İstanbul Gaziantep Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Gaziantep Tahmini Fiyatlar

İstanbul Gaziantep Uçuşu

Ulaşım ağları içerisinde çoğunlukla ilk tercihler arasında uçak ile seyahat etmek gelmektedir. Kısa zamanda istenilen yere ulaşmak isteyenler için her zaman ilk adres uçaktır. Uçak ile yapılan yolculuklar diğer ulaşım araçlara göre daha iyidir.  Sizlere uygun fiyat garantisi veren sitemiz aracılığı ile İstanbul Gaziantep Uçak Bileti alabilirsiniz. İstanbul Gaziantep uçak bileti sitemizde düşük fiyatı ile bulunmaktadır. Sizlere bir tık adar yakın olan sitemizi ziyaret etmelisiniz. Uygun fiyata alacağınız İstanbul Gaziantep uçak bileti ile güzel bir tatil yapabilirsiniz.

   Gaziantep hem ülkemizin  hem de Dünya’nın yaşanılan en eski kentlerinden birisidir. Uzun ve köklü geçmişe sahip  olan Gaziantep yıllara meydan okumuştur. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan, birçok dönemi gören Gaziantep hala ayaktadır. Görenleri etkileyen Gaziantep onca yıla rağmen ihtişamından bir şey kaybetmemiştir. Kurtuluş savaşını gören zor zamanlar geçiren Antep gösterdiği çaba ve cesaretle Gazi unvanını almıştır. Adından da anlaşılacağı gibi tarihi açıdan oldukça önemli olan Gaziantep mutlaka görülmesi gereken şehirler listesinde ilk sıralarda yer alır. İstanbul Gaziantep uçak bileti ile bunu bir an önce yapabilirsiniz.

   Gaziantep’e ait patentli ürünler listesinde ise baklava, fıstık ve bakır gelir. Her ne kadar Yunanistan ile bu konu da tartışmaya gidilmişse de baklava Türkiye’nindir daha doğrusu Gaziantep’indir. Baklava severler bol Antep fıstıklı baklavayı mutlaka yerinde yemelidir. Antep fıstıklı Antep baklavası Gaziantep de yenmeli. İstanbul Gaziantep uçak bileti ile siz de Antep de Antep baklavasının tadına bakabilirsiniz. Bakırcılıkta da adından sıkça bahsettiren Antep bu konuda da usta eserler vermektedir.

    Gaziantep de ki en önemli geçim kaynakları, tarım, hayvancılık, enerji kaynakları, el sanatları, sanayi ve ticarettir. Güneydoğu Anadolu Projesi'nin tamamlanması ile kentte tarımın daha gelişmesi planlanmaktadır. Ekonomik açıdan Türkiye’nin en zengin illerinden birisidir. Gaziantep de Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi bulunmaktadır.

   Kültürel değerlere fazlaca hakim olan Antep ülkemizin en güzide illerinden birisidir. Uygun fiyat garantisi sunan sitemiz aracılığı ile İstanbul Gaziantep uçak bileti alarak sizler de bu güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz.

Gaziantep Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

İstanbul Gaziantep Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

15 November 2019

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler İstanbul’da sabah kahvaltısı yapıla...

Devamı
Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 May 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

11 April 2019

İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

Havacılık tarihinin dev projesi olan İstanbul Havalimanı özellikleri ile rekorları elinde tut...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.