Kluj Napoka Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Kluj Napoka Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Napoka Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Kluj Napoka Uçuşu

Kluj Napoka (Kaloşvar)Hakkında

Kluj Napoka bir diğer ismi Kaloşvar olan şehir, Romanya’nın en büyük ve en çok ziyaret edilen ikinci büyük şehridir.

Klasik Romanya mimarisinin ender örneklerini görebileceğiniz Romanya’nın Klupj Napoka kenti ayrıca Avrupa Birliği’nde en iyi hava kalitesine sahip şehir olarak da kabul edilmektedir.

Kış döneminde masalsı güzelliği ile dikkat çeken şehir her mevsim farklı renkleriyle dikkat çeken ve turizm açısından da her dönem ziyaretçiler akın etmektedir.

Kluj Napoka (Kaloşvar)Havalimanı

Resmi olarak Avram Iancu Cluj Uluslararası Havalimanı ismiyle hizmet veren Kluj Napoka (Kaloşvar)Havalimanı, 1932 yılının Nisan ayında kurulmuştur. Ticari amaçla kurulan havalimanına günümüzde sezonluk uçuşlarla 10’dan fazla hava yolu uçuş gerçekleştirmektedir.

Seyaht etmek istediğiniz rotaya göre Kluj Napoka (Kaloşvar)Havalimanı’na uçuş gerçekletiren hava yllarının en güncel listesine ucuzauc.com web sitesi veya ucuzauc mobil uygulamasından Kluj Napoka (Kaloşvar) uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Kluj Napoka (Kaloşvar)Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Kluj Napoka (Kaloşvar)’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları Kluj Aegean Airlines, Air Bucharest, Blue Air, Ellinair, Freebird Airlines, LOT Polish Airlines, Lufthansa Regional, Air Dolomiti, TAROM, Vueling ve Wizz Air.

Ayrıca Türkiye merkezli olarak AtlasGlobal, Corendon Airlines, Pegasus Airlines Antalya’dan ve TürkHava Yolları’da İstanbul’dan Kluj Napoka (Kaloşvar)’ya uçuş gerçekleştirmektedir.

Kluj Napoka (Kaloşvar)’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının sefer bilgileri ve en güncel Kluj Napoka (Kaloşvar) uçak bileti fiyatları için ucuzauc.com veya mobil uygulaması üzerinden uçak bileti sorgulaması yapabilir, seçtiğiniz bileti kredi kartınızla avantajlı fırsatlardan faydalanarak da satın alabilirsiniz.

Kluj Napoka (Kaloşvar) Ulaşım

Kluj Napoka (Kaloşvar)’da ulaşım metro, otobüs ve taksilerle sağlanmaktadır. Oldukça düzenli br trafiğe ve aynı zamanda da birbirleriyle bağlantılı yollarıyla şehrin hemen hemen bütün her yerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi ayrıca bisikletle de şehir için ulaşım sağlanabilmektedir.

Kluj Napoka (Kaloşvar)Gezilecek Yerler

Kluj Napoka (Kaloşvar)’ da gezilecek yerler arasında birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Kaleler, saraylar, kiliseler, müzeler ve botanik parkların yer aldığı Kluj Napoka (Kaloşvar)’ da gezilecek yerler St. Michael Kilisesi, Cluj-Napoca Neolog Sinagog, Theotokos Katedrali, Terziler' Kalesi, New York Sarayı, Bánffy Kalesi ve Adalet Sarayı başta olmak üzere, Tarihi yapıların yan yana aldığı Kral Ferdinand Sokağı, japon bahçesi olarak da bilinen Botanik Bahçesi, Central Parkı Romanya Ulusal Opera Binasını ’da gezebilirsiniz.

Kluj Napoka (Kaloşvar)Ne Yenir ?

Kluj Napoka (Kaloşvar)’ da Romanya yemeklerini tadabileceğiniz gibi dünya mutfağından da farklı lezzetleri tadabileceğiniz gibi patlıcanlıdan, peynirliye hatta lahanalıya kadar birçok börek çeşidini bu şehirde tadabilirsiniz.

Romanya’da domuz eti en çok kullanılan et çeşidi olsa da, domuz eti yemeyenler tavuk etinden yemekleri de tercih edebilir. Kluj Napoka (Kaloşvar)’ da lahana sarması olarak bildiğimiz Sarmale’yi ( Türk sarmasından farklı olarak domuz etinden yapılıyor.), mısırın daha büyük olarak öğütülmesi sonrasında pilav gibi pişirilerek servis edildiği Mamaliga ‘yı, tatlı olarak kızarmış hamur üzerinde peynir ve reçelle servis edilen Papanaşi, sebze çorbasını ve et güvece benzer olan Gulaş’ı tadabilirsiniz.

Aryıca alkol kullananlar erikten yapılan Tuica isimli, Romaya’nın milli içkisini de deneyebilirler. 

Napoka Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Qatar Airways ile İstanbul çıkışlı uçuşlarda muhteşem fırsat seçenekleri !

11 Temmuz 2019

Qatar Airways ile İstanbul çıkışlı uçuşlarda muhteşem fırsat seçenekleri !

  Saygıdeğer ucuza uç Misafirleri,     Yeni yerlere seyahat etmek, yeni ...

Devamı
Sichuan Airlines ile Chengdu - İstanbul artık  yeni uçak modeliyle ucuza uçabilirsiniz

09 Temmuz 2019

Sichuan Airlines ile Chengdu - İstanbul artık yeni uçak modeliyle ucuza uçabilirsiniz

  Sevgili Ucuza uç'un En değerli Misafirleri,   İstanbul - Chengdu - İstan...

Devamı
Sichuan Airlines ile şimdi hem ucuza uçabilir  , hem de ücretsiz konaklayabilirsiniz !

09 Temmuz 2019

Sichuan Airlines ile şimdi hem ucuza uçabilir , hem de ücretsiz konaklayabilirsiniz !

  Saygıdeğer Ucuza uç Misafirleri,     6 Saat ve Üzeri Chengdu Akta...

Devamı
Ucuzauc.com