Bora Bora Uçak Bileti

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Bora Bora Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Bora Kalkışlı En Ucuz Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Bora Bora Uçuşu

Bora Bora Hakkında

Güney Paasifik’in incisi olarak kabul edilen Bora Bora adası, volkanik bileşimlerden oluşmuş 6 mil uzunluğunda ve 2,5 mil genişliğindedir. Fransız sömürgesi olan Bora Bora adası, tropikal iklim etkisindedir. Bora Bora’da iki mevsim yaşanmaktadır. Yağmur mevsimi ve Kuru mevsim olarak yaz ve kış yaşanmaktadır. Yağmur mevsimi Kasım ve Nisan ayları, yaz mevsimi ise Mayıs- Ekim ayları arasıdır. Yaklaşık olarak dokuz bin insanın yaşadığı Bora Bora, turizm ada ekonomisini oluşturmaktadır.

Bora Bora Havalimanı

Bora Bora Havalimanı, Motu Mute Havalimanı olarak da bilinmektedir. 1943 yılında askeri alanda hizmet vermek üzere açılan Havalimanı günümüzde adaya ulaşımda önemli bir yoldur. Tek bir Havayolunun hizmet verdiği Bora Bora’ya ulaşım için direk veya aktarmalı bütün uçuşların bilgisine ucuzauc.com üzerinden Bora Bora uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Bora Bora Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Bora Bora’ya uçuş gerçekleştiren hava yolu Air Tahiti firmasıdır. Huahine-Fare, Manihi, Maupiti, Raiatea, Papeete, Rangiroa ve Tikehau’dan hattında karşılıklı uçuşlarla hizmet veren hava yolununsefer bilgileri ve Bora Bora uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Direk uçuşlarla hizmet veren Air Haiti firmasıyla veya aktarmalı olarak Bora Bora’ya uçuş gerçekleştiren hava yollarının tam listesi içinucuzauc.com üzerinden uçak bleti sorgulaması yapmanız yeterlidir.

Bora Bora Ulaşım

Bora Bora’da ulaşım bisiklet, motosiklet, taksi ve otobüslerle sağlanmaktadır Bora Bora adasına ulaşımda ise deniz yolu ve hava yolu kullanılmaktadır.  Küçük bir ada olan Bora Bora adasında hemen her yeri yürüyerek gezebilir veya bisiklet dostu olan bu adada bisikletle de gezebilirsiniz.

Bora Bora Gezilecek Yerler

Bora Bora adası, tatil odaklı bir şehir olup deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini çıkarabileceğiniz bir şehir. Bunun yanı sıra dalış sporları ve su sporlarını da yapabileceğiniz Bora Bora adasında plajları ve merkezde alışveriş yapabileceğiniz küçük butik dükkânları ve buraya Fransızlar tarafından yapılan ilk kiliseyi de gezebilirsiniz.

Bora Bora Ne Yenir?

Bora Bora’da tropikal meyveler başta olmak üzere, deniz ürünleri yitebilecekleriniz arasında ilk sıradadır.  Bora Bora’da birbirinden farklı kokteylleri de tadabilirsiniz. Fransız kültürünün etkisinin görüldüğü adada Fransız mutfağının yemeklerini v dünya mutfağından tatları da bulabilirisiniz.

Bora Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Dünyadaki En İlginç Doğal Yapılar

15 Ocak 2019

Dünyadaki En İlginç Doğal Yapılar

Dünya üzerinde birbirinden farklı birçok doğal oluşum bulunmaktadır. Gezginlerin di...

Devamı
Dünya’nın Tarihi Dokusuyla Büyüleyen Güzellikteki Kafeleri

15 Ocak 2019

Dünya’nın Tarihi Dokusuyla Büyüleyen Güzellikteki Kafeleri

Dünya’nın Tarihi Dokusuyla Büyüleyen Güzellikteki Kafeleri Dünya tar...

Devamı
Balkanların En Güzel 3 Şehri

14 Ocak 2019

Balkanların En Güzel 3 Şehri

Balkanlar, ülkemize yakın olması ve vize konusunda kolaylık sağlamasının yanı sıra belirli bir ...

Devamı
Ucuzauc.com