Hatay Ankara Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Hatay - Ankara Tahmini Fiyatlar

Hatay Ankara Uçuşu

ankara

Hatay Ankara uçak bileti için ekonomik ve güvenilir bir adres arıyor ve en ucuz uçak bileti fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz sizi Ucuzauc ile tanıştıralım. Ucuzauc, sektörünün öncü isimlerinden olup, seyahat severlerin vazgeçemediği, ekonomik fiyatlı online uçak bileti alım firmasıdır. Siz de Ucuzauc ile seyahatlerinizi en avantajlı fiyatlarla gerçekleştirebilir, uçak bileti alırken  malum sıkıntıları yaşamayabilirsiniz.

Ankara, ülkemizin kalbi,  oldukça zengin, renkli  bir kent ve başkentimiz. Çağdaş yaşamı, kendine özgü atmosferi, geçmiş tarih emanetleri ile fevkalade kıymetli bir şehir Ankara. İşlek, renkli ve hayat dolu bir kent olan Ankara, siyasetin ana damarı olması ile beraber aslında oldukça önemli bir öğrenci kentidir de. Dünyanın tanıdığı, iftihar ettiğimiz, başarılı üniversitelerimizden önemlilerine ev sahipliği yapan bu kent, sanatsal olarak ta oldukça hareketli. Alış veriş caddeleri, yürüyüş güzergahları, parkları ile keifli bir şehir de burası. Ayrıca Ankara’ da eski uygarlıklara ait kalıntılar ve antik kentlerde fevkalade dikkat çekmekte. Tüm dünyanın gözünün üzerinde olan bir şehir Ankara. Coğrafi açıdan da muazzam bir konumda olan Ankara, gezilecek yerler bakımından da oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Evvela, sadece Ankara’ nın değil, ülkemizin en önemli yapılarından biri, ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ ün ebedi istirahatini yaptığı Anıtkabir ilk görülmesi gereken yer olsa gerek. Anıtkabir’ in içerisinde bulunan müzelerde en az Anıtkabir kadar kıymetli. Kızılay Meydanı, Atakule ve Anadolu Medeniyetler Müzesi de Ankara’ yı Ankara yapan noktalar. Bir de elbette Ankara Kalesi var ki, muazzam bir yapıt olarak karşımıza çıkmakta. Ankara’ nın en büyük cami olan Kocatepe Cami de kesinlikle atlanmamalı ve ziyaret edilmeli. Ankara’ nın en güzel ve en büyük parklarından biri olan Gençlik Parkında da eğlenceli ve huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. Keza 50. Yıl Parkı da Ankara’ nın önemli ve keyifli duraklarındandır. Çocuklu aileler için Ankara Hayvanat Bahçesi ve Ankara Oyuncak Müzesi de fevkalade alternatifler olacaktır. Daha nice güzel durakları ve noktaları ile oldukça keyifli bir şehir Ankara sizleri bekliyor. 

Hatay dan Ankara'ya uçuş gerçekleştiren havayolları Anadolujet, Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayollarıdır. Anadolujet ile Hataydan Ankaraya drek uçabilir, diğer havayolları ile de aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ankara 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

ANKARA ANKARA

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Hatay Afyon Uçak Bileti

Ankara Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Efes Antik Kenti

12 Kasım 2019

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti Efes, Türkiye’nin batısında yer alan Kuşadası’na çok yak...

Devamı
Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

11 Kasım 2019

Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

Bebekli olan aileleri tatile çıkma fikri ürkütebilir. Ancak merak edilecek ya da ...

Devamı
2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

08 Kasım 2019

2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

Ramazan ayı inanan Müslümanlar için kutsal değerli ve sevilen bir ay olmakla birl...

Devamı
Ucuzauc.com