İstanbul Burdur Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Burdur Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Burdur Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Burdur Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Burdur 383KM
Uçuş Süresi 30 dakika
Son Satış 12 dakika önce

İstanbul Burdur Uçuşu

Yapacağı yolculuklarda konforu ve kaliteyi ön planda tutanların tercihi uçak ile yapılan yolculuklardır.  Uzun mesafelere kısa sürede ulaşılmasıyla uçak en çok tercih edilen ulaşım aracıdır. İstanbul Burdur uçak bileti alarak hava yolu sayesinde kısa süre de Burdur’a ulaşabilirsiniz. Uçak biletlerinin fiyatının yüksek olması nedeniyle ertelemiş olduğunuz yolculukları artık gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Sizler için uygun fiyat garantisi veren sitemizle ülkemizde gezmedik, görmedik şehir bırakmıyoruz. Herkesin mutlu anlar yaşamasına yardımcı olan sitemiz sayesinde her gün yüzlerce kişinin uçuşuna destek oluyoruz. Sizler de İstanbul Burdur uçak bileti sayesinde ertelemiş olduğunuz tatili yapabilirsiniz.

   Antik kentlere sahip olan Budur da geçmiş zamanın izlerini görebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde kurulmuş olan Burdur pek çok tarihi devirleri görmüştür. Yaşadığı zamanların eserleri günümüze kadar gelebilmiştir. Balıkesir merkezine bağlı Hacılar Köyünde yapılan kazılarda milattan önce 7 bin yıllarına tarihlenen Keramiksiz Neolitik üzerinde lX-VI katlar insanın yeryüzünde hayvanı ehlileştirip, köyler kurarak çanak çömlek yapmasını öğrendiği, toplayıcılıktan üretime geçerek belli bir yere bağlandığı merkezlerin en önemlilerindendir. İstanbul Burdur uçak bileti ile bütün bunları görebilirsiniz. Burada ortaya çıkarılan ana tanrıça figürleri ile boyalı insan yüzlü çanak çömlekleri dünya arkeolojisinde önemli bir yer tutmaktadır. Bölge, Frig, Roma, Bergama Krallığı ve Bizans dönemlerini yaşamıştır. Daha sonra Selçuklular, Hamitoğulları ve Osmanlılar bölgede hakim olmuşlardır.

  Budur da farklı lezzetlerde bulunmaktadır. Burdur’a gidince Yukarı Pazar Semtinde üretilen ceviz ezmesi olarak adlandırılan ceviz tatlısı ve Burdur'a has Burdur şiş mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Sagalassos Antik Kenti yolu üzerinde bulunan alabalık tesislerinde dinlenerek  yöreye has yoğurt ile alabalık da yenilebilir. İstanbul Burdur uçak bileti sayesinde bu lezzetleri tadabilirsiniz.

   Burdur’a gidip de in suyu mağarasını görüp suyunu içmeden gelmek olmaz. Aynı zamanda Burdur tarihi konaklarını da görmeden olmaz. Kültürel zenginliklerin çok fazla olduğu Burdur’u İstanbul Burdur uçak bileti alarak bir an önce görebilirsiniz. Sizler de uygun fiyata alacağınız İstanbul Burdur uçak bileti sayesinde güzel ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Burdur Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Burdur Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

05 January 2020

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/Isparta Açılış Tarihi: 1997 Şehir Merkezine Uzaklık: Ispart...

Devamı
İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

15 November 2019

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler İstanbul’da sabah kahvaltısı yapıla...

Devamı
Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 May 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.