• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Air Europa SAW & İST Çıkışlı Havana Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

air europaAir Europa, İspanyol hava yolları şirketi olarak hizmet vermektedir. 1986 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan Air Europa merkezi Llucmajor şehridir.

İspanya’ya yurt içinde hizmet veren hava yolu ayrıca Avrupa, Latin Amerika ve Kuzey Afrika kıtalarına da düzenli olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Uçuş ağında 19 farklı ülke ve 42 nokta bulunan Air Europa gelişimine hızla devam ederek uçuş ağını genişletmeye devam etmektedir. Türkiye’den İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından gerçekleştirdiği uçuşlarla da Havana’ya uçuş gerçekleştiren Air Europa kampanyalı fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Son düzenlemesi ile havaalanı vergilerinin de içinde yer aldığı İstanbul’da yer alan havalimanlarından Havana’ya gerçekleştirilen gidiş-dönüş uçuşlarına ait ücretleri ise

SAW- HAV- SAW 1122$

İST- HAV- İST 1216 $ olarak belirlenmiştir.

Kampanya kapsamında satışa sunulan Air Europa Havana uçak bileti fiyatlarına servis ücretleri dahil değildir.

Air Europa avantajlarından faydalanarak İstanbul’ da Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanından kalkışlı Havana uçak biletlerinizi hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz. Uçak bileti sorgulama işlemi sonrasında ucuzauc.com aracılığıyla satın aldığınız biletlerde sizlere sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak ödemenizi bütçenizi sarsmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Hava yollarının kampanyaları ve avantajlı fırsatlar için bizi takip etmeye devam edin.

 

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.