Vagadugu Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Vagadugu Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Vagadugu Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Vagadugu Uçuşu

OuagadougouOuagadougou Hakkında

Ouagadougou, Burkina Faso’nun başkenti ve en büyük şehridir. Ülkenin idari, kültürel ve ekonomik açıdan merkezi konumundadır. Şehrin ekonomisi tekstil ve yiyecek endüstrisine dayanır. Şehirde yarı tropikal iklim görülmektedir, sıcak rüzgârlar ve muson yağmurları iklimi etkilemektedir.   Ouagadougou ziyaretleriniz için en uygun zaman muson yağmurlarından da etkilenmemek için yaz aylarının sonu ve sonbaharın ortasıdır.

Ouagadougou Havalimanı

Ouagadougou Havalimanı, şehir merkezinden 1,5 kilometre mesafede bulunmaktadır. 1960 yılında inşa edilen havalimanı askeri ve sivil alanda hizmet vermektedir. Ülkenin’ de en büyük havalimanı olan Ouagadougou Havalimanı’na 10’dan fazla hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir. 

Ouagadougou Havalimanı’na gerçekleştirilen karşılıklı sefer bilgileri ve en güncel Ouagadougou uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz bileti kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ouagadougou Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Ouagadougou uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları başta olmak üzere Air Algérie, Air Burkina, Air Côte d'Ivoire, Air France, ASKY Airlines, Brussels Airlines, Ethiopian Airlines, Royal Air Maroc ve Tunisair firmaları da Ouagadougou ‘ ya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında yer almaktadır.

Ouagadougou uçuş gerçekleştiren hava yollarının sefer bilgileri ve en güncel Ouagadougou uçak bileti fiyatlarına ucuzau.com ‘ dan Ouagadougou uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama işlemi dahil seçtiğiniz uçak biletinizi kredi kartınızla 3 adımda kolaylıkla ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ouagadougou Ulaşım

Ouagadougou’ da ulaşım çoğunlukla yeşil renkli toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Şehir içi ulaşımda çoğunlukla otobüsler tercih edilmektedir. Ouagadougou’ ya ulaşımda ise Abidjan - Nijer Hattı ile Bobo Dioulasso hattında hizmet veren demir yolları ve Koudougou ve Fildişi Sahili hattında hizmet veren trenler kullanılmaktadır. Şehirlerarası ulaşımda kara yolları ve demir yollarına ek olarak ayrıca uluslararası alanda hizmet veren Ouagadougou Havalimanı aracılığıyla’ d hava yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

Ouagadougou’ da Gezilecek Yerler

Ouagadougou’ da gezilecek yerler arasında tarihi yerler ve pazarlar yer almaktadır. Yöresel ürünlerin satıldığı Ouagadougou pazarı, Nazinga rezervleri, Ouagadougou Büyük Camii, Ouagadougou Katedrali, Hayvanat bahçesi Ouagadougou’ da gezilecek yerler arasında yer almaktadır.

Ouagadougou Ne Yenir?

Ouagadougou yemek kültüründe et, darı otu, pirinç, patates yer fıstığı ile hazırlanan yöresel yemekler tüketilmektedir. Genellikle etler ve pirinç soslar ile pişirilerek sunum yapılmaktadır. Domates, yer fıstığı ve sosla hazırlanan Benga Riz Sauce, domates soslu pilav Riz Gras, spagetti ve ToAtteike deneyebileceğiniz lezzetler arasında yer almaktadır. 

Vagadugu Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com