İstanbul Bitlis Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Bitlis Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Bitlis Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Bitlis Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Bitlis 1,1159KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Son Satış 37 dakika önce

İstanbul Bitlis Uçuşu

Kültürel zenginliklerle dolu olan Türkiye de her ilde ayrı bir sanat eseri, tarihi iz, geçmişe ait kalıntılar bulabilirsiniz. Sizlerin en iyi şekilde uçmanızı sağlayan sitemiz ile karşınızdayız. Size sadece bir tık kadar yakın olan sitemize mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyata uçuş imkanı veren sitemiz sayesinde dilediğiniz yere uçabilir ve ülkemizde gezilmedik yer bırakmayabilirsiniz. Kara yolu ya da demiryolu ile uzun zamanda gideceğiniz yola hava yolu ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul Bitlis uçak bileti alarak kısa sürede Bitlis’e ulaşabilirsiniz.

   Türkülere konu olan ülkemizin güzel illerinden Bitlis gezilip keşfedilmesi gereken nadide illerimizden biridir. Bitlis de Ahlat Müzesi’ni mutlaka görmeniz gerekir. Müzede Urartu, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait arkeolojik ve etnografik çeşitli eserler bulunmaktadır. Tarih severlerdenseniz İstanbul Bitlis uçak bileti almalısınız. Sanat tarihi açısından oldukça önemli olan bu müze mutlaka görülmesi gereken müzelerimizdendir.  Anadolu’nun en büyük kervansaraylarından biri olan El-Aman Hanı da Bitlis de bulunmaktadır. 16. Yüzyılda Hüsrev Paşa tarafından yapılan bu kervansaray hala sağlamlığını korur bir şekilde günümüze kadar gelmiştir. İstanbul Bitlis uçak bileti alarak bu tarihi kervansarayı görebilirsiniz.

   Yemek kültürü açısından da oldukça geniş bir kültüre ve lezzete sahip olan Bitlis oldukça değişik ve çeşitli mutfağa sahiptir. İçli köfte, tutmaç aşı, ayran aşı gibi yemeklerin yanında et yemekleri ve bulgur ile yapılan yemekler oldukça fazladır. İstanbul Bitlis uçak bileti sayesinde bu lezzetleri keşfedebilirsiniz.

   Fay hattı üzerinde bulunan Bitlis de çok sayıda kaplıcaya rastlayabilirsiniz. Sayısız kaplıcalara sahip olan Bitlis de termal turizmi de oldukça önemlidir. Hastalıklara iyi gelen şifalı sularıyla Bitlis çok fazla insana hizmet vermekte. Sizin de rahatsızlığınız var ise İstanbul Bitlis uçak bileti alarak hastalığınıza şifa olan suyu Bitlis de bulabilirsiniz. Dokumacılıkta büyük bir yeteneğe sahip olan Bitlis hayvancılığın etkisi ile yün işlemeciliğinde oldukça önemlidir. Ülkemizin bir diğer rengi olan Bitlis’i ve beş minareyi görmek için sizde bir an önce harekete geçmelisiniz. İstanbul Bitlis uçak bileti alarak ilk adımı atabilirsiniz.

Bitlis Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com