Varşova Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Varşova

 Varşova - Bankok 26 Ara 2018 1.686,21₺   Varşova - Belgrad 05 Oca 2019 601,69₺   Varşova - Maldivler 21 Oca 2019 2.029,17₺   Varşova - Maldivler 26 Oca 2019 2.051,80₺   Varşova - Katmandu 04 May 2019 3.291,83₺   Varşova - Katmandu 04 May 2019 3.291,83₺   İstanbul - Varşova 24 Oca 2019 660,51₺   Cebu - Varşova 15 Şub 2019 3.105,08₺   Cebu - Varşova 15 Şub 2019 3.105,08₺   Cebu - Varşova 08 Şub 2019 3.060,74₺   İstanbul - Varşova 24 Oca 2019 289,57₺   İstanbul - Varşova 24 Oca 2019 293,45₺ 

varsovaVarşova Hakkında

Varşova, Polonya’nın başkenti ve en büyük şehridir. Avrupa Birliğine üye en yoğun nüfussa sahip dokuzuncu şehir olan Varşova, İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra yeniden inşa edilmiştir.  Vistül nehri üzerinde yer alan şehrin ayrıca Baltık Denizi’nden de 360 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Coğrafi konumu itibariyle de Varşova’ da nemli karasal iklim görülmektedir. Kışları soğuk ve karlı olan şehirde yaz aylarında ise nemli ve sıcaktır. Şehri ziyaretleriniz içine en uygun mevsim bahar mevsimlerinin ilk aylarıdır.

Varşova Havalimanı

Varşova Havalimanı, 1924 yılında inşa edilen ve uluslararası alanda hizmet veren havalimanıdır.  Varşova Uluslararası Havalimanı’nın yanı sıra Varşova Modlin Havalimanı’ da Varşova’ya hizmet vermektedir. Düşük maliyetli uçuşların gerçekleştirildiği havalimanından çoğunlukla Rynair hava yolu hizmet vermektedir.

Varşova Havalimanı’na direk veya aktarmalı uçak seferlerine ait bilgilere ucuzauc.com web sitesinden Varşova uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında seçtiğiniz ucuz uçak biletiniziz kredi kartınızla kolaylıkla sadece üç adımda satın alabilirsiniz.

Varşova’ ya Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Varşova’ ya uçuş gerçekleştiren hava yolları Adria Airways, Aegean Airlines, Aer Lingus, Aeroflot, air Baltic, Air Berlin, Air Canada Rouge, Air China, Air France, Air Malta, Air Serbia, Alitalia, Austrian Airlines, Belavia, British Airways, Brussels Airlines, Bulgarian Air Charter, Czech Airlines, El Al, Ellinair, Emirates, Enter Air, Eurowings, Finnair, KLM, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Norwegian Air Shuttle, Nouvelair, Qatar Airways, Royal Wings, Ryanair, Scandinavian Airlines, Small Planet Airlines, SmartWings, Sprint Air, Swiss International Air Lines, TAP Portugal, Travel Service Polska, Ukraine International Airlines, Vueling, Wizz Air ve WOW Air firmalarıdır. Ayrıca Corendon Airlines, Pegasus Airlines ve Türk Hava Yolları’ da Varşova’ ya uçuş gerçekleştiren hava yollarıdır.

Varşova’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının en güncel Varşova uçak bileti fiyatları ve sefer bilgileri hakkında bilgi alabilmek için ucuzauc.com web sitesinden Varşova uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında web sitesinde yer alan farklı filtre seçeneklerini de kullanarak biletinizi kolaylıkla seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Varşova Ulaşım

Varşova’ da şehir içinde ulaşımda metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Ayrıca taksi ve araç kiralama seçenekleriyle de şehirde kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Trafik sorunu bulunmayan Varşova’ da toplu taşıma araçları kullanımı için özel noktalardan bilet alınması gerekmektedir. Varşova’ ya ulaşım da ise kara yolları, demir yolları ve hava yolları kullanılmaktadır.  Şehirler arası ve uluslararası alanda hizmet veren iki adet havalimanı bulunan Varşova’ya hava yoluyla ulaşım en sık tercih edilen ulaşım araçlarındandır.

Varşova’ da Gezilecek Yerler

Varşova’ da gezilecek yerler arasında saraylar, kiliseler ve meyanlar yer almaktadır. Bunlardan Varşova Kraliyet Sarayı, Kral Sigismund Sütunu, Pazar Meydanı, Wilanow Sarayı, Aazienki Sarayı, St. Anne's Kilisesi,  Avrupa’nın en büyük Powazki Yahudi Mezarlığı, Kültür ve Bilim Sarayı, Varşova Ulusal Müzesi, Visitationist Kilisesi, Varşova Hayvanat Bahçesi ve St. Mary Magdalene Katedrali görülmesi ve Vaşova’ da gezilecek yerler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Varşova’ da Ne Yenir?

Varşova’ da şehrin birçok noktasında bulunan barlarında Polonya birasını tadabilirsiniz. Birayla beraber patates tavasını, Varşova bonfilesini ve Polonya usulü piliç dolmasını tadabilirsiniz.  Varova’ da tatlı olarak Sernik isimli peynirli keki ve meyveli olarak yapılan Polonya ve Varşova’ da çok sevilen Polonya Keki’ni ve şekerli makarnasını tadabilirsiniz. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com