New York Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

New York

 New York - Venedik 15 Eyl 2018 1.515,79₺   New York - Nis 13 Eyl 2018 1.968,25₺   New York - Los Angeles 09 Eki 2018 613,34₺   New York - Cezayir 17 Kas 2018 2.955,68₺   New York - Cezayir 26 Eki 2018 2.955,68₺   New York - Selanik 21 Ağu 2018 2.618,15₺   İstanbul - New York 22 Ağu 2018 1.537,22₺   İstanbul - New York 18 Eyl 2018 1.287,98₺   İstanbul - New York 10 Eki 2018 1.353,82₺   Dubai - New York 10 Eyl 2018 1.589,71₺   Frankfurt - New York 02 Eyl 2018 1.605,42₺   Belgrad - New York 26 Eki 2018 2.663,23₺ 

newyorkNew York Hakkında

New York, Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde en yoğun nüfusa sahip şehirdir. Metropol alanları içerisinde de farklı etnik grupların yer aldığı şehirde bilinen 170 den fazla ayrı dil konuşulmaktadır.  Fazlasıyla diğer ülkelerden de göç alan New York, kültürel hareketlerin de başlangıç noktası ve merkezi olarak kabul edilmektedir. Sanat, eğitim, siyasal ve ticaret alanında da ülkenin öncü firmalarının da yer aldığı şehir hiç uyumayan şehir olarak kabul edilmektedir.

New York Havalimanı

John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı, New York Havalimanı olarak kabul edilmekte ve şehrin 20 kilometre mesafesinde hizmet vermektedir. En büyük havalimanı olmasının yanı sıra ülkenin en yoğun hava trafiğine sahip olan New York John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı’ na farklı ülkelerden toplamda 50 ‘den fazla hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir. Neredeyse Dünya’nın bütün noktalarına hava yolu hizmeti veren New York havalimanına bulunduğunuz şehirden gerçekleştirilen uçuşlar hakkında ayrıntılı bilgiye ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilir ve New York uçak biletinizi kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

New York Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

New York’a uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türk Hava Yolları ilk sırada yer almaktadır. İstanbul’dan direk uçuşlarla hizmet vere Türk Hava Yollarına ek olarak diğer şehirlerden de direk olarak Aer Lingus, Aeroflot, Aerolíneas Argentinas, Aeroméxico, Air Berlin, Air China, Air Europa, Air France, Air India, Air Serbia, Alaska Airlines, Alitalia, All Nippon Airways, American Airlines, Austrian Airlines, Avianca Kosta Rika, Avianca El Salvador, Azerbaycan Hava Yolları, British Airways, Brussels Airlines, Caribbean Airlines, Cathay Pacific, Iberia, İnterjet, Japan Airlines, Jet Blue Airways, KLM, Cayman Airways, Çin Hava Yolları, China Eastern Airlines, China Southern Airlines, Singapur Havayolları, South African Airways, Sun Country Airlines, Thomas Cook Airlines, Ukrayna Uluslararası Havayolları, Özbekistan Hava Yolları, Copa Airlines, Delta Hava Yolları, Dinamik Airways, Egypt Air, El Al, Özbekistan Hava Yolları, Korean Air, Kuwait Airways, LATAM, LOT Polish Airlines, XL Airways France, Volaris,  WestJet, Lufthansa, Open Skies, Filipin Hava Yolları, Qantas, Qatar Airways, Royal Türk Hava Yolları, Pakistan Uluslararası Havayolları, Emirates, FinnairFly Jamaica Airways, Hawaii Havayolları, Etihad Airways ve EVA Air New York’a uçuş gerçekleştirmektedir.

New York’a uçuş gerçekleştiren hava yollarının tam listesine, 152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com web sitesinden New York uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında ayrıca NewYork uçak bileti fiyatlarını ve hava yollarının sefer bilgilerine de ulaşarak seçtiğiniz bileti Dünya’nın neresinde olursanız olun kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

New York Ulaşım

New York’ da ulaşım, en eski ulaşım ağına sahip olmasından dolayı oldukça gelişmiş ve karmaşıktır. Ulaşımda alt yapı sorunları olan şehirdir tramvay, metro, banliyö trenler, otobüsler ve taksiler kullanılmaktadır. New York’a ulaşımda ise kara yolları, demir yolları ve buna ek olarak şehrin çevresinde yer alan 5 farklı havalimanından en yakını olan John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı aracılığıyla da hava yoluyla sağlanabilmektedir.

New York’ da Gezilecek Yerle

New York’ da gezilecek yerler arasında birçok müze, meydan ve sanat galerisi yer almaktadır. Bunlardan Empire State, Times Meydanı, Brooklyn Köprüsü, Broadway, Central Park ve Bronx Hayvanat Bahçesi ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca şehrin simgesi ve Amerika’nın simgesi olan Özgürlük Heykeli’de görülmesi ve New York’da gezilmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

New York Ne Yenir?

New York’ da, Amerika’nın genelinde olduğu gibi tam bir yemek kültüründen ve yöresel yemeklerinden söz etmek neredeyse imkânsızdır. Çok geniş etnik kökenlere sahip Amerika ve New York ayaküstü atıştırmalık olarak kabul edilen fast food tarzının yaygın ve başlangıç noktası olduğu bir şehirdir. Bu nedenle hamburger, pizza ve tavuk parçalarının merkezi olduğu ve bunların servis edildiği fast food restoranlar dilediğinizi yiyebilirisiniz.  Özellikle filmlerde de oldukça sık gördüğümüz tatlı çörek olarak bildiğimiz Donat’ların başkenti olan New York’  dan Donat yemeden dönmemelisiniz.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com