• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Alitalia GENÇLER YENİ FIRSATLARLA UÇUYOR!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

alitalia gençlik indirimiAlitalia Hava Yolları, İtalya merkezli olarak hizmet veren ayrıca ülkenin de bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Asya, Avrupa, Orta Doğu dahil birçok kıtaya uçuş gerçekleştiren hava yolu firması son dönemde yenilikleri ve kampanyalarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Merkezi Leonardo Da Vinci Havalima’nın da yer alan Alitalia hava yolu firmasının son kampanyası ise gençlerin de İtalya’yı kolaylıkla seyahat edebilmesi için gidiş-dönüş biletleri vergiler dahil 111 $ dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

30 Eylül2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde 12-25 yaş arasında olan kişilerin biletlerini 10 ekim2016 tarihine kadar satın almaları durumunda aşağıda yer alan örnek fiyatlardan ve 111 $ dan başlayan indirimli biletlerden satın alabilirler.

Uçuş Noktası

GİDİŞ DÖNÜŞ - Vergiler dahil

Roma

111 $

Bologna / Catania / Cenova / Milano / Napoli / Pisa / Torino / Venedik

122 $

Floransa / Brindisi /  Palermo / Trieste / Verona

178 $

Ancona / Alghero / Cagliari / Lamezia Terme / Reggio Calabria 

234 $

 

Belirtlen fiyatlara veriler dahil olup hizmet bedelleri dahil değildir. İstanbul çıkışlı olarak gerçekleştirilen uçuşlar Atatürk Havalimanı’ndan yapılmakta olup İstanbul’dan son çıkış tarihi 31 Mart 2017 olan uçuşları da kapsamaktadır.

Alitalia Gençlik fırsatı kapsamında Roma, Bologna , Catania , Cenova, Milano, Napoli, Pisa, Torino, Venedik, Floransa, Brindisi, Palermo, Trieste, Verona, Ancona, Alghero, Cagliari, Lamezia Terme, Reggio Calabria seyahatlerinden indirimli olarak faydalanmak için 12 yaşından gün almış, 12-25 yaş aralığında ki yolcular faydalanabilir. Biletler gidiş-dönüş olarak düzenlenir ve 31 Mart 2017 tarihne kadar olan uçuşlarda geçerlidir. Gençlik fırsatı kampanyasından faydalanabilmek için minimum kalış süresi 1 Cumartesi gecesi veya 3 gün, maksimum kalış süresi ise 1’dır. Belirtilen tarihlerden daha kısa veya daha uzun sürek seyahatler için indirimli bilet satın alınamaz.

 

Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde kur farkından doğan fiyat farklılıkları olabilir ayrıca, değişiklik ve iadelerde kısıtlamalar Alitalia kuralları çerçevesinde uygulanır. Bunlara ek olarak fiyatlar başlangıç fiyatları en güncel fiyatlara ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşılabilir.

Alitalia Gençlik Fırsatı kapsamında biletlerinizi 152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com web sitesinden bilet sorgulama işleminden sonra seçebilir ve kredi kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak ucuz uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.