• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Aegean Airlines İzmir & İstanbul Çıkışlı Atina Ücretleri

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

agean airlinesAegean Airlines, Atina ve Selanik merkezli olarak iç ve dış hatlarda uçak seferleri düzenleyen hava yolu firmasıdır. 1987 yılında kurularak hizmete açılan Aegean Airlines, Yunanistan’ da en fazla yolcu taşıyan hava yolu firmasıdır. Ayrıca en fazla uçak filosuna ve uçuş noktasına da sahip hava yolu firmasıdır.

Star Alliance üyeliği bulunan Aegean Airlines, en iyi hava yolları olma yolunda ilerlerken ayrıca düzenlediği kampanyalarla da Atina’ ya ucuza uçma imkanı sunuyor. İstanbul ve İzmir seferlerinde düzenlediği kampanya kapsamında oldukça uygun fiyatlarla uçma imkanı sunan Aegean Airlines ile seyahat ücretleri

İST- ATİNA- İST 90$

İZMİR- ATİNA- İZMİR 101$ olarak belirlenmiştir.

Belirtilen ücretlere alan vergileri dahil olup, servis ücretleri hariçtir. Kampanyalı biletlerde sadece ek bagajı hakkı bulunup, maksimum el bagajı ağırlığı 8 kilogramdır.

Kampanya kapsamında Aegean Aİrlines İzmir ve İstanbul çıkışlı Atina biletleri için hava yolu firmasının resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com üzerinden gerçekleştirebileceğiniz İstanbul-Atina uçak bileti, İzmir- Atina uçak bileti sorgulaması sonrasında seçtiğiniz Aegean Airlines uçuşuna ait uçak biletini kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.