Los Angeles Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Los Angeles

 Los Angeles - İstanbul 14 Tem 2018 2.361,15₺   Los Angeles - İstanbul 11 Nis 2018 1.603,02₺   Los Angeles - Anchorage 25 Şub 2018 891,40₺   Los Angeles - Anchorage 25 Şub 2018 891,40₺   Los Angeles - Tokyo 30 Tem 2018 1.962,14₺   Los Angeles - Manila 15 Haz 2018 2.581,56₺   Belgrad - Los Angeles 15 Haz 2018 2.007,85₺   İstanbul - Los Angeles 01 Tem 2018 2.416,47₺   İstanbul - Los Angeles 10 Haz 2018 1.842,10₺   Belgrad - Los Angeles 15 Haz 2018 2.105,58₺   Houston - Los Angeles 18 Haz 2018 433,33₺   Hanoi - Los Angeles 25 Şub 2018 2.602,89₺ 

los angelesLos Angeles Hakkında

Los Angeles, Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yer alan en yoğun nüfusa sahip ikinci şehridir. 1781 yılında Meksika tarafından keşfedilen Los Angeles’ da günümüzde 16 milyondan fazla kişi yaşamaktadır. Film ve sinema sektörü ile adını duyuran Los Angeles, medya sektöründe ve kültürel aktiviteleri ile bilinmektedir. Hollywood film ve sinema sektörünün yanı sıra Disneyland’da Los Angeles’ta yer almaktadır. Şehrin genelinde ünlü yazar, yapımcı ve sanatçıların da yer almasından kaynaklı Los Angeles Kreatif Başkent olarak kabul edilmektedir.

Los Angeles Uluslararası Havalimanı

Los Angeles Uluslararası Havalimanı,  1928 yılında hizmete açılmıştır. Günümüzde 9 farklı terminali ile hizmet vermektedir.  Günümüzde 50’nin üstünde havayolunun uçuş gerçekleştirdiği Los Angeles Uluslararası Havalimanı dışında Los Angeles yakınların yer alan diğer havalimanları ise Inland Empire hizmet veren Ontario Uluslararası Havaalanı, San Fernando ve San Gabriel Vadiler bölgesinde hizmet veren Burbank Havaalanı, Long Beach’ de hizmet veren Long Beach Havaalanı, Orange County bölgesinde hizmet veren John Wayne Havaalanıdır.

Los Angeles ‘da yer alan havalimanlarına uçuş gerçekleştiren hava yollarının direk veya aktarmalı uçuşları hakkında bilgi almak için, ucuzauc.com web sitesinden Los Angeles uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada uçak sefer bilgilerine ve Los Angeles uçak bileti fiyatlarını görüntüleyerek biletinizi seçebilir ve kredi kartınızla ödeme işlemini gerçekleştirerek biletinizi alabilirsiniz.

Los Angeles ‘a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Los Angeles’a  uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında İstanbul’dan direk uçuşlarla hizmet veren Türk Hava Yolları ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca Aer Lingus, Aeroflot, Aeroméxico, Air Berlin, Air Canada, Air China, Air France, Air New Zelland, Air Tahiti Nui, Alaska Airlines, Alitalia, All Nippon Airways, Allegiant Air, American Airlines, Avianca, Avianca Kosta Rika, British Airways, Cathay Pacific, Çin Airways, China Eastern Airlines, China Southern Airlines, Copa Airlines, Delta Hava Yolları, Dinamik Airways, EL AL, Emirates, Etiyopya Havayolları, Etihad Airways, Hawaii Havayolları, Iberia, Interjet, United Airlines, Virgin America, EVA Air, Fiji Airways, Frontier Airlines, Hainan Airlines, Japan Airlines, JetBlue Airways, KLM, LATAM, Volaris, Lufthansa, Korean Air, Mokulele Airlines, Qatar Airways, Scandinavian Airlines, Singapur Havayolları, Southwest Airlines, Sun Country Airlines, Thomas Cook Airlines, West Jet, Filipin Hava Yolları, Spirit Airlines, XL Airways France ve Great Lakes Airlines’da Los Angeles’a uçuş gerçekleştiren hava yollarıdır.

Los Angeles’a hizmet veren havalimanlara  uçuş gerçekleştiren hava yollarının ayrıntılı listesine 150’den fazla hava yolunun temsilcisi olan ucuzauc.com web sitesinden Los Angeles uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Los Angeles uçak bileti fiyatlarına ve uçak sefer bilgilerine ulaşarak dilediğiniz havalimanına uçuş gerçekleştiren hava yoluna ait bileti online olarak kredi kartınızla alabilirsiniz.

Los Angeles Ulaşım

Los Angeles, ABD ‘de yer alan en geniş ve en yoğun metro hattına sahiptir.  Hafif raylı sistemleri ise ABD’nin en yoğun ikinci hattına sahiptir. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda da geniş bir yol ağına sahiptir. Kara yollarına ek olarak demir yolları ve hava yolları ulaşımı da ciddi bir alternatiftir.

Ülkenin en kalabalık şehirlerden biri olan Los Angeles’ içerisinde ayrıca özel araç kiralama ve taksiler de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Los Angeles Gezilecek Yerler

Los Angeles’ta gezilecek yerler arasında Disney Land ilk sırada yer alır gibi görünse de şehrin simgesi haline gelen Hollywood yazısı da görülmesi gereken yerler arasındadır. Ayrıca Hollywood Bulvarı, Watts Kulelesi, Dolby Tiyatrosu, Griffith Rasathanesi, Venedik Kanalı, Bradbury Binası, Los Angeles Şehir Müzesi ve Dodger Stadyumu görülmesi gereken yerler arasındadır.

Los Angeles Ne Yenir?

Los Angeles’ta yer alan farklı etnik gruplarda dolayı bu şehirde ülkenin en lezzetli suşiyi yiyebilirsiniz. Ayrıca Güney Amerika kültürüne ait Taco, Amerika’da çok sevilerek tüketilen sosisli sandviç olan Hot Dog,  hamburger yerine daha çok pizzayı Los Angeles’ta deneyebilirsiniz. Los Angeles’ın farklı bir özelliği de balıktan ziyade deniz ürünleri üzerine yoğunlaşması ve çok lezzetli karidesleri tadabileceğiniz bir yer olmasıdır bu nedenle de Los Angeles’ta yenilecekler arasında Karides muhakkak yer almaktadır. Dünya mutfaklarından tapası, vejeteryan yemeklerini ve farklı soslarla pişirilen biftekleri ve son yıllarda oldukça meşhur olan şarapla yapılan Bellini’yi Los Angeles’da tadabilirsiniz.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com