İstanbul Bursa Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Bursa Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Bursa Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Bursa 115KM
Uçuş Süresi 30 dakika
Popüler Havayolları Anadolu Jet
Son Satış 23 dakika önce

İstanbul Bursa Uçuşu

Ulaşımda çoğunlukla ilk tercihler arasında uçak ile seyahat etmek gelmektedir. Kısa zamanda istenilen yere ulaşma da en iyi seçenek uçak ile yapılan yolculuktur. Uçak ile yapılan yolculuklar diğer ulaşım araçlara göre daha iyidir. Uçakta ki rahatlık ve konfor ön plandadır. Hizmet yönünden de uçakta daha rahat edilir.

   İstanbul Bursa arasında yapılacak yolculuklar da bütün ulaşım araçları kullanılabilir neredeyse. Ama genelde en iyi olan ilk sırada yer alan tercih uçak ile yapılan seyahattir. Bursa ile İstanbul arasında ki mesafe az olduğu için uçak ile yapılan yolculukta kısa süre de Bursa’ya ulaşılmaktadır. İstanbul Bursa uçak biletini bizim sitemizden alarak diğerlerinden bir adım önde olabilirsiniz. İstanbul Bursa uçak bileti ile ilgili tüm merak ettiklerinizi sitemizden öğrenebilirsiniz.

   Bursa ülkemizin en büyük illeri sıralamasında önemli bir sıradadır. Günden güne gelişen sanayi ve teknolojisi ile göz önünde bulunmaktadır. Bursa da ülkenin dört bir yanından gelen insanlara rastlamak mümkündür. İş olanağı geniş bir ilimiz olan Bursa da farklı kültürden insanlar bir arada bulunmaktadır. Tarih olarak da köklü bir tarihe sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu’na ev sahipliği yapmıştır. İmparatorluğun ilk temelleri Bursa da atılmıştır. Bu sayede Bursa da tarih kokusunu çok fazla içinize çekersiniz. Turistlerin de en çok uğradığı illerden biri olan Bursa turizm açısından da oldukça önemlidir. İstanbul Bursa uçak bileti alarak bu tarihi şehri keşfedebilirsiniz. Sanayi açısından da gün geçtikçe gelişen ve büyüyen bir saniyeye sahiptir. Otomotiv, mobilya gibi önemli sektörlerin sanayisine ev sahipliği yapmaktadır. Kültür, sanayi, turizm, ulaşım vb. açılardan oldukça zengin bir şehrimizdir. İstanbul Bursa uçak bileti ile sanayi alanlarını da gezebilirsiniz.

   Gemlik zeytinleri ülkenin zeytin ihtiyaçlarının bir kısmı karşılanmaktadır. Aynı zamanda denize sahip olan Bursa yazları da hareketli bir şehirdir. İstanbul Bursa uçak bileti ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ülkemizin en iyi üniversitelerinden biri olan Uludağ Üniversitesi ile geniş bir öğrenci kitlesine sahiptir. Üniversitenin gelişmişliği ile Bursa’nın gelişmişliği eş zamanlıdır. Bursa da ki gelişmişlikler aynı zamanda Bursa’yı hemen + yönde etkilemektedir.

   İstanbul Bursa uçak bileti ile kısa zamanda büyük geziler yapabilirsiniz. Hala indirimi devam etmekte olan İstanbul Bursa uçak bileti bitmeden alın. 

Bursa Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Bursa Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 May 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

11 April 2019

İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

Havacılık tarihinin dev projesi olan İstanbul Havalimanı özellikleri ile rekorları elinde tut...

Devamı
İstanbul’un Simgeleri

20 February 2019

İstanbul’un Simgeleri

İstanbul’unda simgeleri haline gelen birçok yapı bulunsa da bunlar arasında en dikkat &...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.