Misrata Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Misrata Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Misrata Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Misrata Uçuşu

misurataMisurata Hakkında

Misrata, Libya’nın kuzeybatısındaki Misrata Bölgesi’nde bulunan, Tripoli’nin 187 kilometre doğusunda ve Misrata burnuna yakın Akdeniz kıyısındaki Bingazi’nin 825 kilometre batısında bulunan bir şehirdir. Misrata, Libya’nın Tripoli ve Bingazi şehirlerinden sonraki en büyük üçüncü şehridir. Libya’nın ticaret başkenti olarak adlandırılmıştır. Misrata’da sıcak yarı-kurak bir iklim tipi görülür. Şehrin ekonomik gücü çelik fabrikalarının kurulmasıyla başlamış ve güçlenmiştir.

Misurata Havalimanı

Misurata Havalimanı, Libya’nın Misrata şehrinde bulunan uluslararası bir havalimanıdır. Ayrıca Libya Hava Kuvvetleri için hava üssü ve eğitim alanı olarak kullanılmaktadır. Dört hava yolu firması Misrata Havalimanı’na uçuş düzenlemektedir.

Misrata Havalimanı’na düzenlenen karşılıklı uçuşlara ait sefer bilgileri ve Misrata uçak bileti fiyatlarını ucuzauc.com ‘dan Misrata uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Uçak bileti sorgulama işlemi sonrasında otomatik olarak yönlendirildiğiniz seçeceğiniz Misrata ucuz uçak biletini kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Misurata Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Misrata şehrine uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Afriqiyah Airways, Buraq Air, Libyan Airlines ve Ghadames Air Transport Misrata’ya uçuş düzenlemektedir. ULS Airlines Cargo ve MNG Airlines hava yolu firmaları da İstanbul-Atatürk Havalimanı’na kargo seferleri düzenlemektedir.

Misrata’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının, bulunduğunuz bölgeden direk veya aktarmalı Misrata uçuşlarına ait sefer bilgilerine ve Misrata uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com’ dan ulaşabilir ve biletinizi Dünya’nın neresinde olursanız olun satın alabilirsiniz.

Misurata’da Ulaşım

Misurata’da ulaşım kara yollarına ek olarak tramvay ve deniz yolu ile sağlanmaktadır.  Çoğunlukla otobüs ve taksilerin kullanıldığı şehirde ulaşım ağından sıkıntılar mevcuttur.

Misrata’ya ulaşımda ise kara yolları ve demir yollarına alternatif olarak  Misrata Havalimanı aracılığıyla hava yoluyla ulaşımı gerçekleştirilmektedir.

Misurata Gezilecek Yerler

Misrata’da gezilecek yerler arasında sakin ve keyifli bir yürüyüş yapabileceğiniz Misrata Merkezi Park, İslam mimarisinin örneklerinden birisi olan Misrata Ana Camii, Libya mimarisinin kendine anlayışını yansıtmış olan Koztik Kulesi ve Araar Kumsalı Misrata’da gezilecek yerler arasında yer almaktadır. Ayrıca Misrata’da birçok Türk ve Avrupa mimarisi örneğine rastlamanız mümkündür.

Misurata Ne Yenir?

Libya mutfağını tatma fırsatını bulabileceğiniz bu şehirde ayrıca şehrin kendine özgü yemekleri de yer almaktadır. Buharda pişirilmiş kuzu etinin yanında irmik ile servis edilen Couscousi ve köfteye benzer bir yemek olan “bazen”  bu yemekler arasında yer alır.

Misrata Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

08 Kasım 2019

2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

Ramazan ayı inanan Müslümanlar için kutsal değerli ve sevilen bir ay olmakla birl...

Devamı
AIR ARABIA İLE DIREKT SEFER KAHIRE FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN!

30 Ekim 2019

AIR ARABIA İLE DIREKT SEFER KAHIRE FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN!

7 Kasım itibari ile Sabiha Gökçen’den Air Arabia Havayollarıyla direkt Kahire sefe...

Devamı
Signapore Airlines Yılın Kampanyası

05 Eylül 2019

Signapore Airlines Yılın Kampanyası

  Signapore Airlines Yılın Kampanyası !     Satış Dönemi 1 Eylül ...

Devamı
Ucuzauc.com