• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Aegean Airlines İzmir-Atina Gidiş- Dönüş Biletleri 101 $

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

aegeanAegean Airlines, Türkiye’den İstanbul ve İzmir’den Atina’ya uçuş gerçekleştiren hava yolu firmasıdır. Atina merkezli olarak 1987 yılında kurulan hava yolları, Yunanistan’ın en yoğun hava trafiğini gerçekleştiren firmasıdır.  Star Alliance üyesi Aegean  Airlines ülkenin en fazla uçuş noktasına sahip olmasının yanında, en iyi hava yolları olma yolunda da hızla ilerlemektedir.

Sadece kendi ülkesinden değil diğer ülkelere odaklı olarak uluslararası alanda düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken Aegean Airlines son olarak İzmir ve Atine uçuşlarında ise bir ilke imza atarak vergiler dâhil gidiş dönüş biletleri fiyatını 101 $ olarak belirlemiştir.

Servis ücretlerinin dahil olmadığı İzmir çıkışlı, Atina’ya gerçekleştirdiği uçuşlarda bilet fiyatları go light kapsamında olup sadece 8 kilogram el bagajına izin verilmektedir.

Aegean Airlines İzmir çıkışlı Atina varışlı uçak biletini hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden İzmir- Atina uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgilerine ve toplam Aegean Airlines Atina uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında seçtiğini uçak biletinizi kredi kartınızla, kredi kartınıza sunulan özel taksit seçeneklerinden de faydalanarak satın alabilirsiniz.