Strazburg Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Strazburg

 Strazburg - İzmir 01 May 2018 928,07₺   Strazburg - İzmir 02 May 2018 928,07₺   Strazburg - İzmir 03 May 2018 928,07₺   Strazburg - İzmir 12 Nis 2018 2.159,91₺   Strazburg - Antalya 30 Haz 2018 1.621,05₺   Strazburg - İzmir 03 May 2018 766,10₺   İzmir - Strazburg 05 Haz 2018 997,07₺   Bolonya - Strazburg 31 May 2018 618,58₺   Marsilya - Strazburg 06 Tem 2018 274,54₺   İzmir - Strazburg 30 Haz 2018 442,64₺   Bolonya - Strazburg 31 May 2018 650,64₺   Kayseri - Strazburg 23 Ağu 2018 1.184,56₺ 

strazburgStrazburg Hakkında

Strazburg, Fransa’nın kuzeydoğusunda yer alan Alas Bölgesi’nin başkentidir. Fransa’nın en yoğun nüfusa sahip yedinci şehri olan Strazburg, aynı zamanda Avrupa Konseri ve Parlamentosu’ na ev sahipliği yapmasından kaynaklı oldukça ilgi görmektedir. 1949 yılından itibaren AB görüşmelerine ev sahipliği yapan şehir de ayrıca Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ni de şehir içinde bulunmaktadır.

Strazburg yılın her mevsiminde ziyaret edilebilecek hava koşullarına sahiptir. Önemli kurumların dışında saraylar, müzeler ve kiliselerinde gezilebileceği şehirde kültür turizmi kapsamında turlar da düzenlenmektedir.

Strazburg Havalimanı

Strazburg Havalimanı, şehir merkezinden 10 kilometre mesafede Strazburg’ un güneybatısında yer almaktadır. Yaklaşık olarak 10 farklı firmanın uçuş gerçekleştirdiği havalimanına düzenlenen karşılıklı sefer bilgileri ve Strazburg uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com web sitesiniz ziyaret edebilirsiniz. Strazburg uçak bileti sorgulaması yapabileceğiniz web sitesinden seçtiğiniz ucuz uçak biletini kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Strazburg’ a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Strazburg’ a uçuş gerçekleştiren hava yollarının arasında Türk Hava Yolları ve Sun Express yer almaktadır. Ayrıca  Brussels Airlines, Tassili Havayolları,Transavia France,  Tunisair, Volotea, Czech Airlines, Iberia, Royal Air Maro ve  Ryanair firmaları da Strazburg’a uçuş gerçekleştiren hava yollarıdır.

Strazburg’a uçuş gerçekleştiren hava yollarının en güncel bilgilerine 152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com web sitesinden Strazburg uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve seçtiğiniz uçak biletinizi kredi kartınızla Dünya’nın neresinde olursanız olun satın alabilirsiniz.

Strazburg Ulaşım

Strazburg’da ulaşım toplu taşıma araçlarından otobüs tramvay ve metrolar ile düzenli seferler ile gerçekleştirilmektedir. Toplu taşıma araçlarından tramvay 6 farklı ve 24 den fazla otobüs hattında hizmetten yararlanabilmek için bütün toplu taşıma araçlarında geçerli tek bilet veya toplu biletlerden satın alınması gerekmektedir. Strazburg’a ulaşım da ise kara yolu, tren yolu ve hava yolu kullanılabilmektedir.

Strazburg’ da Gezilecek Yerler

Strazburg’ da gezilecek yerler arasında Notre Dame Katedrali filmlere dahi konu olmasından kaynaklı ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca Kleber Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, Kammerzell Evi, Botanik Bahçesi, Rohan Sarayı, Alsas Müzesi, Orangerie Parkı, Citadelle Parkı, Avrupa Parlamentosu, Avrupa Konseyi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Strazburg’ da gezilmesi ve görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

Strazburg’da Ne Yenir?

Strazburg’ da ne yenir diye düşünüldüğünde et ve et ürünlerinden yapılan yemekler ilk sırada yer almaktadır.  Strazburg geleneksel yemeklerinden Flammeküche, baeckeoffe ve Fleischnackas tadabilir ve Fransa’nın ilk bira üretim yerlerininbulunduğu Alas bölgesinde farklı biraları tadabilirsiniz. Özellikle bu bölgede yer alan üzüm bağlarından toplanarak yapılan beyaz şarap eşliğinde balık Strazburg’ da yiyebilirsiniz.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com