Bişkek İstanbul Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Bişkek - İstanbul Tahmini Fiyatlar

Bişkek İstanbul Uçuşu

Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 25 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. İstanbul’dan Türk Hava Yolları ve Pegasus hava yollarının direk uçuşlarıyla yaklaşık olarak 6 saat süren bir uçuştan sonra havalimanına varabilirsiniz. Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım otobüs, taksi, minibüs, araç kiralama ve transfer hizmetleriyle sağlanmaktadır.

Taksi

Bişkek Manas Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle ulaşım sağlanabilmektedir. Havalimanı içerisinde resmi olarak hizmet veren taksilerin yanı sıra özel taksi firmaları da bulunmaktadır. Yolcu çıkış noktasında hazır olarak bekleyen taksilerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz fakat bindiğiniz takside önceden ücret konusunda anlaşmanız veya taksimetreyi açmasını rica etmeniz gerekmektedir. Gece ve gündüz de ayrı tarife uygulanan taksiler de ücret ödeme sırasında dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Minibüs (Matrushka)

Bişkek Havalimanı’nda şehir merkezine minibüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Minibüslere matrushka da denmektedir. Bişkek Havalimanı’ndan şehir merkezine hizmet veren minibüsler yolcu çıkış noktalarında hazır olarak beklemektedir. Matrushkalar taksilere göre çok daha uygun fiyata seyahat edebilirsiniz. Minibüslerin hat bilgisi için akıllı telefonlarınıza Bişkek ulaşım uygulamasını indirebilirsiniz.

Otobüs

Bişkek Manas Havalimanı’ndan direk olarak otobüsler şehir merkezine kadar hizmet vermemektedir. Minibüs veya taksilerle otobüs veya troleybüs duraklarına kadar gelmeniz gerekmektedir. Şehir içi ulaşımda da otobüsler minibüslere göre çok daha kısıtlı bir alanda hizmet vermektedir.  

Araç Kiralama

Bişkek Havalimanı içerisinde hizmet veren araç kiralama ofislerinden, uçaktan indikten sonra veya öncesinde internet üzerinden de araç kiralama işleminizi gerçekleştirerek, size rezerve edilen araçla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bişkek Havalimanı’nda da uluslararası alanda hizmet veren Avis, Europcar ve Hertz gibi firmalar hizmet vermektedir.

Transfer

Bişkek Manas Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım da sizin için bütün düzenlemeleri gerçekleştiren ve konforlu bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan ucuzauc.com’un tur hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.  Transfer hizmetinden grup seyahatlerinizde veya bireysel olarak da faydalanabilirsiniz.

 

 

Atatürk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul’un ilk havalimanı olarak hizmet veren Atatükr Havalimanı, İstanbul’un şehir merkezlerinden Taksim’e 22 km, Mecidiyeköy’e 19 km, Kadıköy’e ise 34 km mesafe uzaklıkta yer almaktadır. Atatürk Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşım metro, otobüs, Havabüs, araç kiralama ve transfer hizmetleriyle sağlanmaktadır.

Taksi

Atatürk Havalimanı’nın yolcu çıkış noktalarında hazır olarak bekleyen taksilerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. İç hatlar ve dış hatlarda yolcu çıkış noktalarında bekleyen taksiler kilometre başına ücret almaktadırlar. Taksi ücretini Türk Lirası ile yapmanızda fayda var.  Ayrıca taksiye binmeden önce pazarlıkta yapabilirsiniz.

Otobüs

Atatürk Havalimanı’ndan şehir merkezlerine hizmet veren otobüsler yolcu çıkış noktlasında yer alan İETT duraklarında hazır olarak beklemektedir.

Atatürk Havalimanı’ndan Taksim’e TH-1, Yenikapı İDO limanına YH-1 otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Otobüs sefer bilgileri ve süresi hakkında ayrıntılı bilgiye İETT’nin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Yaz ve kış saati uygulamasına göre farklılık gösteren seferler ayrıca yoğun trafik nedeniyle şehir merkezine varış süresi uzun sürebilmektedir.  Otobüsler iki tam bilet karşılığında hizmet vermekte olup nakit ücret geçmemektedir.

Havabüs

Havabüs servisleri de Atatürk Havalimanı’ndan şehir merkezine hizmet vermektedir. Yenikapı ve Taksim hatları üzerinde hizmet veren Havabüs araçları, güncel fiyat bilgisi, sefer saatleri ve güzergah bilgisi için http://www.havabus.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Metro

Atatürk Havalimanı’ndan şehir merkezlerine metroyla da ulaşım sağlanabilmektedir. Birbiriyle bağlantılı olarak hizmet veren raylı sistemlerde M1A metro hattı direk olarak Atatürk Havalimanı’ndan hizmet vermektedir.

