17 Nisan'a kadar tüm yurt dışı uçuşlar iptal edildi. Ayrıca yurt içi uçuşlara yalnızca özel izin sahipleri bilet alabilirler. Ayrıntılı bilgi için lütfen 0212 221 1 221

Mogadişu Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Mogadişu Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Mogadişu Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 39 dakika önce

Mogadişu Uçuşu

mogadişuMogadişu Hakkında

Hint Okyanusu kıyısındaki Banaadir bölgesinde bulunan Mogadişu, Somali’nin en büyük şehri ve başkentidir. Şehirde sıcak ve yarı-kurak iklim tipi görülür. Ekonomik olarak ülkenin ticari ve finansal merkezidir. Ayrıca Mogadişu şehri, Türkiye’nin başkenti olan Ankara ve en büyük metropol şehri olan İstanbul ile kardeş şehirdir.

Mogadişu Havalimanı

Mogadişu Uluslararası Havalimanı, resmi olarak Aden Adde Uluslararası Havalimanı olarak hizmet vermektedir.  1928 yılında hizmete açılan Aden Adde Uluslararası Havalimanı’na günümüzde 6 farklı hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, Mogadişu uçak bileti fiyatları hakkında bilgi edinmek, Mogadişu uçak bileti sorgulaması yapmak ve ucuz uçak bileti satın alabilmek için ucuzauc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 150’den fazla hava yolunun temsilcisi olan web sitesinden kredi kartınızla Mogadişu uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Mogadişu Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Mogadişu’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türk Hava Yolları başta olmak üzere African Express Airways, Daallo Airlines, Felix Airways, Fly-SAX ve Jubba Airways uçuş gerçekleştirmektedir.

Mogadişu’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının sefer bilgileri ve Mogadişu uçak bileti fiyatları ile ilgili ayrıntılı ve en güncel bilgilere ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.  Web sitesi üzerinden gerçekleştirebileceğimiz Mogadişu uçak bileti sorgulaması işleminden sonra tercih ettiğiniz bileti online olarak kredi kartınızla anında alabilirsiniz.

Mogadişu’da Ulaşım

Mogadişu’da ulaşım taksi ve minibüslerle yapılmaktadır. Ayrıca bajaj adındaki motorlu taksilerde şehir içi ulaşımda önemli bir unsurdur. Mogadişu’dan birçok yakın şehre kara yolu ile geçiş mümkündür. Ülkenin en büyük limanı olan Mogadişu Limanı, Mogadişu’nun resmi limanıdır. Uluslararası alanda denizden ulaşım bu limandan sağlanmaktadır. Mogadişu Uluslararası Havalimanı da şehre hava yolu ulaşım alanında ile hizmet vermektedir.

Mogadişu Gezilecek Yerler

Mogadişu’da gezilecek yerler arasında Çin mimarisini andıran Eski Şangay Şehri, İslam mimarisi örneklerinden birisi olan Union Mosque ilk sırada yer almaktadır.

Liido Sahili, savaşlarda ölen ama isimleri bilinmeyen askerler adına yapılmış İsimleri Bilinmeyen Askerler Mezarlığı ve alış veriş severlerin ziyaret etmek isteyeceği Bakara Pazarı Mogadişu’da gezilecek yerler arasındadır.

Mogadişu Ne Yenir?

Mogadişu mutfağında ağırlıklı olarak et görülür. Ülkedeki kuraklık sebze açısından mutfaktaki yiyecek çeşitliliğinde sebze tüketimini de aza indirmiştir. Deniz ürünleri sıkça tüketilmektedir. Birçok balık yemeği sevilen yemekler arasında yer almaktadır. 

Mogadişu Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Mogadişu Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Kahramanmaraş Gezi Rehberi

31 Mart 2020

Kahramanmaraş Gezi Rehberi

Kahramanmaraş Gezi Rehberi Kahramanmaraş, tarihi ve doğal güzelliklerinden ötür&uu...

Devamı
Isparta Gezi Rehberi

30 Mart 2020

Isparta Gezi Rehberi

Isparta Gezi Rehberi Isparta Türkiye'nin güneyinde Akdeniz Bölgesinin kuzeyind...

Devamı
Iğdır Gezi Rehberi

30 Mart 2020

Iğdır Gezi Rehberi

Iğdır Gezi Rehberi Bir zamanlar Kars'a bağlı olan ve 1992 yılında il olan Iğdır, ülkemiz...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.