• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Besiktas Taraftarlari 19 Ekim'de Napoli'ye...!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurtdışı Uçak Bileti Kampanyaları

alitaliaAlitalia Hava Yolları, İtalya’nın resmi ve bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Roma merkezli Leonardo Da Vinci Havalimanı’ndan yönetilen uçuş ağına her yıl yenisini ekleyen gibi Afrika, Avrupa, Amerika ve Pasifik Asya’ya uçuş gerçekleştirmektedir. New York, Japonya, Londra gibi şehirlerin yanı sıra Napoli’ de Alitalia uçuş ağında yer almaktadır.

Sponsorluklarının yanı sıra müşteri odaklı olarak kalitesinden ödün vermeden hizmet veren Alitalia, Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı için özel olarak maç tarihlerinde uçaklarını büyüterek hizmet veremeye devam etmektedir.

19 Ekim’de Napoli’de gerçekleştirilecek Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı sırasında takımı yanında yer almak isteyen ve destelemek isteyen taraftarlar için özel olarak yeri düzenlemeyle uçaklarını büyütüp kapasitesini arttırarak Airbus A321 uçaklarıyla hizmet verecektir.

İstanbul- Roma’ya ve Roma-İstanbul’a gerçekleştirilecek olan 19-20 Ekim tarihlerinde ki uçuşlara ait detaylar aşağıda yer almaktadır. Napoli uçuşları Roma aktarmalı olup daha fazla bilgi için ucuzauc.com web sitesi üzerinden Napoli uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında direk ve aktarmalı olarak gerçekleştirilen bütün uçuşlara ait sefer bilgilerine ek olarak uçak bileti fiyatlarını da görüntüleyebilir ve Alitalia’nın Beşiktaş Tarafları için yeni düzenleme yaparak geniş kapsamlı uçaklarından uçak biletinizi kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

onur air

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.