Gaziantep Artvin Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Gaziantep Artvin

gaziantep artvin uçak bileti

Gaziantep Artvin uçak bileti temin etmek istiyorsanız ama havayollarının sitelerini takip etmek mi yoksa acentaların web satış sitelerinden mi araştıma yapmak için karar veremiyorsanız hatta mevcut uçak bileti fiyatlarından çok daha ekonomik fiyatları bulabileceğiniz ve  çok daha makul fiyatlarda uçak bileti arıyor iseniz, en ucuz uçak bileti fiyatları ile sektörünün öncü ve önemli isimlerinden Ucuzauc sizleri bekliyor.

Artvin, fevkalade önemli bir konuma sahip, göz kamaştırıcı, yerli misafirlerimiz kadar yabancı misafirlerimizi de kendine hayran bırakan, olağan üstü bir şehir. Güzel kentimiz Artvin, ülkemizin turizmi açısından da oldukça önemli bir kenttir. Karadeniz’ in kıymetli incisidir Artvin. Ülkemizin görülmesi gereken kıymetli topraklarıdır. Görülmemesi, ziyaret edilmemesi, atlanması büyük kayıptır. Gezilecek yerleri ile de muazzam bir zenginliğe sahip olan Artvin, öncelikle meşhur Artin Livana kalesi ile heybetini gösterecektir size. Artvin şehir çıkışı noktasında bulunan Livana Kalesi, sarnıç ve şapel kalıntıları ile dikkat çekmektedir. Bir de Ardanuç ilçesi içerisinde Ardanuç Kalesi bulunmakta. Camileri ve türbeleri ile de sizi fevkalade etkileyecek olan bu kent, inanç turizmi açısından da oldukça iddialı bir şehirdir. İskender Paşa Cami ve Ortacalar Merkez Merkez Cami ziyaretçilerin fevkalade beğenisi kazanan önemli duraklardır. Ortacalar Cami, 1757 yılından bu yana Artin topraklarını şereflendirmekte ve özellikle tavan süslemeleri ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bir de Muratlı Cami var ki, ahşap işçilikleri, kapı kanatları ve mihrabı ile büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Kiliseden çevrilme Demirkent Cami de tüm güzellikleri ile Yusufeli ilçesinde sizleri bekliyor. İşhan Manastır Kilisesi, Dolishanlı Kilisesi, Porta Manastır Kilisesi ve Yeni Rabat Kilisesi de fırsat bulunduğunda mutlaka gidip görülmelidir.

Artvin köprüleri ile de ünlü bir kent. Örneğin 1878 senesinde yaptırılmış olan Berta Köprüsü, güzelliği ve ihtişamı büyülerken, Ortacalar Çifte Köprüsü de beğeninizi kazanacak bir emanettir. Artvin Orta Mahalle de bulunan Çelebi Efendi Çeşmesi de görenlerin ilgisini çekmekte. Yaylaları ile de insanı kendine hayran bırakan Artvin, tertemiz havası ile de başınızı döndürecektir. Rafting meraklılarının da akın ettiği Artvin, bir seyahat severin istediği ve beklediği her şeyi misafirlerine sunmaktadır. 

Gaziantep Artvin arası uçuş gerçekleştiren havayolları aradığınızda karşınıza sadece Türk Hava Yolları çıkacaktır. Thy İstanbul aktarmalı olarak Gaziantep'ten Batum'a uçak bileti alabilir, daha sonra da otobüsle Batum'dan Artvin'e seyahat edebilirsiniz.

 

 

Artvin 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

ARTVIN ARTVIN

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Gaziantep Amasya Uçak Bileti

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com