• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Mogadişu Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Mogadişu Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Mogadişu Uçuşu

mogadişuMogadişu Hakkında

Hint Okyanusu kıyısındaki Banaadir bölgesinde bulunan Mogadişu, Somali’nin en büyük şehri ve başkentidir. Şehirde sıcak ve yarı-kurak iklim tipi görülür. Ekonomik olarak ülkenin ticari ve finansal merkezidir. Ayrıca Mogadişu şehri, Türkiye’nin başkenti olan Ankara ve en büyük metropol şehri olan İstanbul ile kardeş şehirdir.

Mogadişu Havalimanı

Mogadişu Uluslararası Havalimanı, resmi olarak Aden Adde Uluslararası Havalimanı olarak hizmet vermektedir.  1928 yılında hizmete açılan Aden Adde Uluslararası Havalimanı’na günümüzde 6 farklı hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, Mogadişu uçak bileti fiyatları hakkında bilgi edinmek, Mogadişu uçak bileti sorgulaması yapmak ve ucuz uçak bileti satın alabilmek için ucuzauc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 150’den fazla hava yolunun temsilcisi olan web sitesinden kredi kartınızla Mogadişu uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Mogadişu Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Mogadişu’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türk Hava Yolları başta olmak üzere African Express Airways, Daallo Airlines, Felix Airways, Fly-SAX ve Jubba Airways uçuş gerçekleştirmektedir.

Mogadişu’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının sefer bilgileri ve Mogadişu uçak bileti fiyatları ile ilgili ayrıntılı ve en güncel bilgilere ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.  Web sitesi üzerinden gerçekleştirebileceğimiz Mogadişu uçak bileti sorgulaması işleminden sonra tercih ettiğiniz bileti online olarak kredi kartınızla anında alabilirsiniz.

Mogadişu’da Ulaşım

Mogadişu’da ulaşım taksi ve minibüslerle yapılmaktadır. Ayrıca bajaj adındaki motorlu taksilerde şehir içi ulaşımda önemli bir unsurdur. Mogadişu’dan birçok yakın şehre kara yolu ile geçiş mümkündür. Ülkenin en büyük limanı olan Mogadişu Limanı, Mogadişu’nun resmi limanıdır. Uluslararası alanda denizden ulaşım bu limandan sağlanmaktadır. Mogadişu Uluslararası Havalimanı da şehre hava yolu ulaşım alanında ile hizmet vermektedir.

Mogadişu Gezilecek Yerler

Mogadişu’da gezilecek yerler arasında Çin mimarisini andıran Eski Şangay Şehri, İslam mimarisi örneklerinden birisi olan Union Mosque ilk sırada yer almaktadır.

Liido Sahili, savaşlarda ölen ama isimleri bilinmeyen askerler adına yapılmış İsimleri Bilinmeyen Askerler Mezarlığı ve alış veriş severlerin ziyaret etmek isteyeceği Bakara Pazarı Mogadişu’da gezilecek yerler arasındadır.

Mogadişu Ne Yenir?

Mogadişu mutfağında ağırlıklı olarak et görülür. Ülkedeki kuraklık sebze açısından mutfaktaki yiyecek çeşitliliğinde sebze tüketimini de aza indirmiştir. Deniz ürünleri sıkça tüketilmektedir. Birçok balık yemeği sevilen yemekler arasında yer almaktadır. 

Mogadişu Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Londra’nın Bir Müze Kent Olduğunu Kanıtlayan 10 Yer

07 Ağustos 2018

Londra’nın Bir Müze Kent Olduğunu Kanıtlayan 10 Yer

Dünyanın en gözde başkentleri arasında yer alan Londra, buram buram tarih kokuyor adeta. &...

Devamı
Çocuklu Aileler İçin Dubai’de Yapılacak Aktiviteler

06 Ağustos 2018

Çocuklu Aileler İçin Dubai’de Yapılacak Aktiviteler

Arap Yarımadası’nın en ilgi çekici şehri Dubai’dir şüphesiz. Zira altın kull...

Devamı
Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Antalya

Adnan Menderes - Antalya arası bilet satın alındı

t - d arası bilet satın alındı

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com