Nagoya Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Nagoya

 Nagoya - Sao Paulo 17 Ara 2018 5.090,32₺   Nagoya - Sao Paulo 18 Ara 2018 5.090,32₺   Nagoya - Sao Paulo 18 Ara 2018 5.090,32₺   Nagoya - Sao Paulo 18 Ara 2018 5.090,32₺   Nagoya - Sao Paulo 18 Ara 2018 5.090,32₺   Nagoya - Sao Paulo 19 Ara 2018 4.648,67₺ 

Nagoya Hakkında

Nagoya, Japonya’nın en kalabalık ve büyük dördüncü şehridir. Honşu adasında Büyük Okyanusa kıyısı bulunan Nagoya, 1889 yılında kurulmuştur. Konumu nedeniyle de hızla büyüyen şehir günümüzdeki halini almıştır.

Otomativ sanayi önemli bir gelir kaynağıdır fakat Nagoya daha çok Ibanez marka gitarlarıyla bilinmektedir. İbanez marka gitarların üretim yeri Nagoya’dır.

Nagoya’da nemli subtropikal iklim görülmektedir. Her mevsim yapışlı olan bu şehirde yaz mevsimleri ziyaretleriniz için daha uygundur. Sörf yapmak içinse dikkatli olmanızı ve özellikle de sonbaharda bu şehri ziyaret etmenizi öneririz.

Nagoya Havalimanı

Nagoya Havalimanı, resmi olarak Chubu Centrair Uluslararası Havaalanı adıyla hizmet vermektedir.

Nagoya merkezine 35 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanı, yapay bir ada olarak inşa edilmiş olup, şehre ulaşımda çok önemli bir rol oynamaktadır. Günümüzde uluslararası alanda hizmet veren büyük havayollarının uçuş gerçekleştirdiği Nagoya Havalimanı’ na gerçekleştiren uçuşlara ait tarife bilgilerine ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Nagoya Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Nagoya’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları Air China, Air Do, AirAsia Japan, Air Canada Rouge, All Nippon Airways, ANA Wings, All Nippon Airways, Ibex Airlines, Asiana Airlines, Cathay Pacific, Cebu Pacific, China Airlines, China Eastern Airlines, China Southern Airlines, Delta Air Lines, Etihad Airways, Finnair, HK Express, Japan Airlines, Japan Airlines, J-Air, Japan Airlines, Japan Transocean Air, Jeju Air, Jetstar Japan, Juneyao Airlines, Korean Air, Lufthansa, Philippine Airlines, Singapore Airlines,  Shenzhen Airlines, Skymark Airlines, Spring Airlines, Thai Airways, Tigerair Taiwan, United Airlines ve Vietnam Airlines’dır.

Nagoya’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının seyahat rotanıza göre direk veya aktarmalı uçuşları hakkında ayrıntılı bilgiye ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında Nagoya uçak bileti fiyatlarını da görüntüleyebilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkânlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.

Nagoya Ulaşım

Nagoya’da ulaşım şehir içinde hizmet veren otobüs ve metroya ek olarak gemilerle de sağlanmaktadır. Şehir vapurları ile şehrin farklı noktalarına veya şehirlerarası yolculukta yapabilirsiniz. Şehir içi ulaşım da trafik kurallarına uyulmasına çok önem verildiğini bu nedenle de araç kiralama veya kendi aracınızla seyahatleriniz de dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Yayalara saygı konusunda da son derece titiz davranan Nagoya’da taksiler de tarifeli olarak hizmet vermektedir.

Nagoya Gezilecek Yerler

Nagoya büyük olmasının yanı sıra modern yapısıyla da dikkat çeken bir şehirdir. Nagoya’da gezilecek yerler arasında parklar ve bahçeler kadar plazalar da yer almaktadır.

Nagoya’da gezilecek yerlerden ilk akla gelenler Higashiyama Hayvanat Bahçesi ve Botanik Bahçeleri, Nagoya Kalesi, Nagoya TV Kulesi, Nagoya Şehir Sanatları Müzesi  ve  Otomobil Müzeleridir.

Nagoya ziyaretlerinizi festival zamanlarına denk getirmeniz durumunda renkli sahnelere tanık olabilir ve yerel hayatı da net bir şekilde görebilirsiniz. Naguya’da yaz ayları boyunca Haziran, Temmuz ve Ağustos’ta sırasıyla Atsuta Festivali, İskele Festivali, Nagoya Kalesi Yaz Festivali kutlanmaktadır. Ayrıca Ekim ayında da Ekim Festivali de görülmesi gereken festivaller arasındadır.

Nagoya Ne Yenir ?

Nagoya’nın Japonya’nın genelinde olduğu gibi kendisine has bir mutfağı vardır. Farklı yemekleri ve baharatlarıyla damak tadınızı zenginleştirebileceğiniz Nagoya’da tavuk kanadının tatlı susam ile marine edilerek servis edildiği Tebasak, erişte çorbası gibi pırasa, soya sosu ve içinde farklı sebze ve etlerinde konularak yapıldığı Kishimen’i yiyebilirsiniz. Farklı lezzetler için alışveriş de yapabileceğiniz Ösu caddesinde sokakta satılan yemeklerden de tadabilirsiniz.  

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com