İstanbul Adıyaman Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Adıyaman Tahmini Fiyatlar

İstanbul Adıyaman Uçuşu

   Havalar şartları uygun hale gelmişken uçak ile yapacağınız ertelediğiniz yolculukları gündeme getirmeye başlayabilirsiniz. Sizden uzakta olan eşinizi, dostunuzu değer verdiklerinizi  ziyaret etme vakti geldi. Adıyaman da yaşayan sevdiklerinize sitemizden düşük fiyata alacağınız uçak bileti ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Adıyaman uçak bileti ile sevdiklerinizle hasret giderebilirsiniz. Herkes seyahatlerde ilk tercihini uçaktan yana kullanır. Fakat uçak bileti ücretleri yüksek olması nedeniyle çoğu kişi ulaşım aracı olarak otobüsü kullanmaktadır. Artık fiyat korkusundan ertelediğiniz uçak seyahatlerini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Adıyaman uçak bileti ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

   Adıyaman denilince akla ilk gelen son yılların popüler atıştırmalıklarından olan çiğ köfte gelmektedir. Kommagene uygarlığından geçen çiğ köfte kültürü Türk kültürüyle tamamiyle kaynaşmıştır. Herkesin vazgeçilmezi durumuna gelen çiğ köfte mutlaka asıl memleketinde yenilmelidir. İstanbul Adıyaman uçak bileti ile bu lezzetin tadına doyabilirsiniz.

   Adıyaman’ın bir sürü çekici yönleri vardır. Köklü geçmişe sahip olan Adıyaman da tarihin izlerini canlı gözlerle görebiliriz. Bunlardan en önemlisi olan ve UNESCO tarafından dünya kültür mirası ilan edilen Nemrut Dağı’dır. Sizler de İstanbul Adıyaman uçak bileti alarak bu eşsiz güzelliği görebilirsiniz. Dünyanın sekizinci harikası Nemrut Dağı yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle, UNESCO Dünya Kültür Mirasında yer almaktadır. Nemrut Dağı, üzerinde barındırdığı dev heykellerin ve anıt mezarın yanı sıra, dünyanın en muhteşem gündoğumu ve gün batışının seyredilebildiği yer olmasıyla da ilgi çekmektedir. Her yıl binlerce insan gündoğumu ve gün batışını seyretmek için Nemrut Dağı’na gelmektedir. Sizler de İstanbul Adıyaman uçak bileti alarak bu muhteşem gündoğumu ve günbatımı manzarasına şahit olabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Projesi ile kurulmuş olan dünyanın 8. Büyük Türkiye’nin en büyük barajı olan Atatürk barajı da Adıyaman ve Şanlıurfa sınırları arasında yer almaktadır. Bu baraj ile yıllarca kurak halde bulunan topraklara can gelmiş ve bölgenin ekonomisi de hızla gelişmiştir. Aynı zaman da bölge halkı tarafından deniz olarak adlandırılan bu baraj da su sporları da yapılmaktadır.

   Ülkemiz de çeşitli renkler vardır. Bu renkler kültürlerdir. Adıyaman da o kültürlerden birisidir. Sitemizden alacağınız İstanbul Adıyaman uçak bileti ile siz de bu rengi görebilirsiniz.

Adıyaman Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com