• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz İstanbul Bitlis Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz İstanbul Bitlis Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İstanbul Bitlis Uçuşu

Kültürel zenginliklerle dolu olan Türkiye de her ilde ayrı bir sanat eseri, tarihi iz, geçmişe ait kalıntılar bulabilirsiniz. Sizlerin en iyi şekilde uçmanızı sağlayan sitemiz ile karşınızdayız. Size sadece bir tık kadar yakın olan sitemize mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyata uçuş imkanı veren sitemiz sayesinde dilediğiniz yere uçabilir ve ülkemizde gezilmedik yer bırakmayabilirsiniz. Kara yolu ya da demiryolu ile uzun zamanda gideceğiniz yola hava yolu ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul Bitlis uçak bileti alarak kısa sürede Bitlis’e ulaşabilirsiniz.

   Türkülere konu olan ülkemizin güzel illerinden Bitlis gezilip keşfedilmesi gereken nadide illerimizden biridir. Bitlis de Ahlat Müzesi’ni mutlaka görmeniz gerekir. Müzede Urartu, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait arkeolojik ve etnografik çeşitli eserler bulunmaktadır. Tarih severlerdenseniz İstanbul Bitlis uçak bileti almalısınız. Sanat tarihi açısından oldukça önemli olan bu müze mutlaka görülmesi gereken müzelerimizdendir.  Anadolu’nun en büyük kervansaraylarından biri olan El-Aman Hanı da Bitlis de bulunmaktadır. 16. Yüzyılda Hüsrev Paşa tarafından yapılan bu kervansaray hala sağlamlığını korur bir şekilde günümüze kadar gelmiştir. İstanbul Bitlis uçak bileti alarak bu tarihi kervansarayı görebilirsiniz.

   Yemek kültürü açısından da oldukça geniş bir kültüre ve lezzete sahip olan Bitlis oldukça değişik ve çeşitli mutfağa sahiptir. İçli köfte, tutmaç aşı, ayran aşı gibi yemeklerin yanında et yemekleri ve bulgur ile yapılan yemekler oldukça fazladır. İstanbul Bitlis uçak bileti sayesinde bu lezzetleri keşfedebilirsiniz.

   Fay hattı üzerinde bulunan Bitlis de çok sayıda kaplıcaya rastlayabilirsiniz. Sayısız kaplıcalara sahip olan Bitlis de termal turizmi de oldukça önemlidir. Hastalıklara iyi gelen şifalı sularıyla Bitlis çok fazla insana hizmet vermekte. Sizin de rahatsızlığınız var ise İstanbul Bitlis uçak bileti alarak hastalığınıza şifa olan suyu Bitlis de bulabilirsiniz. Dokumacılıkta büyük bir yeteneğe sahip olan Bitlis hayvancılığın etkisi ile yün işlemeciliğinde oldukça önemlidir. Ülkemizin bir diğer rengi olan Bitlis’i ve beş minareyi görmek için sizde bir an önce harekete geçmelisiniz. İstanbul Bitlis uçak bileti alarak ilk adımı atabilirsiniz.

İstanbul Bitlis Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Kiev

Arlanda - Boryspil Intl arası bilet satın alındı

Adana

Antalya - Sakirpasa arası bilet satın alındı

Ankara

Gazipasa - Esenboga arası bilet satın alındı

Erzurum

İstanbul - Erzurum arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com