Paris Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Paris

 Paris - Montreal 18 Eyl 2018 1.272,59₺   Paris - Montreal 20 Eyl 2018 1.272,59₺   Paris - Montreal 23 Eyl 2018 1.272,59₺   Paris - Tunus 01 Eyl 2018 554,17₺   Paris - Ankara 25 Ağu 2018 1.159,11₺   Paris - İstanbul 09 Eyl 2018 393,78₺   İstanbul - Paris 23 Ağu 2018 666,60₺   Melbourne - Paris 09 Eyl 2018 2.715,64₺   Oujda - Paris 30 Ağu 2018 1.508,83₺   İstanbul - Paris 16 Kas 2018 329,99₺   İstanbul - Paris 04 Eyl 2018 492,15₺   İstanbul - Paris 14 Eyl 2018 473,08₺ 

paris uçak biletiParis Hakkında

Paris, Fransa’nın başkenti ve Dünya’nın da sanat merkezi olarak kabul edilen şehridir.  Işık şehri olarak anılan Paris, oldukça yoğun bir nüfusa sahiptir. Metropol kenti olarak anılsa da şehrin düzenli yapısı dikkat çekmekte ve müzeler, sanat galerilerin ve doğal güzellikleri ile gezilecek birçok yere sahiptir. Ünlü ressam ve müzisyenlerin yaşadığı şehirde genel olarak okyanusal iklim görülmekte ve iklim koşullarının uygun olmasından kaynaklı en çok turistin ziyaret ettiği şehirlerarasında ilk sıralarda yer almaktadır.  

Paris Havalimanı

Paris’e hizmet veren havalimanları arasında en yoğun hava trafiğine sahip hava limanı Paris-Charles de Gaulle Havalimanıdır.  Ayrıca Dünya’nın yoğun hava trafiğine sahip ve en çok yolcuyu ağırlayan beşinci havalimanı olan Paris Charles de Gaulle Havalimanı dışında Paris’e hava yolu hizmeti veren diğer hava yolları ise Paris-Orly, Paris–Le Bourget Havalimanı ve Beauvais-Tillé hava yollarıdır.

Paris Charles de Gaulle Havalimanı, Paris şehir merkezinden 25 kilometre mesafede yer almaktadır ve yaklaşık olarak 75’den fazla hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir.

Paris’ de yer alan havalimanlarına gerçekleştirilen uçuşlara ait sefer bilgileri ve Paris uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com web sitesini ziyaret edebilir ve Paris uçak bileti sorgulaması yaparak seçtiğiniz bileti kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Paris’e Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Paris’e uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında AtlasGlobal, Onur Air, SunExpress,Pegasus ve   Türk Hava Yolları öncelikli olarak ülkemizden farklı havalimanlarından direk uçuşlarla hizmet vermektedir. Ayrıca  Adria Airways, Aegean Airlines, Aer Lingus, Aeroflot, Air Asta, na, Air Canada, Air China, Air Europa, Air France, Aigle Azur, Air India, Air Madagascar, Air Malta, Air  Mauritius, Air Serbia, Alitalia,All Nipponn  Airways,American Airlines , British Airways, CityJet, Corsair, Ermenistan Airways,ASL  Havayolları Fransa,British Airways, Brussels Airlines, Delta Hava Yolları, EgyptAir, El-Al,Emirates, Etihad Airways,Etiyopya Havayolları, Finnair, Gulf Air, Iberia  Express, KLM, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Luxair, Middle East Airlines, Qatar Airways, TAROM ve Tunisair’de Paris’e uçuş gerçekleştiren hava yollarıdır.

Paris’e uçuş gerçekleştiren hava yolları sayısı yaklaşık olarak 75’den fazladır ve her geçen yıl Paris’e hava yolu hizmeti veren firmaların sayısı artmaktadır.  152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com web sitesinden seyahat rotanıza göre Paris’e uçuş gerçekleştiren hava yollarının en güncel listesine Paris uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve seçtiğiniz Paris uçak biletini kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Paris Ulaşım

Paris’ de ulaşım toplu taşıma araçları ve geniş ulaşım ağıyla şehrin bütün bölgelerine gerçekleştirilebilmektedir. 1900 yıllarında metro ve tramvay hattı en eski hatlardandır ve şehir içi ulaşımda oldukça önemlidir. Düzenli olarak gerçekleştirilen otobüs seferlerine ek olarak taksilerde şehir içi ulaşımda kullanılmaktadır. Ayrıca bireysel olarak motosiklet ve bisikletlerde şehir içi ulaşımda oldukça sık olarak kullanılmaktadır.  Paris’e ulaşım da ise kara yolları, demir yolları ve şehir çevresinde yer alan 4 farklı havalimanı aracılığıyla çoğunlukla hava yollarıyla ulaşım sağlanmaktadır.

Paris Gezilecek Yerler

Paris’ de gezilecek yerler arasında öncelikle şehrin simgesi haline gelen Eyfel Kulesi yer almaktadır. Ayrıca filmlere konu olan mimari yapısıyla da dikkat çeken Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Picasso Müzesi, Vincennes Budist Tapınağı ve Tuileries Sarayı’ da Paris’de gezilecek yerlerdendir.

Paris Ne Yenir?

Paris’ de, Fransız mutfağının farklı lezzetlerini bulabilir ve tadabilirsiniz.  Yemek konusunda da oldukça önemli eğitim kurumları bulunan Paris’de Kruvasan, Ördek Konfi, Salyangoz, Tiremusu, Salyangoz ve Kurbaca Bacağı’ndan yapılan farklı lezzetleri tadabilirsiniz. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com