Oran Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Oran Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Oran Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 50 dakika önce

Oran Uçuşu

oranOran Hakkında

Oran, Cezayir’in Kuzeybatısında, Akdeniz’e kıyısı olan bir şehirdir. Vahran eyaletinin de merkezi olan şehir adı, iki aslan anlamına gelen Wahran kelimesinden türetilmiştir. Cezayir’e 450 k,lometre uzaklıkta yer alan Oran, İspanyol, Osmanlı ve Fransızlara e sahipliği yapmış ve bu İmparatorluklara ait izleri de hala taşımaktadır. Yarı kurak iklimin görüldüğü şehirde genel olarak ticaret ve sanayi alanında gelişmiştir.

Oran Havalimanı

Oran Havalimanı, Fransız Hava Kuvvetleri tarafından kullanılmak üzere 1940 yılında inşa edilmiş bir havalimanıdır.  Şehir merkezinden yaklaşık olarak 9 kilometre mesafede yer alan Oran Havalimanına günümüzde, yaklaşık olarak 10 kadar hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir.

Oran Havalimanından düzenlenen karşılıklı seferler hakkında ayrıntılı bilgi almak için ve Oran uçak bileti fiyatlarını öğrenebilmek için ucuzauc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oran uçak bileti sorgulaması sonrasında bütçenize uygun olan uçak biletini kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Oran’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Oran’a uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında İstanbul Atatürk Hava Yolların’dan karşılıklı seferler düzenleyen Türk Hava Yolları ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca Aigle Azur, Air Cezayir, Air France, Alitalia, Atlas Hava Yolları, Atlantique, Iberia, Jetairfly, Suudi, Tassili Airlines, Tunisair ve Vueling’ de Oran’a uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında yer almaktadır.

Oran’a uçuş gerçekleştiren hava yollarının uçak bilet fiyatları dönemsel olarak değişmektedir. En güncel Oran uçak bileti fiyatları ve uçuş gerçekleştiren hava yollarının en güncel listesine ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirisiniz. Sorgulama sonrasında seyahatinize uygun Oran uçak biletini seçebilir ve sadece birkaç basit adımla kredi kartınızla biletinizi satın alabilirsiniz.

Oran Ulaşım

Oran’da ulaşım otobüs, tramvay ve birbiriyle bağlantılı metro ağları sayesinde gerçekleştirilmektedir. Şehrin bütün bölgelerine toplu taşıma hattı ile ulaşım sağlanamamaktadır. 31 farklı tramvay hattına sahip Oran’da ayrıca taksiler de ulaşımda oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Oran’a ulaşımlarda ise kara yolları ve demir yolları yakın çevredeki şehir ve ülkelerden tercih edilse de uluslar arası alanda hizmet veren Oran Havalimanı sayesinde hava yoluyla da oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Oran Gezilecek Yerler

Oran’da gezilecek yerler arasında, Oran’ın tarihsel açıdan en büyük ve popüler semti olarak kabul edilen Medine Jedida , Djebel Murdjadjo Katedrali, Oran Açık Hava Tiyatrosu, Hasan Basha Cami, Santa Cruz Şapeli, Oran Büyük Sinagogu ve Othmane Bey Camii yer almaktadır.

Oran Ne Yenir?

Oran’da, Cezayir mutfağının ender yemeklerinden tadabilirsiniz. Bunlardan kuzu etinin ızgarada pişirilerek servis edildiği Merguez isimli yemeği ve yine kuzu etinin soslanarak pişirildiği Meşui isimli yemeğini tadabilirisniz. Yemeklerin yanında genel olarak kuskus ve közlenmiş patlıcan ikram edilmektedir. Yemeklerden sonra da Türkiye’nin yerli tatlısı baklavayı da tadabilirsiniz. Fakat Oran’da bolca yetiştirilen ve yöresel yemeklerinde de sıklıkla kullanılan hurmayı bal veya portakal esansıyla maktor olarak tadabilirsiniz.

Oran Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Oran Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Yalova Gezi Rehberi

17 May 2020

Yalova Gezi Rehberi

Yalova Gezi Rehberi 1995 yılında il statüsüne geçen Yalova, Türkiye'nin...

Devamı
Van Gezi Rehberi

16 May 2020

Van Gezi Rehberi

Van Gezi Rehberi Van nüfusu en yoğun 19. İldir ve  Doğu Anadolu Bölgesinde yer alm...

Devamı
Uşak Gezilecek Yerler

13 May 2020

Uşak Gezilecek Yerler

Uşak Gezilecek Yerler Uşak hem farklı coğrafi yapısı hem de doğal güzellikleri açısın...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.