Libreville Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Libreville

librevilleLibreville Hakkında

Libreville şehri, Gabon Cumhuriyeti’nin en büyük şehri ve başkentidir. Gine Körfezi’ne yakın bir yerde, Komo Nehri’nin kıyısında bulunur. Şehir, kereste ticaretinin ana merkezidir. Librevil’in ekonomisini gemi inşa endüstrisi, mayalama endüstrisi ve bıçkı fabrikaları oluşturmaktadır. Ayrıca odun, lastik ve kakao gibi ham maddelerinde ihracatı yapılmaktadır. Librevil’de tropikal muson iklimi görülmektedir.

Libreville Uluslararası Havalimanı

Gabon’un başkenti olan Libreville’de bulunan Libreville Uluslararası Havalimanı ülkenin merkezi havalimanıdır. Şehrin 10 kilometre kuzeyinde yer almaktadır. 10’un üzerinde hava yolu şirketi Librevil Uluslararası Havalimanı’na sefer düzenlemektedir.

Librevil’e  bulunduğunuz şehirden direk veya aktarmalı olarak gerçekleştirilen uçuşlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için ucuzauc.com web sitesiniz ziyaret edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden Librevil uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgilerine ek olarak Librevil uçak bileti fiyatlarını da görüntüleyebilir ve bütçenize uygun olan bileti seçerek kredi kartınızla basit üç adımda uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Libreville Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Librevil’e uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türk Hava Yolları başta olmak üzere Afric Aviation, Africa’s Connection STP, Air Cote d’Ivoire, Air France, Arik Air, ASKY Airlines, Camair-co, CEIBA Intercontinental, Ethiopian Airlines, Nationale Regionale Transport, RwandAir, Royal Air Maroc, South Africa Airways, Trans Air Congo ve Westair Benin uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında yer almaktadır.

Dünyanın neresinde olursanız olun Librevil için uçak bileti sorgulamasını ucuzauc.com web sitesiden yapabilirsiniz. Librevil’e uçuş gerçekleştiren hava yollarının sefer bilgileri ve Librevil uçak bileti fiyatlarının en güncel bilgilerine sorgulama sonrasında ulaşarak seçtiğiniz bileti kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Libreville’de Ulaşım

Librevil’de ulaşımda taksiler çoğunlukla kullanılmaktadır.  Otobüs hatlarının eksik olduğu bölgelerde minibüslerde taksiler kadar tercih edilen toplu taşıma araçlarındandır. Şehirlerarası ulaşımda ise kara yollarına ek olarak hava yoluyla da ulaşım sağlanabilmektedir. Librevil’e hava yoluyla hizmet veren Librevil Uluslararası Havalimanı ile istediğiniz şehirden ve ya ülkeden Librevil’e seyahat edebilirsiniz.

Libreville Gezilecek Yerler

Libreville’de gezilecek yerler arasında, Atlantik Okyanusu’na bakan Bord de Mer sahil şeridi, Pointe-Denis Sahilleri, St. Michael Kilisesi, St Marie Katedrali, Saint Pierre Katedrali yer almaktadır. Ayrıca Nzeng-ayong’daki büyük bir ağaç tapınak olan Arboretum de Sybang, Fransız Kültür Merkezi, Roma Katolik Başpiskoposluğu’ da Librevil’ de gezilecek yerler arasındadır.

Libreville Ne Yenir?

 Libreville’de Afrika mutfağına özel yemekleri tadabilirsiniz.  Libreville’de farklı balık çeşitleri ayrı bir besin kaynağıdır ve balık çeşitleri çoğunlukla yağda kızartılarak servis edilmektedir. Balık çeşitlerine ek olarak yöresel bir besin kaynağı olan hurma yağı kullanılarak yapılan manyok yaprağını da deneyebilirsiniz. Librevi ikliminden kaynaklı farklı tropik meyveler yetiştirilebilmektedir ve şehrin sokaklarında taze sıkılmış meyve sularını Librevil’de tadabilirsiniz. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com