Hatay Ağrı Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Hatay Ağrı

ishak paşa sarayı

Hatay Ağrı uçak bileti almayı planlıyor ancak makul fiyatlar ile bunu gerçekleştirme çabası içerisindeyseniz, hiç şüphesiz en doğru adrestesiniz. Ucuzauc, yılların verdiği tecrübesi doğrultusunda, her daim güven çerçevesi içerisinde, siz değerli konuklarımızın memnuniyeti ve menfaatleri için titizlikle çalışan ve en ucuz uçak bileti fiyatlarını bulabileceğiniz seçkin bir adrestir. Uçak bileti almak Ucuzauc ile artık çok daha kolay.

Ağrı, fevkalade önemli bir konuma sahip, tarihi eserleri ile de oldukça zengin, eski çağlardan beri her daim göz önünde ve işlek bir kent olup, doğu bölgemizin de göz bebeğidir. Gezilecek yerleri ile de oldukça rafine bir kent olan Ağrı’ da sizi dolu dolu zamanlar bekliyor. Ülkemizin en büyük dağı, Ağrı Dağı’ nın heybeti, gölgesi altındaki bu muazzam kent, türbeleri ile de rağbet görmektedir. Bu türbelerden biri Ahmet Hani Türbesi. Bir de 1685’ ten bu yana Ağrı topraklarında yükselen İshak Paşa Sarayı oldukça göz alıcı. Ağrı dendiğinde akla gelen bir başka yer de şüphesiz Doğu Beyazıt Kalesi. Bu şehrin ve hatta doğu bölgemizin kültürünü oldukça net görebileceğiniz Beyazıt Eski Cami de sizi fevkalade etkileyecektir. Tarihi olarak oldukça kıymetli olan bu cami, doğal güzellikleri ve çevresi ile de dikkatinizi çekecektir.

Ağrı, Diyadin Kaplıcalarıo ile de binlerce misafirini kendine çekmektedir. Üstelik kayak merkezleri ile de dikkat çeken Ağrı, ülkemizin önemli turistik kentlerindendir. Bir yandan da oldukça farklı dünyalara kapı aralayabileceğiniz Ağrı’ da tarih, doğa ve gelenekler başınızı döndürecektir. Ayrıca her yıl, yerli ve yabancı misafirlerin heyecanla geldikleri ve görmek için can attıkları Nuhun Gemisi emaneti de oldukça etkileyici. Adeta doğal bir anıt olan Nuhun Gemisi emaneti de Ağrı’ ya gelindiğinde mutlaka görülmeli. Özellikle tarihi emanetleri ve mimari yapısı ile sizi zaman zaman bir rüyada gibi hissettirecek bu şehirde yemekler ve mutfakta damak zevkinizi pekiştirecektir. Kesinlikle görülmesi gereken bir şehirdir Ağrı. Ağrı seyahati size nice güzellikler gösterirken çok şeyde katacaktır. Uzun lafın kısası, bambaşka duygularla koca bir tarihi kent sizi bekliyor.

Hatay dan Ağrı'ya uçuş gerçekleştiren havayolu sadece Türk Hava Yolları'dır. Türk Hava Yolları ile Hatay Ağrı uçak bileti aldığınızda direk olarak uçuş gerçekleştiremeyeceksiniz. Türk Hava Yolları Hatay'dan Ağrı'ya ancak İstanbul Aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ağrı 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

AGRI AGRI

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Hatay Ankara Uçak Bileti

ankara atakule

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com