İstanbul Burdur Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

İstanbul Burdur

Yapacağı yolculuklarda konforu ve kaliteyi ön planda tutanların tercihi uçak ile yapılan yolculuklardır.  Uzun mesafelere kısa sürede ulaşılmasıyla uçak en çok tercih edilen ulaşım aracıdır. İstanbul Burdur uçak bileti alarak hava yolu sayesinde kısa süre de Burdur’a ulaşabilirsiniz. Uçak biletlerinin fiyatının yüksek olması nedeniyle ertelemiş olduğunuz yolculukları artık gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Sizler için uygun fiyat garantisi veren sitemizle ülkemizde gezmedik, görmedik şehir bırakmıyoruz. Herkesin mutlu anlar yaşamasına yardımcı olan sitemiz sayesinde her gün yüzlerce kişinin uçuşuna destek oluyoruz. Sizler de İstanbul Burdur uçak bileti sayesinde ertelemiş olduğunuz tatili yapabilirsiniz.

   Antik kentlere sahip olan Budur da geçmiş zamanın izlerini görebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde kurulmuş olan Burdur pek çok tarihi devirleri görmüştür. Yaşadığı zamanların eserleri günümüze kadar gelebilmiştir. Balıkesir merkezine bağlı Hacılar Köyünde yapılan kazılarda milattan önce 7 bin yıllarına tarihlenen Keramiksiz Neolitik üzerinde lX-VI katlar insanın yeryüzünde hayvanı ehlileştirip, köyler kurarak çanak çömlek yapmasını öğrendiği, toplayıcılıktan üretime geçerek belli bir yere bağlandığı merkezlerin en önemlilerindendir. İstanbul Burdur uçak bileti ile bütün bunları görebilirsiniz. Burada ortaya çıkarılan ana tanrıça figürleri ile boyalı insan yüzlü çanak çömlekleri dünya arkeolojisinde önemli bir yer tutmaktadır. Bölge, Frig, Roma, Bergama Krallığı ve Bizans dönemlerini yaşamıştır. Daha sonra Selçuklular, Hamitoğulları ve Osmanlılar bölgede hakim olmuşlardır.

  Budur da farklı lezzetlerde bulunmaktadır. Burdur’a gidince Yukarı Pazar Semtinde üretilen ceviz ezmesi olarak adlandırılan ceviz tatlısı ve Burdur'a has Burdur şiş mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Sagalassos Antik Kenti yolu üzerinde bulunan alabalık tesislerinde dinlenerek  yöreye has yoğurt ile alabalık da yenilebilir. İstanbul Burdur uçak bileti sayesinde bu lezzetleri tadabilirsiniz.

   Burdur’a gidip de in suyu mağarasını görüp suyunu içmeden gelmek olmaz. Aynı zamanda Burdur tarihi konaklarını da görmeden olmaz. Kültürel zenginliklerin çok fazla olduğu Burdur’u İstanbul Burdur uçak bileti alarak bir an önce görebilirsiniz. Sizler de uygun fiyata alacağınız İstanbul Burdur uçak bileti sayesinde güzel ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com