İstanbul Eskişehir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Eskişehir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Eskişehir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Eskişehir 252KM
Uçuş Süresi 50 Dakika
Son Satış 42 dakika önce

İstanbul Eskişehir Uçuşu

Eskişehir için herkes mini İstanbul terimini kullanmaktadır. Öğrenci şehri olarak da bilinen Eskişehir yoğun nüfusa sahip önemli illerimizdendir. Eskişehir bulunduğu coğrafya açısından büyük önem yer etmektedir. İstanbul Eskişehir uçak bileti fiyatları sitemizde oldukça uygundur. Seyahatlerde herkes ilk tercihini mümkün olduğunca uçaktan yana kullanmaktadır. Sizlerde konforuna önem verenlerdenseniz uçak ile yapacağınız yolculuklar sizin için en iyisidir. İstanbul Eskişehir uçak bileti fiyatları da bizim sitemizde oldukça uygun.

  Daha çok öğrencisi ile ön planda Eskişehir oldukça gelişmiş bir şehrimizdir. İki üniversite bulunduran bu ilde eğitim ve hizmet sektörü oldukça gelişmiş bir haldedir. Öğrenciler için her türlü kolaylık düşünülmüş ve ona göre tasarımlar yapılmıştır. Öğrenciler için eğlenebilecekleri alanlara çokça yer verilmiştir. Ulaşımda ise şehir içinde hem tramvay hem de halk otobüsleri bir arada bulunmaktadır. Bu sayede ulaşımda ki sorunlar neredeyse çözülmüştür. İstanbul Eskişehir uçak bileti ile mini İstanbul’u keşfedebilirsiniz. Hafta sonları gezilecek çok fazla yere sahip olan Eskişehir Sazova Parkı ve Balmumu Müzesiyle adından sıkça bahsettiren bir ildir. Sazova parkında şatoların kulelerinden meydana gelen şato ve Nuh’un gemisi konseptli gemi oldukça yoğun ilgiye sahip durumda. Ayrıca yine Sazova Parkında bulunan akvaryumda genç yaşlı herkesin ilgi odağı olmuştur. İstanbul Eskişehir uçak bileti sitemizde uygun fiyata bulunmaktadır. Eskişehir de bilime ve sanata oldukça yoğun ilgi vardır. Ayrıca adalar Eskişehir’e ayrı ve güzel bir hava katmıştır. Güneşli ve sıcak hafta sonlarını adalarda bisikletle gezerek ya da çimlerde kitap okuyarak sakin ve huzurlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Sanayi alanında ise yavaş yavaş gelişim gösteren Eskişehir yakın dönemlerde adından sıkça bahsettirecektir.

   Eskişehir’in mutfağından bahsetmek gerekirse akla ilk gelen çi börektir. Hemen hemen bütün tabelalarda çi börek yazısını görebilirsiniz. Ayrıca tarihi Odunpazarı evleri de Eskişehir’in sembollerinden biri olmuştur. Eski olup da eskimeyen vintage yapısıyla Odunpazarı evleri yoğun ilgiye sahiptir. Eskimeyen tarihi Odunpazarı’nda rahatlıkla görebilirsiniz. Bütün bunları alacağınız İstanbul Eskişehir uçak bileti ile yapabilirsiniz.

   İstanbul’un yorucu hayatından sıkılanlar ise İstanbul Eskişehir uçak bileti alarak değişiklik yapabilirler.

Eskişehir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com