• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Alitalia Economy 98$'dan Business 563$'dan itibaren (vergiler dahil)!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

alitaliaAlitalia Hava Yolları, merkezi Leonardo da Vinci Havalimanında bulunan İtalya’nın bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Hava yolu taşımacılığında konforu ve güvenliği ön planda tutan hava yolları İtalya ve Avrupa başta olmak üzere kıtalar arası Amerika, Afrika, Pasifik Asya’ da bir çok noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Kampanyalı biletleriyle de ucuza uçma imkanı sağlayan Alitalia, 6 Eylül 2016’ da başlayan yeni kampanyası ile Economy sınıfında 98$'dan Business 563$'dan başlayan fiyatlarla bilet satışına başlamıştır. Kampanya kapsamında bagajsız seyahat edecek yolcular için Economy Light veya Economy Class sınıfında, rahat etmek isteyen ve konforuna düşkün kişiler ise Premium Economy ve Business Class’ta uygun uçak biletlerini Alitalia Hava Yollarının bilet satışını yapan ucuzauc.com üzerinden kredi kartlarıyla satın alabilirler.

Kampanyalı biletlerin satışında son tarih 19 Eylül 2016 olup, 12 Eylül- 15 Aralık 2016 tarihleri arası seyahatlerde geçerlidir.

Alitalia Kampanya Dahilinde İtalya Uçuş Noktaları

Alitalia kampanyalı biletlerinde İtalya’ da uçuş noktları: Roma, Bari, Bologna, Catania, Floransa, Cenova, Milano, Napoli, Pisa, Torino, Venedik, Palermo, Brindisi, Trieste, Verona, Alghero, Lamezia Terme, Cagliari, Ancona, Reggio Calabria olarak belirlenmiştir. 

İtalya uçuşlarınızda Economy sınıfını tercih edenler 98 $’dan başlayan fiyatlarla, gidiş dönüş biletlerini vergiler dahil olarak satın alabilirler. Ayrıca yine gidiş dönüş biletlerine vergilerin eklenmiş haliyle Business Class’ dan 563 $’dan başlayan fiyatlarla bilet satışı yapılmaktadır.

Alitalia Kampanya Dahilinde AVRUPA / KUZEY AFRİKA / ORTA DOĞU Uçuş Noktaları

Amsterdam, Paris, Nice, Barselona, Madrid, Münih, Frankfurt, Berlin, Londra, Cenevre, Zürih, Malaga, Brüksel, Varşova, Valencia, Tunus, Tiran, Prag, Atina, Toulouse, Marsilya, Cezayir, Oran, Kazablanka, Telaviv, Tahran, Beyrut olarak belirlenmiş olup Economy sınıfı biletlerine 129 $’dan itibaren, gidiş dönüş, vergiler dahil olarak, Business Class 581 $’dan itibaren, gidiş dönüş biletleri, vergiler dahil olarak satın alabilirsiniz

Alitalia Kampanya Dahilinde KITALARARASI Uçuş Noktaları

Sao Paulo, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Santiago de Chile, Tokyo, Seul’ a Alitalia konforu ve güvenirliğiyle kampanya kapsamında Economy sınıfında vergiler dahil  542 $’dan başlayan fiyatlarla, gidiş dönüş biletlerini, Premium Economy sınıfında vergiler dahil 1.071 $’dan itibaren, gidiş dönüş biletlerini ve Business Class yine vergiler dahil 2.064 $’dan itibaren, gidiş dönüş biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Sizlerde 6 Eylül- 19 Eylül 2016 tarihleri arasında 12 Eylül- 15 Aralık 2016 gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizi Alitalia Hava Yollarını tercih ederek satın alabilirsiniz. Alitalia resmi web sitesini ziyaret ederek kampanya kapsamında ki ucuz uçak biletinizi satın alabilir veya ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulamanızı yaparak uçak bileti fiyatlarını da karşılaştırarak kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde taksit imkanlarından da faydalanarak biletinizi satın alabilirisiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.