Hurghada Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Hurghada Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Hurghada Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 57 dakika önce

Hurghada Uçuşu

hurghadaHurghada Hakkında

Kahire’nin 600 kilometre güneyinde, Kızıldeniz şeridinde yer alan Hurgada, Mısır’ın başlıca turist merkezi ve en büyük üçüncü şehridir. Şehrin en büyük ekonomik kaynağı turizm sektörüdür. Hurgada, ılıman kışlara ve çok sıcak yazlara sahip olan subtropikal çöl iklimine sahiptir.

Hurghada Uluslararası Havalimanı

Hurghada’nın bölümlerinden biri olan El Dahar’a 5 kilometre güneybetısında yer alan Hurgada Uluslararası Havalimanı Mısır’ın Kahire Uluslararası Havalimanı’ndan sonraki en hareketli ikinci havalimanıdır. 30’un üzerinde hava yolu firması Hurgada Uluslararası Havalimanı’na uçuş gerçekleştirmektedir.

Farklı şehirlerden Hurgada’ ya uçuş gerçekleştiren hava yolları hakkında bilgi almak için ucuzauc.com web sitesinden Hurgada uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında Hurgada uçak bileti fiyatlarına, uçak sefer bilgilerine de ulaşarak web sitesi üzerinden biletinizi birkaç adımda alabilirsiniz.

Hurghada Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Hurgada’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları başta olmak üzere Adria Airways, Air Berlin, Belair tarafından işletilen Air Berlin, Air Cairo, Air Leisure, Air Serbia tarafından işletilen Aviolet, Condor, Corendon Dutch Airlines, easyJet, easyJet Switzerland, Edelweiss Air, Helvetic Airways, Jet Time, Jetairfly, Niki, Nile Air, Novair, Small Planet Airlines, SunExpress Deutschland, Thomas Cook Airlines, Thomas Cook Airlines Belgium, Thomas Cook Airlines Scandinavia, Thomson Airways, Transavia, Travel Service Airlines, TUI Airlines Netherlands ve TUIfly uçuş gerçekleştirmektedir.

Hurghada Ulaşım

Hurgada’da şehir içi ulaşımda minibüs ve taksiler tercih edilen taşıtlardır. Hurgada’ya hava yolu ile hizmet veren Hurgada Uluslararası Havalimanı’na birçok ülkeden seferler düzenlenmektedir. Ayrıca kara yolu ağıda şehirlerarası ulaşımda oldukça geniş bir çapta hizmet vermektedir.

Hurghada Gezilecek Yerler

Hurgada’da gezilecek yerler arasında Ortodoksluktan ayrılan kiliselerden birisi olan Saint Shenouda Katedrali görülmeye değer yerler arasındadır. Ayrıca İslam mimarisinin örnekleri arasında yer alan Hurgada Al Mina Camii’si de dikkat çeken işlemeleri ile görmek isteyeceğiniz yerlerden birisidir. Meraklısı için Hurgada Balık Pazarı birbirinden çeşitli balıklarıyla bu yerler arasına girmeyi başarmıştır ve Kızıldeniz’in paha biçilmez güzelliğini keşfetmek isteyenler kesinlikle Hurgada Akvaryumu’nu ziyafet etmelidirler. Ayrıca ikinci Venedik olarak anılan ve bunun yanı sıra doğal güzelliğiyle ilgi çeken El Gouna Hurgada’da gidebilecek yerlerdendir.

Hurgada Ne Yenir?

Hurgada’da dünyanın çeşitli mutfaklarına ait lezzetleri tadabilirsiniz. Kızıldeniz’e olan yakınlığından dolayı deniz mahsulleri de oldukça zengin bir şehirdir. Farklı balık çeşitlerini tatmak için ideal bir yerdir. Şehre özgü içecekler olan Karkadeh, Mirinda, Yansoon, Gnsabeel ve Irfa da ayrıca denemek isteyeceğiniz çeşitler arasında yerlerini almaktadır.

Hurghada Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Hurghada Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Yalova Gezi Rehberi

17 May 2020

Yalova Gezi Rehberi

Yalova Gezi Rehberi 1995 yılında il statüsüne geçen Yalova, Türkiye'nin...

Devamı
Van Gezi Rehberi

16 May 2020

Van Gezi Rehberi

Van Gezi Rehberi Van nüfusu en yoğun 19. İldir ve  Doğu Anadolu Bölgesinde yer alm...

Devamı
Uşak Gezilecek Yerler

13 May 2020

Uşak Gezilecek Yerler

Uşak Gezilecek Yerler Uşak hem farklı coğrafi yapısı hem de doğal güzellikleri açısın...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.