İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Diyarbakır Tahmini Fiyatlar

İstanbul Diyarbakır Uçuşu

Havalar biraz olsun ısınmaya başlamışken uçak ile yapacağınız ertelediğiniz yolculukları gündeme getirmeye başlayabilirsiniz. Sizden uzakta olan akrabalarınızı, sevdiklerinizi ziyaret etme vakti gelmedi mi hala? Diyarbakır’da ki sevdiklerinize bizim sitemizden uygun fiyata alacağınız uçak bileti ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile ilgili tüm merak ettiklerinize bir tık kadar yakınınızda olan sitemizden ulaşabilirsiniz. Herkesin seyahatler de ilk tercihi uçaktan yanadır. Fakat uçak bileti ücretleri yüksek olması nedeniyle çoğu kişi ulaşım aracı olarak otobüsü kullanmaktadır. Sitemizden uygun fiyata İstanbul Diyarbakır uçak bileti alabilirsiniz.

    İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile doğunun Paris’ini görebilirsiniz.. Doğu’nun incisi olan Diyarbakır gidip görenleri kendisine hayran bırakmakta. Herkesin mutlaka görmesi gereken şehirler arasında yer alan Diyarbakır artık çok uzağınızda değil. Adeta medeniyetler beşiği olan Diyarbakır da geçmişe ait özellikleri rahatlıkla görebilirsiniz. Diyarbakır kendisini yenileyen ve geliştiren önemli şehirlerimizdendir. Fazla tarihi yapıya sahip olan Diyarbakır da görülmesi gereken pek çok yapı bulunmaktadır. İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile kültürel zenginlik yaşayabilirsiniz. Kültürlerine fazlaca bağlı olan Diyarbakır halkı düğün, yemek gibi kültür gerektiren şeylere kültürel miraslarını yansıtmışlardır. Kendilerine has terimleri kullanan Diyarbakır halkı doğallığın samimiyetin örneği durumundadır. Çok sayıda hana sahip olan Diyarbakır da farklı medeniyetlerin bırakmış oldukları örnekleri görebilirsiniz. Diyarbakırlı sosyolog Ziya Gökalp için yapılmış olan müze de ziyaret edilmesi gereken önemli yerlerden biridir. Ziya Gökalp’in doğduğu ev olan müzeyi sosyolog ve sosyolog adayları özellikle ziyaret etmeli. Etkileyici köşklere de sahip olan Diyarbakır her yönüyle farklı ve etkileyici. İstanbul Diyarbakır uçak bileti ile bu güzelliği keşfedebilirsiniz.

   Diyarbakır’ın kendine has halk oyunları da görülmeye değer. Her yörenin bölgenin kendi folklorüne ait olan halk oyunları çeşitliliği ile ülkemizin renklerinden biri durumundadır. Halayın da büyük önemi olan Diyarbakır da düğünlerde mutlaka halay çekilmektedir. Halay kültürünün simgesi durumunda olan Diyarbakır da mutlaka düğüne gidilmelidir.

   Anlata anlata bitiremediğimiz Diyarbakır’ı merak ettiyseniz sitemize bakmanızı öneririz. İstanbul Diyarbakır uçak bileti uygun fiyata ulaşacağınız sitemizde sizde kendinizi şımartabilirsiniz.

 

Diyarbakır Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı