• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İstanbul Diyarbakır Uçuşu

Havalar biraz olsun ısınmaya başlamışken uçak ile yapacağınız ertelediğiniz yolculukları gündeme getirmeye başlayabilirsiniz. Sizden uzakta olan akrabalarınızı, sevdiklerinizi ziyaret etme vakti gelmedi mi hala? Diyarbakır’da ki sevdiklerinize bizim sitemizden uygun fiyata alacağınız uçak bileti ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile ilgili tüm merak ettiklerinize bir tık kadar yakınınızda olan sitemizden ulaşabilirsiniz. Herkesin seyahatler de ilk tercihi uçaktan yanadır. Fakat uçak bileti ücretleri yüksek olması nedeniyle çoğu kişi ulaşım aracı olarak otobüsü kullanmaktadır. Sitemizden uygun fiyata İstanbul Diyarbakır uçak bileti alabilirsiniz.

    İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile doğunun Paris’ini görebilirsiniz.. Doğu’nun incisi olan Diyarbakır gidip görenleri kendisine hayran bırakmakta. Herkesin mutlaka görmesi gereken şehirler arasında yer alan Diyarbakır artık çok uzağınızda değil. Adeta medeniyetler beşiği olan Diyarbakır da geçmişe ait özellikleri rahatlıkla görebilirsiniz. Diyarbakır kendisini yenileyen ve geliştiren önemli şehirlerimizdendir. Fazla tarihi yapıya sahip olan Diyarbakır da görülmesi gereken pek çok yapı bulunmaktadır. İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile kültürel zenginlik yaşayabilirsiniz. Kültürlerine fazlaca bağlı olan Diyarbakır halkı düğün, yemek gibi kültür gerektiren şeylere kültürel miraslarını yansıtmışlardır. Kendilerine has terimleri kullanan Diyarbakır halkı doğallığın samimiyetin örneği durumundadır. Çok sayıda hana sahip olan Diyarbakır da farklı medeniyetlerin bırakmış oldukları örnekleri görebilirsiniz. Diyarbakırlı sosyolog Ziya Gökalp için yapılmış olan müze de ziyaret edilmesi gereken önemli yerlerden biridir. Ziya Gökalp’in doğduğu ev olan müzeyi sosyolog ve sosyolog adayları özellikle ziyaret etmeli. Etkileyici köşklere de sahip olan Diyarbakır her yönüyle farklı ve etkileyici. İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile bu güzelliği keşfedebilirsiniz.

   Diyarbakır’ın kendine has halk oyunları da görülmeye değer. Her yörenin bölgenin kendi folklorüne ait olan halk oyunları çeşitliliği ile ülkemizin renklerinden biri durumundadır. Halayın da büyük önemi olan Diyarbakır da düğünlerde mutlaka halay çekilmektedir. Halay kültürünün simgesi durumunda olan Diyarbakır da mutlaka düğüne gidilmelidir.

   Anlata anlata bitiremediğimiz Diyarbakır’ı merak ettiyseniz sitemize bakmanızı öneririz. İstanbul Diyarbakır uçak bileti uygun fiyata ulaşacağınız sitemizde sizde kendinizi şımartabilirsiniz.

 

İstanbul Diyarbakır Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Van

Adnan Menderes - Ferit Melen arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com