M1A metro hattı Aksaray, İncirli, Yenibosna, Merter, Bakırköy, Otogar, Topkapı,, Ataköy hattı üzerinden hizmet vermektedir. Metrobüs, tramvay ve diğer metro hatlarına ortak duraklarda geçiş yaparak da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Atatürk Havalimanı’nı terminal binası içinde yolcu çıkış noktalarında yer alan araç kiralama ofislerine uğrayarak araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Avis, Europa, Hertz gibi uluslararası alanda hizmet veren araç kiralama firmalarından internet üzerinden veya telefonla da iletişime geçerek aracınızı rezerve ettirebilirsiniz. Ayrıca ucuzauc.com tur hizmetleri kapsamında araç kiralama hizmeti de vermektedir. Firma yetkilileriyle iletişime geçerek de Atatürk Havalimanı’ndan aracınızı kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul Gökçen Havalimanı Kurtköy’de yer almaktadır. Kadıköy’e 40, Pendik’e 12 ve Taksime ise 50 kilometre mesafede yer almaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezlerine Havabüs, taksi, otobüs, araç kiralama ve transfer hizmetleriyle ulaşım sağlanabilmektedir.

Taksi

İstanbul Sabiha Gökçenden Havalimanı yolcu çıkış kapılarında hazır olarak bekleyen taksilerle şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Kilometre başına ücret alınan taksilerde önceden de pazarlık yaparak ücret konusunda anlaşabilirsiniz.

Otobüs

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan otobüsle şehir merkezine ulaşım İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüsleriyle iki tam bilet karşılığında sağlanabilmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezlerine 12 farklı otobüs hattı hizmet vermektedir. 16S- Uzun Çayır Metrobüs, SG-1 Kadıköy, SG-2 Taksim, E-3 4. Levent Metro, E-9 Bostancı, E- 10 Kurtköy- Kadıköy, E-11 Kadıköy, 122H Yenişehir-4. Levent Metro, 130H Deniz Harp Okulu, E- 18 Altunizade-Ümraniye, KM22 Pendik otobüsleriyle aktarma yaparak da şehir merkezlerine ulaşabilirsiniz. Güzergah bilgisi için İETT resmi web sitesi http://www.iett.istanbul ziyaret edebilirsiniz.

Havabüs

Havabüs araçları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Taksim ve Kadıköy’e direk olarak hizmet vermektedir. Uçak iniş veya kalkış saatlerine göre şehir merkezlerinden karşılıklı olarak sabah 04.00 ve gece 01.00 saatleri arasında hizmet veren Havabüs servis güzergahı ve ücret bilgisi için  http://www.havabus.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Metro

Metro ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım çalışmaları devam etmektedir.  Metro çalışmalar tamamlandıktan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kadıköy ve aktarmalarla da Yenikapı ve Taksim’e kadar ulaşım sağlanabilecektir.

Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine araç kiralayarak da ulaşım sağlamak mümkün. Havalimanı içerisinde iç hatlar ve dış hatlarda da bulunan araç kiralama ofisleri uluslararası alanda hizmet vermekte olup internet üzerinden aracınızı rezerve ettirebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda araç kiralama hizmeti veren firmalar,  Avis Rent A Car, Bostancı Rent A Car, Budget Rent A Car, Central Rent A Car, Enterprise Rent A Car, Europcar Rent A Car, Garenta Rent A Car, Hertz Rent A Car, Nord Rent A Car, Payless Rent A Car ve Sıxt Rent A Car firmalarıdır. Ayrıca ucuzauc.com tur hizmetleri kapsamında da araç kiralama hizmeti vermektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ve Atatürk Havalimanı’ndan Transfer ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan veya Atatürk Havalimanı’ndan transfer seçeneğini de tercih ederek şehir merkezlerin ulaşım sağlayabilirsiniz. Bireysel olarak veya grup halindeki seyahatlerinize göre düzenlenen seyahatinizi planlamak ve ayrıntılı bilgi almak için ucuzauc.com web sitesi müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Transfer hizmeti bireysel veya toplu gruplara verilebilen bir hizmet olup hava limanından karşılanarak, istediğiniz yere kadar konforlu bir şekilde seyahat etmenizi kapsayan bir hizmettir.

İstanbul Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Bişkek İstanbul Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 May 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

11 April 2019

İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

Havacılık tarihinin dev projesi olan İstanbul Havalimanı özellikleri ile rekorları elinde tut...

Devamı
İstanbul’un Simgeleri

20 February 2019

İstanbul’un Simgeleri

İstanbul’unda simgeleri haline gelen birçok yapı bulunsa da bunlar arasında en dikkat &...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.