Misrata Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Misrata Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Misrata Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Misrata
1474KM
Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Popüler Havayolları Afriqiyah Airways
Son Satış 28 dakika önce

Misrata Uçuşu

misurataMisurata Hakkında

Misrata, Libya’nın kuzeybatısındaki Misrata Bölgesi’nde bulunan, Tripoli’nin 187 kilometre doğusunda ve Misrata burnuna yakın Akdeniz kıyısındaki Bingazi’nin 825 kilometre batısında bulunan bir şehirdir. Misrata, Libya’nın Tripoli ve Bingazi şehirlerinden sonraki en büyük üçüncü şehridir. Libya’nın ticaret başkenti olarak adlandırılmıştır. Misrata’da sıcak yarı-kurak bir iklim tipi görülür. Şehrin ekonomik gücü çelik fabrikalarının kurulmasıyla başlamış ve güçlenmiştir.

Misurata Havalimanı

Misurata Havalimanı, Libya’nın Misrata şehrinde bulunan uluslararası bir havalimanıdır. Ayrıca Libya Hava Kuvvetleri için hava üssü ve eğitim alanı olarak kullanılmaktadır. Dört hava yolu firması Misrata Havalimanı’na uçuş düzenlemektedir.

Misrata Havalimanı’na düzenlenen karşılıklı uçuşlara ait sefer bilgileri ve Misrata uçak bileti fiyatlarını ucuzauc.com ‘dan Misrata uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Uçak bileti sorgulama işlemi sonrasında otomatik olarak yönlendirildiğiniz seçeceğiniz Misrata ucuz uçak biletini kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Misurata Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Misrata şehrine uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Afriqiyah Airways, Buraq Air, Libyan Airlines ve Ghadames Air Transport Misrata’ya uçuş düzenlemektedir. ULS Airlines Cargo ve MNG Airlines hava yolu firmaları da İstanbul-Atatürk Havalimanı’na kargo seferleri düzenlemektedir.

Misrata’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının, bulunduğunuz bölgeden direk veya aktarmalı Misrata uçuşlarına ait sefer bilgilerine ve Misrata uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com’ dan ulaşabilir ve biletinizi Dünya’nın neresinde olursanız olun satın alabilirsiniz.

Misurata’da Ulaşım

Misurata’da ulaşım kara yollarına ek olarak tramvay ve deniz yolu ile sağlanmaktadır.  Çoğunlukla otobüs ve taksilerin kullanıldığı şehirde ulaşım ağından sıkıntılar mevcuttur.

Misrata’ya ulaşımda ise kara yolları ve demir yollarına alternatif olarak  Misrata Havalimanı aracılığıyla hava yoluyla ulaşımı gerçekleştirilmektedir.

Misurata Gezilecek Yerler

Misrata’da gezilecek yerler arasında sakin ve keyifli bir yürüyüş yapabileceğiniz Misrata Merkezi Park, İslam mimarisinin örneklerinden birisi olan Misrata Ana Camii, Libya mimarisinin kendine anlayışını yansıtmış olan Koztik Kulesi ve Araar Kumsalı Misrata’da gezilecek yerler arasında yer almaktadır. Ayrıca Misrata’da birçok Türk ve Avrupa mimarisi örneğine rastlamanız mümkündür.

Misurata Ne Yenir?

Libya mutfağını tatma fırsatını bulabileceğiniz bu şehirde ayrıca şehrin kendine özgü yemekleri de yer almaktadır. Buharda pişirilmiş kuzu etinin yanında irmik ile servis edilen Couscousi ve köfteye benzer bir yemek olan “bazen”  bu yemekler arasında yer alır.

Misrata Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Misrata Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Yalova Gezi Rehberi

17 May 2020

Yalova Gezi Rehberi

Yalova Gezi Rehberi 1995 yılında il statüsüne geçen Yalova, Türkiye'nin...

Devamı
Van Gezi Rehberi

16 May 2020

Van Gezi Rehberi

Van Gezi Rehberi Van nüfusu en yoğun 19. İldir ve  Doğu Anadolu Bölgesinde yer alm...

Devamı
Uşak Gezilecek Yerler

13 May 2020

Uşak Gezilecek Yerler

Uşak Gezilecek Yerler Uşak hem farklı coğrafi yapısı hem de doğal güzellikleri açısın...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.