• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

American Airlines Çok Uygun Ücretlerle Amerika

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

american airlinesAmerikan Airlines, merkezi New York’da yer alan ve 1979 yılında Teksas’ a taşınan sonrasında ise 1982 yılında yönetimi değişerek holding şirketi olarak hizmet vermeye devam eden hava yollarıdır. Amerikan Hava Yolları, küçük ölçekli hava yolu firmalarının birleşmesiyle 1930 yılında kurulmuştur.  Günümüzde ‘oneworld’ projesi kurucusu olarak hizmetlerine devam eden American Airlines, 150 ülkede 1000’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

 Her yıl uçuş ağına yeni yerler ekleyen ve promosyonlarıyla da ucuza uçma imkanı sağlayan American Airlines son kampanyası ile Amerika’ ya çok uygun ücretlerle uçma imkanı sağlıyor. Atlanta, Los Angeles, Washington, San Francisco, Philadelphia ve Houston gidiş- dönüş uçuşlarında ucuza uçmak için tek yapmanız gereken hava yolunun resmi web sitesini ziyaret etmek veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmanız yeterli.

Amerikan Airlines ile kampanya kapsamında satın alabileceğiniz bilet ücretleri aşağıda tabloda yer almaktadır.

Uçuş Noktası

Gidiş- Dönüş Bilet Ücreti

Atlanta

552 $

Los Angeles

570 $

Washington

503 $

San Francisco

554 $

Philadelphia

563 $

Houston

515 $

 

Tabloda belirtilen fiyatlara havaalanı vergileri ve servis ücretleri dahil değildir. Belirtilen fiyatlarda ucuz Amerika uçak biletleri için American Airlines resmi web sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ucuz uçak biletinizi seçebilir ve kredi kartınıza sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak biletinizi sadece 3 adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.