Yurtdışı Ucuz Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Yurtdışı Ucuz

yurtdışı uçak biletiYurtdışı Uçak Bileti Nereden ve Nasıl Alınır?

Yurtdışı uçak biletini öncelikli olarak seyahat acentalarına giderek birebir görüşerek alabilirsiniz. Fakat bu durum biraz zaman kaybına neden olmakla beraber objektif olarak bütün hava yollarına ait uçuşları ve bilet fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almanıza olanak sağlamamaktadır. Bu nedenle de yurt dışı uçak biletinizi internet üzerinden ucuzauc.com web sitesi üzerinden ve 0212 221 1221 numaralı web sitesinin çağrı merkezi aracılığı ile alabilirsiniz.

Yurtdışı ucuz uçak biletinizi ülkemiz çıkışlı alabileceğiniz gibi farklı ülkeler arasındaki havalimanlarına da direk veya aktarmalı olarak güzergâha belirlenen uçuşlara ait biletleri alabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile beraber akıllı telefonlarla uyumlu ucuzauc mobil uygulaması üzerinden de Dünya’nın neresinde olursanız olun ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Ucuzauc.com üzerinden Yurtdışı Bileti Satışı

Ucuzauc.com web sitesi olarak yurtdışı uçak biletleri satışların da temsilcisi olduğumuz 150 farklı hava yolunun uçuş bilgilerini sizlere sunmaktayız.

Yurt dışı uçak biletlerinde, yurt içi uçak biletlerinde olduğu gibi ekonomik uçak bileti almanızı sağlamak amaçlı en güncel ve kampanyalı fiyatlara öncelikle yer vermekteyiz. Web sitemiz üzerinden seyahat noktalarınızda kalkış ve varış noktalarınızı, uçuş gerçekleştireceğiniz tarihi belirtmeniz bilet sorgulama butonuna tıklamanız yeterlidir. Otomatik olarak temsilcisi olduğumuz bütün hava yollarının belirttiğiniz güzergâhta gerçekleştirdikleri uçuşları otomatik olarak listelenmektedir.

Bilet satışlarında öncelikle en düşük fiyattan başlanarak listelenmektedir. Aynı sayfada sefer saatine ve uçuş gerçekleştiren hava yoluna da ulaşabilirsiniz. Zaman ve fiyat için sizlere sunulan farklı filtreleri de kullanarak aradığınız yurt dışı uçuşuna dair bilgileri tek sayfada görüntüleyebilir ve uçuşunuzu seçebilirsiniz.

Toplamda üç adım süren bilet satış işleminde bilet seçiminden sonrasında rezervasyon için sizden istenen bilgileri girmeniz ve online ödeme sistemi aracılığı ile güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirerek yurt dışı uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yurt dışı bilet satışlarımızda da sizlere kolaylık sağlamak amaçlı kredi kartınıza dokuz taksite varan taksit imkanları sunmaktayız.

Ucuzauc.com olarak özellikle belirtmeliyiz ki güncel bilet fiyatları ve kolay kullanılabilir ara yüzümüz sayesinde kampanyalı biletlerden ve promosyonlu biletleri de seyahat bilgilerinizi girdikten sonra otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada görüntülenmektedir. Kampanyalı ve promosyonlu biletler için ekstra bir arama yapmanıza gerek yoktur.

Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için yurt dışı uçak bileti satışından sonra online check-in işleminizi de web sitemizden gerçekleştirebilir ve elektronik bilet uygulaması ile biletinizi görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak yurtdışı uçak biletlerinizde fatura talep etmeniz doğrultusunda bizimle iletişime geçmeniz veya sistemimizde yer alan fatura talep formunu doldurmanız gerekmektedir.

24 saat hizmetinizde olan web sitemiz ve çağrı merkezimiz ile sizlere en uygun yurt dışı uçak biletinizi almanızda yardımcı olmaktayız. Hava yolları ve yurt dışı uçak bileti kampanyaları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yurtdışına Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Son yıllarda hava yolu ulaşımında gerçekleştirilen reformlar ve teknoloji le beraber gelişen turizm ve iş olanakları ile dışarıya açılma gereği duyan yatırımcılar sık sık seyahat etmektedir. Yurt dışına uçuşlarda ise tercih edebileceğiniz birçok hava yolu bulunmaktadır.  Bunların arasında ilk olarak Türkiye merkezli olarak uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus, Sun Express, Borajet, Corendon Airlines, Anadolu Jet olarak sıralanabilir.

Buna ek olarak İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir gibi Türkiye’nin önemli turizm merkezlerine de uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında başlıca KLM, Lufthansa, Emirates gelmektedir. Ayrıca, Aeroflot, Gulf Air, İberia, El-AL, Alitalia  Astana Hava Yolları, Çin Hava Yolları, Alegeria Hava Yolları, Aerosvit, Royal Air Moroc,  Moldova Hava Yolları, Malta Hava Yolları, Yeni Zellanda Hava Yolları, Kenya Airways,  Nippon Hava Yolları, Japan Airlines, Bosna Hava Yoları, Delta Airlines, Egypt Airlines, FinAir, Albanian Hava Yolları, Ethopian Airlines, Asiana Hava Yolları, South Africa Airlines,  Austian Hava Yolları, Türkmenistan Hava Yolları, Azerbaycan Hava Yolları, Amerika Hava Yolları, British Hava Yolları, Brüksel Hava Yolları, Güney Pasifik Hava Yolları, Continental Hava Yolları, B&H Airlines, Royal Jordanian, Saudia Airways,  Küba Hava Yolları, Czech Airlines, Palestinian  Airlines, Virgin Atlantic Airways, Thai Airways,  Kırgızistan Air, TAROM, Swiss Airlines, Middle East Airlines, , Mahan Airways,  Quantas Airlines, Tunıs Airlines , Singapore Airlines, Macedonian Airlines, Jet Arways , Uzbekistan Airlines,  Qatar Airways, Yemenia Airlines, PIA, , Bulgaria Airlines, , Kuban Airlines, İran Air gibi yaklaşık 150’den fazla hava yolu ülkemizden yurt dışına uçuş gerçekleştirmektedir.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com