• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Alitalia Hava Yolları ile Santiago Uçuşu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

alitalia kampanyasıAlitalia Hava Yolları, İtalya’nın ulusal ve resmi hava yolu şirketidir. Bayrak taşıyıcı unvanına sahip hava yollarının merkezi Roma’da Leonardo Da Vinci Havalimanıdır.

İtalya’nın farklı noktalarına iç hatlarında servis veren Alitalia Hava Yolları dış hatlarda da farklı ülkelere ve özellikle başkentlere de hizmet vermektedir. Alitalia uçuş gerçekleştirdiği noktalar arasında New York, Japonya, Londra,  gibi Afrika, Avrupa, Amerika ve Pasifik Asya’da yer alan birçok ülke ve şehir yer almaktadır.

Alitalia hizmet kalitesinden ödün vermeyen müşteri odaklı olarak hizmet veren bir hava yolu firmasıdır. Alitalia Hava Yolları düzenli gerçekleştirdiği uçuşları ile ön plana çıkmaktadır.  Sürekli olarak büyüyen ve kendini geliştiren Alitalia Hava Yolları uçuş noktaları arasında Güney Amerika ülkesi olan Şili’nin başkenti Santiago’yu da ekleyerek uçuş ağını genişletmiştir. Bu kapsamda da Türkiye’nin en kalabalık ve metropol kenti üzerinden Santiago’ya hava yolu ile ulaşımda ilk adımlarını başlatmıştır.

Alitalia Hava Yolları tarafından 1 Mayıs 2016 tarihinde başlatılacak uçuşlar,  Boing 777 uçakları ile gerçekleştirilecektir. Business, Premium Economy, Economy sınıflarında hizmet veren Alitalia, İstanbul merkezli olarak gerçekleştireceği uçuşları Roma aktarmalı olarak düzenlemektedir. Haftada beş kez gerçekleştirilen uçuşlar haftanın farklı günlerinde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul-Santiago gidiş uçuşları Salı ve Perşembe günleri hariç olarak, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar günlerinde yapılmaktadır.

Santiago- İstanbul dönüş uçuşları ise Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günlerinde gerçekleştirilmektedir.

Ucuzauc.com olarak temsilcisi olduğumuz Alitalia Hava Yolları hakkında ayrıntılı bilgiye web sitemizden ulaşabilir ve Santiago- İstanbul arası gerçekleştirilecek gidiş ve dönüş uçuşlarına dair sefer bilgileri ve Alitalia Santiago uçak bilet fiyatları web sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

Bilet sorgulamalarınızda bütün hava yollarını görüntüleyebileceğiniz sistemimizde herhangi ek bir işlem yapmadan Alitalia Hava Yollarının karşılıklı gerçekleştirdiği Santiago- İstanbul uçak sefer saatleri ve bilet fiyatlarını görüntüleyerek nerde olursanız olun basit birkaç adımda online olarak biletinizi dokuz taksite varan taksit imkanlarından da yararlanarak alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.