• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Aeroflot Antalya-Moskova Promosyonu 209 $ Başlayan Fiyatlarla Uçun

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

aeroflot ile moskovaRus Hükümeti’nin resmi hava yolu taşıyıcı olarak hizmet veren Aeroflot hava yolu firması ayrıca ülkenin de en yoğun hava trafiğine sahip ve en çok uçuş gerçekleştiren hava yolu firmasıdır. Rusya’nın ilk sayılabilecek kadar eski olan hava yolu firması sivil havacılık alanında gerçekleştirdiği uçuşlarla Dünya üzerinde hava yoluyla gerçekleştirilen ulaşımların %15 i Aeroflot’a aittir.

Türkiye’den de 4 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren Aeroflot, Türkiye uçuşlarında da düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek uygun fiyatlarla uçmanızı sağlamaktadır.

Antalya’dan Moskova’ya Aeroflot ile1 Ekim-15 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde 209 $ başlayan fiyatlarla biletlerinizi 01 Ekim 201- 19 Ekim2016 tarihlerinde satın alabilirsiniz.

Antalya çıkışlı uçuşlarınızda Aeroflot’dan alacağınız gidiş-dönüş biletlerinde geçerli olan kampana Economy Class sınıfını kapsamakta olup servis ücreti fiyata dâhil değildir. Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde son dönüş tarihi de kampanyanın son günü olan 15 Aralık 2016’dır.

Belirtilen fiyatta kur farkından ve diğer hizmet bedellerinden doğan farklılıkları ayrıntılı olarak da görüntülemek ve en güncel fiyat bilgisine ulaşmak için ucuzauc.com web sitesinden Antalya- Moskova uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında sefer bilgleri ile beraber fiyat bilgisini de görüntüleyebilir ve biletinizi seçtikten sonra vergiler ve hizmet bedellerinin de eklendiği son ücreti görüntüleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz Antalya çıkışlı Aeroflot uçuşlarına ait ucuz uçak biletinizi ucuzauc.com üzerinden kredi kartınızla taksit imkanlarından faydalanarak da satın alabilirsiniz.