İstanbul Edirne Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Edirne Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Edirne Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Edirne Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Edirne 130KM
Uçuş Süresi 40 dakika
Son Satış 10 dakika önce

İstanbul Edirne Uçuşu

  Seyahatlerin en çok tercih edilen ulaşım aracı genel de uçaktır. Fakat uçak biletleri fiyatı fazla olması nedeniyle çoğu kişi tercihini kullanamamakta. İstanbul Edirne uçak seyahati için en uygun uçak bileti fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizler için en iyisini sunan sitemizde aradığınız soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. İstanbul Edirne uçak bileti için en uygun uçak bileti fiyatına sitemizden ulaşabilirsiniz. İstanbul Edirne uçak bileti sizleri bekliyor.

   Edirne sınırda yer alması nedeniyle giriş ve çıkışlarda önemi büyük olan şehrimizdir. Farklı kültürlere sahip olan Edirne oldukça renkli illerimizden birisidir. Cumhuriyet dönemlerinde yapılan göçler nedeniyle arasında Bulgar göçmenlerini barındıran Edirne Bulgar kültüründen de etkilenmiştir. Asimile olamayan Edirne kendi kültürünün yanına farklı kültürleri de etkilemiştir. İstanbul Edirne uçak bileti ile buna yakından şahit olabilirsiniz. Yemek kültüründe oldukça farklı tatlara sahip olan Edirne de yemek yeme alışkanlığınızı değiştirebilirsiniz. Edirne de bir diğer özellik ise peyniridir. Edirne’nin kendine has koyun sütünden yapılan peynir ülkenin neredeyse çoğu yerine gönderilmekte. Edirne de el sanatlarına da oldukça önem verilmektedir.Edirne’de ki  el sanatlarından biri de misk sabunculuğudur. Portakal, elma, limon, armut vb. gibi çeşitli biçimlerde yapılan sabunlar, hediyelik eşya olarak satılmaktadır. İstanbul Edirne uçak bileti ile yolculuk yaparak Edirne’yi keşfedebilirsiniz. Çömlekçilik,hasırcılık, sepetçilik de varlığını sürdüren el sanatlarındandır. Edirne’ye gidip de o muhteşem Mimar Sinan eserini görmemek olmaz. Edirne’nin simgelerinden biri haline gelen Selimiye Camii yıllara meydan okuyan duruşuyla hala dimdik ayakta durmakta. Mimar Sinan’ın usta eserlerinden olan Selimiye Camii her gün yüzlerce insanı kendi içinde ağırlamakta. Sizlerde almış olduğunuz İstanbul Edirne uçak bileti ile bunu görebilirsiniz. Turistlerin de ilgi odağı olan Selimiye Camii mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Aynı zamanda Ali Paşa Çarşı da Mimar Sinan’a ait olup o da hala dimdik ayakta durmaktadır.

   Türkiye’nin her ili mutlaka gezilip görülmeye değer. Her ilin kendine has kültürü ve yapısı Türkiye’yi renklendirmeye devam etmekte. İstanbul Edirne yolculuğu yapmak isteyenler bir an önce sitemize göz atmalı ve uygun fiyata İstanbul Edirne uçak bileti almalılar.

Edirne Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Edirne Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir?

17 March 2020

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir?

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir? Eski dönemlerden bugüne dek Osmanlı döneminin iz...

Devamı
Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon Kampanyası

11 March 2020

Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon Kampanyası

Türk Hava Yolları sadece 11 Mart 2020 tarihinde yapılacak satışlarda geçerli olacak şeki...

Devamı
İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

15 November 2019

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler İstanbul’da sabah kahvaltısı yapıla...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.