• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Aeroflot ile Çok Özel 145 Dolar'dan başlayan Moskova Fırsatları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

aeroflotRus hükümetine bağlı olarak hizmet veren ve Rusya’nın en fazla yolcu taşıma kapasitesine sahiptir. Dünya üzerinde birçok kıtaya hizmet veren hava yolu firması Türkiye’den de direk uçuşlarla İstanbul’dan hizmet vermektedir.

Dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla uygun fiyata seyahat etme imkanı sunan Aeroflot, son kampanyası ise 145 $ ‘dan başlayan fiyatlarla uçmanızı sağlıyor.

25 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz seyahatlere ait biletleri 21 Aralık 2016 tarihine kadar almanız durumunda 145 $’dan başlayana fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı uçuşlar için geçerli olan promosyon biletler için belirtilen fiyatlar gidiş- dönüş uçak biletlerini kapsamaktadır. Aynı anda rezervasyon ve satın alma işlemlerinin gerçekleştirildiği biletlerde geçerli olan en güncel fiyatlara ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden İstanbul çıkışlı olarak gerçekleştireceğiniz Moskova uçak bileti sorgulaması sonrasında ucuzauc.com özel ara yüzü ile en güncel uçak bileti fiyatlarını ve sefer bilgilerini görüntüleyerek uçak biletinizi seçebilirsiniz. Biletinizi seçtikten sonra kredi kartınızla Aeroflot ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.