Trablus Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Trablus Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Trablus Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Trablus Uçuşu

trablusTrablus Hakkında

Trablus yani Tripoli Libya’nın başkenti ve metropol kentidir. Osmanlı döneminde Trablusgarp olarak bilinen şehir, Trablusgarp Savaşı ile tarih sayfalarında yer almaktadır. Günümüzde de ülkenin önemli bankacılık, finans ve iletişim alanındaki kurum ve kuruluşlarına ev sahipliği yapmaktadır. Kurak iklimin hakim olduğu Trablus’ da uzun ve sıcak yazlar görülmektedir. Kış ayları da oldukça ılık olan şehir ziyaretleriniz için en uygun zaman ise sonbaharın son aylarıdır.

Trablus Havalimanı

Trablus Havalimanı, şehir merkezinin 34 kilometre güneyinde yer almaktadır. Ülkenin en büyük havalimanı olan Trablus Havalimanı Libya Hava Yolları ve Afriqiyah Havayolları gibi önemli hava yollarının da merkezidir. Trablus Havalimanı’ na yaklaşık olarak 10 farklı hava yolu karşılıklı uçuşlarla hizmet vermektedir.

Trablus Havalimanı’na karşılıklı olarak uçuş gerçekleştiren hava yollarının sefer bilgilerine ve Tripoli uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Trablus uçak bileti sorgulama işlemi ile sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarını görüntüleyerek karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun Trablus uçak biletinizi kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Trablus’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Trablus’ a uçuş gerçekleştiren hava yolları Afrigiah Airways, Air Cezayir, Alitalia, British Airways, Egypt Air, Libya Hava Yolları, Tunisair ve Tunisair Express firmaladırı. Ayrıca Türk Hava Yolları’da Trablus’a kargo hizmeti veren hava yollarıdır.

Trablus’a uçuş gerçekleştiren hava yollarının direk veya aktarmalı sefer bilgilerine ek olarak Trablus uçak bileti fiyatlarını da tek sayfada görüntüleyebileceğiniz ucuzauc.com web sitesinden en uygun Trablus uçak biletinizi seçebilir ve kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Trablus Ulaşım

Trablus’ta ulaşım özellikle toplu taşıma araçlarından otobüs ile sağlanmaktadır. Ayrıca şehir içinde hizmet veren minibüsler ve taksilerle de şehrin bütün noktalarına ulaşabilirsiniz. Trablus’ a ulaşımda ise kara yollarında otobüs ve hava yollarında hizmet veren firmalar aracılığıyla kolaylıkla ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trablus’ta Gezilecek Yerler

Trablus’ ta gezilecek yerler kapsamında inanç turizmi ve kültürel zenginliklerin tanıtılması amacıyla da seyahatler gerçekleştirilmektedir. Trablus’ da gezilecek yerler arasında eski şehir bölgesi ve Medine bozulmadan günümüze kadar gelen tarihi yapısıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca Trablus Kırmızı Kalesi, Murals Caddesi, Sidi Abdul Wahab Camii, Trablus Katedrali, Trablus Kalesi, Gurgi Camii ve Trablus Jamahiriya Müzesi Trablus’ da gezilmesi ve görülmesi gereken yerler arasındadır.

Trablus’ ta Ne Yenir ?

Trablus’ta Libya’nın genelinde olduğu gibi kuzu eti ve irmik önemli bir yer tutmaktadır. Alkolün kesinlikle yasak olduğu Trablus’da sos amaçlı dahi alkol kullanılmaktadır. Özel baharatları ve sosları ile dikkat çeken Trablus yemeklerinden baharat ve soslarlar pişirilen ve buğday veya irmikle servis edilen couscousi, bazen isimli yöresel yemeğini Trablus’ da deneyebilirsiniz. Ayrıca Trablus’un da ulusal içeceği Türkiye’de olduğu gibi çaydır. Yemeklerden sonra nane aromalı çaylarını deneyebilirsiniz.

 

Trablus Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com