Lenkeran Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Lenkeran Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Lenkeran Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Lenkeran Uçuşu

Lenkeran Hakkında

Lenkeran, Azerbaycan’ın Lenkeran bölgesinin idari merkezidir. Azerbaycanın güneyinde yer alan Lenkeran, ilk olarak bir bataklık üzerine inşa edilmiştir. Tunç ve Demir Çağına ait kalıntıların bulunduğu Lenkeran’da Akdeniz iklim etkisi görülmektedir. Kışları yağışlı, yazları ise sıcak ve kurak olan Lenkeran her mevsim ziyaret edebilirsiniz.

Lenkeran Havalimanı

Lenkeran Havalimanı 2008 yılında açılarak, hizmet vermeye başlamıştır. Açıldığı günden itibaren hızla gelişen ve hizmet verdiği hava yolları sayısını arttıran Lenkeran Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüs, servis, taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir.

Lenkeran’a uçuş gerçekleştiren hava yollarının sefer bilgileri ve en güncel Lenkeran uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com veya ucuzauc mobil uygulamasından uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

Lenkeran Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Lenkeran’a uçuş gerçekleştiren hava yolları Azerbaijan Airlines- Bakü’den, Nordavia- St. Petersburg, Ural Airlines- Moskova, Petersburg’dan hizmet vermektedir.

Lenkeran’a uçuş gerçekleştiren hava yollarının aktarmalı ve direk olarak bütün sefer bilgilerini ucuzauc.com üzerinden Lenkeran uçak bileti sorgulaması yaparak öğrenebilir ve seçtiğiniz Lenkeran uçak biletinizi kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Lenkeran Ulaşım

Lenkeran’da ulaşım şehir ulaştırma bakanlığı tarafından düzenlenen otobüs ve demir yolu seferleri ile gerçekleştirilmektedir. Şehir içinde hizmet veren otobüslere ek olarak taksiler ve dolmuş benzeri araçlarla da ulaşım sağlanabilmektedir.

Şehirlerarası ulaşımda da demir yolu, kara yolu ve hava yoluyla kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Lenkeran Gezilecek Yerler

Lenkeran büyük çoğunluğunun inancı Müslüman olmasında dolayı şehrin genelinde büyük mimarisiyle dikkat çeken camiler gezilecek yerlerin arasında da ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle a Kichik Bazar Camii ve Boyuk Bazar Camisi Lenkeran’da gezilecek yerler arasında öncelikli olarak bulunmaktadır.

Lenkeran’da gezilecek yerler arasında şehir müzesi, Lankeran Kalesi, şehrin en eski kiliselerinden biri olan Lenkeran Kilisesi ve en hareketli caddelerinden biri olan Hazar Denizi kıyısında ki liman tarafı da yer almaktadır.

Lenkeran Ne Yenir ?

Lenkeran mutfağı, tarihsel süreçte çok farklı uluslara ev sahipliği yapmasından dolayı oldukça farklı yemek çeşitlerini bulabileceğiniz bir yerdir. Özellikle Talysh Hanlığı dönemine ait yemekleri tadabilieceğiniz Lenkeran’da pilav oldukça lavangi, marji plov, ve turşu kebabını tadabilirsiniz. 

Lenkeran Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Sichuan Airlines ile şimdi hem ucuza uçabilir  , hem de ücretsiz konaklayabilirsiniz !

09 Temmuz 2019

Sichuan Airlines ile şimdi hem ucuza uçabilir , hem de ücretsiz konaklayabilirsiniz !

  Saygıdeğer Ucuza uç Misafirleri,     6 Saat ve Üzeri Chengdu Akta...

Devamı
Singapore Airlines ile Bugün itibari ile  Business uçmanın tam zamanı !

08 Temmuz 2019

Singapore Airlines ile Bugün itibari ile Business uçmanın tam zamanı !

      Saygıdeğer Ucuza Uç Misafirleri,     Singopore Airline...

Devamı
İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 Temmuz 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Ucuzauc.com