklık edersiniz. Bir de mutfağı vardır ki kelimeler ile tarifi zordur. Meşhur Trabzon ekmeğini, mısır ekmeğini bir de burada yemelisiniz. Hamsili pilavı, gözlemeleri ve daha nice lezzetleri damaklarınızda iz bırakacak. Rengarenk çiçeklerin süslediği dar sokaklardan geçecek, zaman zaman heybetli körüler üzerinde yürüyüecek, benzersiz oksijeni ile muazzam bir hava teneffüs edeceksiniz. Günün çok erken başladığı bu topraklarda, yine de zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Bu topraklarda her taraf huzur, her taraf neşe. Trabzon size unutamayacağınız bir seyahat yaşatacaktır. Trabzon’ da, tam manası ile dinlendiğinizi hissedecek, adeta arınacaksınız. Medeniyetin tarih ile harmanlandığı, doğanın adeta gösteri sunduğu bu eşsiz şehirde, Sümele Manastırı, Vazelon Manastırı ve Uzun Göl tek kelime ile sizi büyülecektir. Bir de Ayasofya Müzesi var ki etkisinden kolay kolay kurtulamayacaksınız. Şehre tepeden bakabileceğiniz Boztepe’ de de zaman geçirmek oldukça keyifli. Trabzon’ a giderken yanınıza en rahat ayakkabınızı almayı da aman unutmayınız. 

Diyarbakır 'dan Trabzon 'a uçan havayollarına baktığımızda Anadolujet ve Onur air havayollarını görebiliriz. Anadolujet  Diyarbakır Trabzon uçuşunu Ankara veya İstanbul aktarmalı olarak düzenlemektedir. Onur air ise İstanbul aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirmektedir.

 

Trabzon 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

TRABZON TRABZON

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Diyarbakır Tokat Uçak Bileti

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com