• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Hatay Bartın Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Hatay Bartın Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Hatay Bartın Uçuşu

bartın

Hatay Bartın uçak bileti almak ve Karadeniz bölgemizin en iddialı kentlerinden biri olan Bartın' a bir ziyarette bulunmak istiyorsunuz. Ancak çok yüksek meblağlarda uçak bileti ücretleri ödemekten de imtina ediyor iseniz sizler için en doğru adres Ucuzauc olacaktır. Ucuzauc, sektördeki en ucuz uçak bileti fiyatları ile hizmet vermekte, güven çerçevesi içerisinde sizlerin en ekonomik fiyatlarda uçuşunu sağlamaktadır. Bizler için aslolan ise sizlerin memnuniyetidir. Sizler de uçak bileti almadan evvel firmamız ile irtibata geçmeli, en ucuz uçak bileti fiyatları ile muhakkak tanışmalısınız.

Bartın, Karadeniz’ in hırçın, bir o kadar da nazlı kızı adeta. İnanılmaz bir yeşilliğe ve doğal güzelliklere sahip bu eşsiz kent, koyları ile de göz kamaştırmaktadır. Özellikle meşhur Amasra Tavşan Adası, yerli ve yabancı misafirler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Amasra Boztepe ise size yer yüzündeki cennet burası olmalı dedirtecek, olağan üstü güzellikte bir yerdir. Bartın’ a geldiğinizde Amasra Çekiciler Çarşısını görmeden dönmek olur mu? Elbette olmaz. Bu harikulade ve renkli çarşıda kaybolurken, sevdikleriniz için de yöreye özgü, el emeği göz nuru hatıralar satın alabilirsiniz. Bartın’ da bir de Kapısuyu Plajı vardır ki, sadece Bartın’ ın değil, Karadeniz’ in en güzel plajlarının başında gelmektedir. Burayı da zamanınız var ise görmenizi hararetle tavsiye ederiz. Ulu Yayla, Amasra Ağlayan Ağaç, Amasra Feneri ve İnkumu Plajı da görülmesi gereken diğer önemli ve güzel duraklarıdır Bartın’ ın. Hepsi bu kadar mı? Elbette değil.  Bartın’ ın güzellikleri saymakla bitmez. Bir de Ulukaya Şelalesi var ki, Bartın’ ı ziyaret edenlerin atlamadıkları, önemli ve güzel bir durak. Tarihin Bartın’ a kıymetli bir emaneti olan Bartın Fatih Cami de görülmeye değer, harikulade bir başka nokta. Amasra Kemere Köprüsü, Göldere Şelalesi, Amasra Küçük Kilise ve  Aöasra Limanı da kesinlikle ziyaret edilmeli. Uçsuz bucaksız ormanların şehri Bartın, köklü tarihi ve doğal güzellikleri ile siz değerli konuklarını akıllarını baştan almak üzere bekliyor. Hayran kalacağınız, adeta doğal bir plato olan Bartın, şimdi Ucuzauc ile sadece bir tık uzağınızda.

 

Hatay'dan Bartın'a uçuş gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız Bartın da bir havalimanı yoktur. Fakat Bartın'a Zonguldak Havalimanı çok yakındır. Hatay'dan Bartına uçuş için Hatay Zonguldak uçak bileti alınır ve Bartına Zonguldak'tan karayolu ile devam edebilirsiniz.

 

Hatay 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

HATAY HATAY

Bartın 5 Günlük Tahmini Hava Durumu

BARTIN BARTIN

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Hatay Balıkesir Uçak Bileti

Hatay Bartın Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Batman

İstanbul - Batman arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com