Hatay Balıkesir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Hatay - Balıkesir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Hatay Balıkesir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Hatay
Balıkesir 872KM
Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Son Satış 39 dakika önce

Hatay Balıkesir Uçuşu

balıkesir

Hatay Balıkesir uçak bileti almak ve Balıkesir’ i ziyaret etmek istiyorsunuz. Ancak en makul fiyatları nasıl bulabilirim diye düşünüyor iseniz sizler henüz Ucuzauc ile tanışmamışsınız demektir. Buyrun sizleri tanıştıralım. Ucuzauc, en ucuz uçak bileti fiyatlarını görebileceğiniz, en avantajlı rakamlarla uçak bileti temin edebileceğiniz, güvenilir ve sektörünün öncü isimlerindendir.

Balıkesir, oldukça fazla gezilecek ve görülecek yerleri ile fevkalade eski bir kenttir. Misafir olması oldukça keyifli olan bu kentte zaman kavramını adeta unutacaksınız. Balıkesir Kaz Dağlarının eşsiz havası ile tertemiz bir şehir olan Balıkesir, doğal güzellikleri ve elbette florası ile oldukça özel bir kenttir. Tatil yöreleri ve özellikle plajları ile de son derece ünlü olan Balıkesir, özellikle Akçay, Altınoluk ve Edremit’ i ile müdavim sahibi bir kentimizdir. Mesire yerleri ile de dikkat çeken Balıkesir’ in dereleri ve çayları da oldukça ünlüdür. Mesire yerlerine bambaşka bir hava katan dereleri iel Balıkesir, insanın tam anlamı ile huzur bulduğu bir şehirdir. Konaklama yerlerinin zengin seçenekli ve oldukça temiz, seçkin oluşu ile de öne çıkan bu kent, lezzetleri ile de apayrı bir güzelliğe sahiptir. Meşhur Susurluk ayranı ve tostu öğle vakitleriniz için ideal bir alternatif olabilir. Meşhur güveci ile de damaklarınızın şenleneceği Balıkesir’ in bir diğer bilindik lezzeti de höşmerim tatlısıdır. Keşkeki, börülcesi, lor tatlısı ile ünlü olan Balıkesir mutfağından balıkta eksik olmaz. Evliya Çelebinin de Seyahatnağmesinde bahsettiği ve beş yüz yıllık geçmişi olan höşmerim tatlısı ve Balıkesir’ in bir diğer ünlü tatlısı Balıkesir kaymaklısı, bu iki lezzeti denemeden Balıkesir’ den dönmeyiniz. Balıkesir gezinizde Zağnos Paşa Camini de mutlaka görmeli, ziyaret etmelisiniz. Sevdiklerinize ve kendinize meşhur Balıkesir kolonyalarından da almayı ihmal etmeyiniz. Bir de dünyanın hayran kaldığı Cunda Adasını gezmeden ve hatta bir akşam orada bir balık yemeden de Balıkesir’ den ayrılmamalısınız deriz. Kaplıcaları da sağlık ve huzur aşılamak için siz değerli konuklarını bekliyor. Aradığınız, beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz Balıkesir, tüm güzellikleri ile kapılarını sizlere açıyor. 

Hatay Balıkesir uçuş seferleri düzenleyen havayolları Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayollarıdır. İki havayolu da aktarmalı olarak sefer düzenlemektedir. Hatay dan Balıkesir'e Türk Hava Yolları ile seyhat etmeyi düşünüyorsanız Ankara aktarmalı olarak, Pegasus hava Yolları ile seyahat etmek istiyorsanız İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı olarak Hatay Balıkesir uçuşu gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Balıkesir 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

BALIKESIR BALIKESIR

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Hatay Ağrı Uçak Bileti

Balıkesir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Hatay Balıkesir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.