Üsküp Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Üsküp

 Üsküp - Dubai 21 Oca 2019 1.363,76₺   Üsküp - Amsterdam 05 Kas 2018 602,96₺   Üsküp - Amsterdam 05 Kas 2018 610,36₺   Üsküp - Amsterdam 29 Eki 2018 1.032,99₺   Üsküp - Amsterdam 30 Eki 2018 1.247,13₺   Üsküp - Dubai 26 Kas 2018 1.731,57₺   İstanbul - Üsküp 11 Oca 2019 625,11₺   Sidney - Üsküp 12 Şub 2019 3.137,16₺   Sidney - Üsküp 12 Şub 2019 3.137,16₺   İstanbul - Üsküp 17 Kas 2018 715,85₺   İstanbul - Üsküp 08 Haz 2019 992,51₺   İstanbul - Üsküp 09 Mar 2019 715,85₺ 

uskupÜsküp Hakkında

Üsküp, Türklerin yaşadığı balkan şehirlerinde birisidir. Osmanlı mimarisinin ender örneklerinin de yer aldığı Üsküp, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemediğinden en çok ziyaret edilen şehirlerarasında yer almaktadır. Kültür turizmi kapsamında ziyaret edilen Üsküp, karasal iklim görülmektedir. Kış mevsiminde kar yağışı olması ve soğuk olmasından da kaynaklı, Üsküp’ü ziyaretleriniz için en uygun zaman Nisan, Mayıs, Haziran ayları ve sonbahar mevsiminde Eylül ve Ekim aylarıdır.

Üsküp Havalimanı

Üsküp Havalimanı, şehir merkezinden 17 kilometre mesafede yer almaktadır. Son teknolojinin uygulandığı ve 2011 yılında yeniden yapılandırılan Üsküp Havalimanı uluslararası alanda hizmet vermektedir. Makedonya sınırları içerisinde yer alan en işlek ikinci havalimanı statüsündeki Üsküp Havalimanı’na 10’ dan fazla hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir. Üsküp Havalimanı’na düzenlenen uçuşlara ait sefer bilgileri ve Üsküp uçak bileti fiyatları hakkında bilgi alabilmek için ucuzauc.com web sitesinden Üsküp uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz ucuz Üsküp uçak biletinizi kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üsküp’e Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Üsküp’e uçuş gerçekleştiren hava yolları Adria Airways, Air Berlin, Austrian Airlines, B&H Airlines, Belair, Belle Air Europe, Croatia Airlines, Edelweiss Air, Jat Airways, Jetairfly ve Wizz Air firmalarıdır. Ayrıca Türkiye merkezli olarak Pegasus Airlines ve Türk Hava Yolları’ da Üsküp’e uçuş gerçekleştiren hava yollarıdır.

Üsküp’e uçuş gerçekleştiren hava yollarının en güncel ucuz Üsküp uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com web sitesinden Üsküp uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz Üsküp uçak biletinizi Dünya’nın neresinde olursanız olun kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Üsküp Ulaşım

Üsküp’ de ulaşım şehir içinde hizmet veren otobüsler, taksi ve metro ile sağlanabilmektedir.  Taksi ücretleri fazla olmayan Üsküp’ de taksilerle pazarlık da yaparak kolaylıkla istediğiniz noktaya ucuza ulaşabilirsiniz. Üsküp’e Bursa’dan diren otobüs ile ulaşım sağlanabildiği gibi İstanbul’dan hava yoluyla da kolaylıkla gidebilirsiniz. Diğer şehirlerden ise tren yolu ve uluslararası alanda hizmet veren havalimanı aracılığıyla ve kara yollarında hizmet veren otobüs firmalarıyla da kolaylıkla Üsküp’ e ulaşabilirsiniz.

Üsküp’ de Gezilecek Yerler

Üsküp’ de gezilecek yerler arasında Fatih sultan Mehmet tarafından Vardar nehri üzerine inşa edilen Taş Köprü, kentin merkezinde yer alan Makedonya’nın bağımsızlık yıl dönümünde yaptırılan Zafer Takı, Üsküp Kalesi, Eski Çarşı, İsa Bey Camisi, Rahibe Terasa Evi ve Dünya’nın en büyük hacı olan Milenyum Hacı’nı Üsküp de gezebilir ve görebilirsiniz.

Üsküp’ de Ne Yenir?

Üsküp’ de Makedon mutfağının genelinde olduğu gibi hamur işi ve et yemekleri oldukça ünlüdür. Üsküp’ de özellikle Arnavut böreği ve Eski çarşıda yer alan köftecilerinden de Makedon köftesini tadabilirsiniz. Farklı bir tat olan kuru ve tütsülenmiş eti de Üsküp’ de meze olarak tadabilirsiniz.  Krem karamele benzeyen kaymaçina tatlısını da Üsküp’ de yiyebilirsiniz.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com